Wideo 360 w biznesie

Wideo 360

Jesteśmy agencją VR. Tworzymy wideo 360 spersonalizowane i dostosowane do potrzeb Twojej branży. Od 5 lat skutecznie pracujemy dla wielu znanych marek tworząc udane kampanie reklamowe bazujące na filmach.

Do grona obsługiwanych przez nas klientów należą m.in. Danone, Orange Polska, Komfort, Firefox, Idea Bank, Samsung, Nestle oraz wiele innych.

Doświadczenie z produkcji filmowej postanowiliśmy przełożyć na tworzenie filmów 360. Wideo 360, które tworzymy to nie tylko bierna rozrywka, ale i interaktywne doznanie.

W pełni immersyjne filmy biznesowe 360 są w stanie ukazać Twój biznes w zupełnie nowej, bardzo angażującej formie. Wideo 360 daje nieporównywalnie większe możliwości niż tradycyjne filmy dwuwymiarowe. Oglądając wideo 360 możemy poczuć się tak jakbyśmy byli w samym środku akcji. Mamy wrażenie uczestniczenia w fabule filmu, przeżywając ją jako główny bohater.

Choć istnieje wiele poradników „jak tworzyć filmy 360” – wiemy, że nie jest to zadanie łatwe. Tworzenie filmów 360 wymaga przede wszystkim dobrego pomysłu. Tworząc filmy biznesowe 360 nie tylko zależy nam na jak najprostszym pokazaniu siedziby klienta czy pracowników, ale przede wszystkim skupiamy się na tym by scenariusz filmu był świetny. Bez dobrego scenariusza nie powstanie dobry film 360. Od początku naszej działalności prowadzimy badania dotyczące tematu: percepcja filmów 360. Na ich podstawie jesteśmy w stanie wyciągnąć wnioski dotyczące tego, które zabiegi w wideo 360 podobają się widzom, a których lepiej unikać.

Dobre filmy 360

Dla przykładu warto zobaczyć nasz film Wehikuł Czasu, który zabiera widza w podróż od przeszłości do przyszłości. Krąży wiele opinii o tym filmie, a wśród nich przeważa jedna: świetna komedia vr.

Zabawna, luźna forma tego filmu sprawia, że widzowie wręcz śmieją się z bohaterami. Film 360 Wehikuł Czasu prezentowaliśmy ponad 1000 osób, a odczucia każdej z nich były bardzo pozytywne.

Warto również obejrzeć nasz horror VR – za Tobą. Jako pierwsi w Polsce zrealizowaliśmy wideo 360 w gatunku horror. Więcej zdradzać nie będziemy. To po prostu trzeba zobaczyć!

Oprócz naszej głównej działalności jaką jest kompleksowe tworzenie filmów 360 – nasza kreatywna agencja vr oferuje również szereg dodatkowych usług związanych z tworzeniem filmów 360, takich jak: filmowanie 360, montaż filmów 360, postprodukcja filmów 360 czy wynajem kamery 360. Naszą główną działalnością jest tworzenie filmów 360.

Czytaj również: jak tworzyć dobre filmy 360 | kamery 360szkolenia VR | salon VR | film 360 | Tworzenie filmów 360 | wideo 360Dźwięk binauralny | immersja | Content VR

https://epicvr.pl/pl/portfolio-realizacji-vr/#filmy

 

Podaj dalej