Szkolenia VR – szkolenia w wirtualnej rzeczywistości

szkolenia VR

Szkolenia VR – szkolenia w wirtualnej rzeczywistości

Szkolenia VR, szkolenia BHP w wirtualnej rzeczywistości, onboarding i wdrożenie pracowników!

 

Poznaj największą w Polsce platformę szkoleniową VR! Nasze szkolenia VR to najwyższa jakość i doświadczenie we współpracy z największymi firmami.

Platforma szkoleniowa VR

Zaufali nam, m.in.

Jeśli szukasz przełomowych rozwiązań w wyżej wymienionych dziedzinach – jesteś w dobrym miejscu!

Wirtualna rzeczywistość to najbardziej sugestywne medium jakie kiedykolwiek istniało na świecie. Tworzone przez nas szkolenia z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości często znacznie bardziej angażują widzów niż szkolenia przeprowadzane w tradycyjny sposób.

 

Badania naukowe dowodzą, że człowiek w wirtualnej rzeczywistości jest w stanie zapamiętać do dwóch razy więcej informacji, niż w przypadku tej samej wiedzy podanej w klasyczny sposób – bez VR.

 

Wirtualna rzeczywistość to technologia przyszłości, która wykorzystywana jest przez największe marki na świecie, takie jak P&G, Siemens, Volvo.

 

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych agencji VR w Polsce. Działamy od 2014 roku i przez ten czas zrealizowaliśmy kilkadziesiąt udanych projektów VR-owych dla klientów z całego świata. Kliknij tutaj i zobacz nasze portfolio.

 

Tworzymy rozwiązania VR + AR:

 

– Interaktywne szkolenia VR dla zakładów produkcyjnych z zakresu bezpieczeństwa, optymalizacji produkcji oraz testowaniu kompetencji nowo przyjmowanych pracowników

przykłady:

– Szkolenia w wirtualnej rzeczywistości dla branży medycznej

przykłady:

– Szkolenia z kompetencji miękkich

przykłady:

– Szkolenia HR, onboarding i wdrażanie pracowników na nowych stanowiskach

przykłady:

 

Nasze rozwiązania szkoleniowe VR tworzymy zarówno w formie interaktywnych filmów 360 (zobacz czym są filmy 360 i jak powstają) jak i w pełni interaktywnych aplikacji VR (dowiedz się więcej). Analizując Twoje potrzeby określimy wspólnie najlepsze rozwiązanie.

 

Zamawiając u nas szkolenie VR otrzymujesz:

– Kompleksowe wdrożenie rozwiązania wraz ze sprzętem i całodobową pomocą techniczną 24/7

– Wizję szkolenia wraz ze scenariuszem i nieograniczoną możliwością rozbudowy

– Interaktywne rozwiązanie VR szyte na miarę i dopasowane do Twoich potrzeb

– Manual, materiały dydaktyczne i szkoleniowe dla uczestników

– Materiały promocyjne (w tym również filmy) promujące wdrażane rozwiązanie (opcjonalnie)

 

 

Zalety szkoleń z wykorzystaniem VR

 

1. Pełne bezpieczeństwo w wirtualnej rzeczywistości

Osoby biorące udział w szkoleniach VR są w pełni bezpieczne. Możemy zasymulować w pełni realistyczne warunki panujące podczas dowolnej produkcji, umieścić w tym środowisku człowieka i bez ryzyka pozwolić mu na popełnianie dowolnej ilości błędów w trakcie procesu edukacji.

Co więcej, już na samym początku szkolenia, bez ryzyka, osoby biorące w nim udział mogą wykonywać najbardziej skomplikowane i niebezpieczne operacje.

2. Czas i efektywność szkoleń

Głównym problemem z jakim nasi klienci często borykają się jest ograniczony czas i możliwości percepcyjne osób biorących udział w szkoleniu. Ze względów ekonomicznych oczywiście jest uzasadnione, aby szkolenia praktyczne odbywały się w większych grupach. Jednak poziom skupienia i przyswajalności wiedzy człowieka, który znajduje się w większej grupie jest znacznie bardziej ograniczony niż w przypadku szkoleń indywidualnych.

Korzystając z wirtualnej rzeczywistości nie musimy angażować instruktora. Jest on na stałe umieszczony w środowisku szkoleniowym i poświęca dokładnie tyle uwagi ile potrzebują tego uczestnicy szkolenia. Każde szkolenie z wykorzystaniem VR jest szkoleniem indywidualnym. Użytkownik ma do dyspozycji dokładnie tyle czasu, możliwości i prób, ile mu potrzeba. Najważniejsze jest by mógł on wpełni opanować wszystkie zagadnienia, zanim pojawi się w hali/zakładzie produkcyjnym. Takie podejście wpływa na znacznie wyższy stopień zapamiętania i przyswojenia treści niż w przypadku tradycyjnych szkoleń.

3. Optymalizacja kosztów

Nasze oprogramowanie tworzymy w sposób modułowy. Oznacza to, że w miarę rozwoju procesu szkoleniowego możemy projektować dodatkowe moduły szkoleniowe. Każdy z modułów szkoleniowych projektujemy raz i przekazujemy Państwu nieograniczoną czasowo i terytorialnie możliwość korzystania z niego. Wśród naszych dotychczasowych klientów zazwyczaj po 6-8 miesiącach koszty wyprodukowania aplikacji szkoleniowej VR wyrównują się z kosztami zatrudnienia trenerów i organizacji szkoleń przez ten sam okres czasu. Późniejsze organizowanie szkoleń z wykorzystaniem aplikacji VR staje się znacznie korzystniejsze niż organizowanie szkoleń w tradycyjny sposób.

4. Akwizycja i analiza szczegółowych danych o uczestniku szkoleń

W każdym oprogramowaniu szkoleniowym, najmniejszy ruch użytkownika może być analizowany i rejestrowany w systemie. Możemy zatem bardzo szczegółowo, krok po kroku przeanalizować pełen proces szkoleniowy danego uczestnika. Przygotowując odpowiednie scenariusze szkoleniowe, które np. będą symulowały dodatkowe sytuacje niebezpieczne, zagrożenia lub nieprzewidziane zdarzenia, możemy na bieżąco analizować jak dany uczestnik zachowa się w sytuacji silnego stresu i zagrożenia. Wszystkie tego typu scenariusze mogą być wyzwalane losowo lub zdalnie w dowolnym momencie przez osoby kontrolujące szkolenie. Wszelkie dane pozyskane w ten sposób można archiwizować celem późniejszej analizy.

5. Symulowanie zjawisk niebezpiecznych i zdarzeń losowych

W wirtualnej rzeczywistości możemy zasymulować dowolne zdarzenie, niebezpieczeństwo lub ryzyko, na które mogą napotkać pracownicy zakładów produkcyjnych. Zupełnie bez konsekwencji możemy wywoływać wielokrotnie tego typu zagrożenia i badać jak zachowają się uczestnicy szkoleń. W ten sposób możemy podnieść ogólne bezpieczeństwo pracy w zakładzie. Możliwe stanie się przetestowanie obecnie istniejących procedur w warunkach niezwykle realistycznie symulowanego zagrożenia.

 

Opisz krótko swój projekt – odpowiemy w ciągu 24 h !

 

 

 

 

Szkolenia VR

Nasza główna działalność to tworzenie aplikacji vr oraz tworzenie filmów 360. Równie ważnym aspektem, którym zajmuje się nasza agencja VR jest edukacja. Nie chodzi tu tylko  o ogólną edukację informującą o potencjale VR. Organizujemy również bezpłatne szkolenia VR dla wszystkich chcących wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości w biznesie.

Platforma szkoleniowa VR

baza wiedzy o VR

VR expert

Aplikacje VR – tworzymy skuteczne aplikacje VR

Wirtualna rzeczywistość, choć nie jest nową dziedziną (powstała w latach 50 ubiegłego wieku) dopiero teraz pokazuje nam swój prawdziwy potencjał i możliwości. Współczesny rozwój techniki sprawił, że coraz trudniej nam odróżnić rzeczywistość wirtualną od prawdziwej. Jesteśmy w stanie uwierzyć, że obraz który widzimy jest realny. Co więcej wszystko wskazuje na to, że już za kilka lat w wirtualnej rzeczywistości będziemy się spotykać oraz uprawiać różne aktywności wraz z innymi ludźmi. Założyciel Facebooka – Mark Zuckerberg twierdzi, że już za kilka lat zamiast udostępniania sobie zdjęć czy filmów, za pośrednictwem mediów społecznościowych będziemy udostępniać sobie przeżycia VR.

Jak wykorzystać VR w naszym biznesie?

Wirtualna rzeczywistość to olbrzymi potencjał, który dostrzegły już kilka lat temu wielkie koncerny. Facebook, HTC czy Samsung inwestują olbrzymie pieniądze w tworzenie rozwiązań VR. Każdy chce być pionierem nowej dziedziny i zrewolucjonizować sposób, w jaki dotychczas konsumujemy wszelkie treści. Warto wykorzystać szanse jakie daje wirtualna rzeczywistość w swoim biznesie. W świecie VR panuje takie powiedzenie:

„Każdy, kto w pierwszych kilku latach rozwoju wirtualnej rzeczywistości zrobi cokolwiek w tej dziedzinie – za lat kilkanaście będzie uważany za pioniera nowej technologii.”

Rzeczywiście jest to prawda. Branża VR rozwija się w niesamowitym tempie. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe lepsze rozwiązania, a co kilkanaście powstają prawdziwe „kamienie milowe” branży VR które rewolucjonizują dziedzinę.

Szkolenia z wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w biznesie

 

Organizując szkolenia VR, które możemy również określić jako szkolenia z wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w biznesie obserwujemy olbrzymie zainteresowanie nową technologią. Rozwiązania VR przyciągają bardzo szerokie grono osób zainteresowanych tym jak wykorzystać VR w biznesie.

Kampanie marketingowe wykorzystujące VR cieszą się bardzo dużą popularnością i przyciągają tłumy. Każdy chce dotknąć gogle VR i sprawdzić czym ten VR jest. Wirtualna rzeczywistość w przeciwieństwie do innych mediów pozwala nam w pełni skupić się na kierowanym do nas przekazie. Dwa najważniejsze zmysły poznawcze – słuch, wzrok – są całkowicie odcięte od bodźców świata zewnętrznego, kiedy przebywamy w rzeczywistości wirtualnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie całkowicie wejść w opowiadaną historię, unikając rozpraszających bodźców zewnętrznych.

Wyobraź sobie, że tworzysz kampanię VR, prezentujesz ją grupie stu osób. Kampania była świetna, więc 100 osób wracając do pracy, domu czy znajomych – opowiada wszystkim o tym jak świetnych doznań w świecie VR doświadczyły, dzięki reklamie Twojej marki. Widzowie stają się Twoimi ambasadorami, namawiając wszystkich, by spróbowali Twojego doświadczenia VR. Oczywiście, jako, że Twoja marka zorganizowała ten świetny pokaz VR – każdy o niej pamięta. Wyobraź sobie jak wiele zyskuje dzięki temu Twoja marka? Jak jest ona kojarzona wśród ludzi? Nie dość, że wyznaczasz trendy i stajesz się pionierem w działaniach marketingowych opartych na vr, to oprócz tego wywołujesz bardzo pozytywne skojarzenia dotyczące wizerunku Twojej marki.

Wiemy jak wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości w biznesie i chętnie Ci o tym opowiemy. Posiadamy szereg narzędzi, które sprawią, że kampania VR będzie niezwyke efektywna, sugestywna i odniesie pożądany efekt.

Organizujemy bezpłatne spotkania podczas których możesz poznać pełen potencjał wirtualnej rzeczywistości. Pokażemy Ci jak możesz wykorzystać wirtualną rzeczywistość w promocji swojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu.

Czytaj również: Salon gier VR | Filmy 360 | wirtualna rzeczywistość | aplikacje VR | Tworzenie filmów 360 | dźwięk binauralny

 

 

Przeczytaj inne:
wirtualna rzeczywistosc symukacja przyszlosci
Wirtualna rzeczywistość – symulacja przyszłości

Wirtualna rzeczywistość - symulacja przyszłości Wirtualna rzeczywistość to medium idealnie nadające się do przeprowadzania wizualizacji. Zobaczmy kilka przykładów, które pokazują...

Zamknij