Pierwsza polska platforma szkoleniowa VR + AR !

Oferujemy intensywne i realistyczne szkolenia VR w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach.

Od kilku lat intensywnie badamy, testujemy i wdrażamy nowe metody uczenia się w biznesie, łącząc różne dziedziny: edukację, medycynę, psychologię i nowoczesną technologię.

Wykorzystujemy Wirtualną i Rozszerzoną Rzeczywistość w szkoleniach pracowników i kadry kierowniczej w różnych branżach.

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

to najbardziej sugestywne medium jakie kiedykolwiek istniało na świecie. Tworzone przez nas szkolenia z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości często znacznie bardziej angażują widzów niż szkolenia przeprowadzane w tradycyjny sposób. Badania naukowe dowodzą, że człowiek w wirtualnej rzeczywistości jest w stanie zapamiętać nawet do dwóch razy więcej informacji, niż w przypadku tej samej wiedzy podanej w klasyczny sposób – bez VR.

DUŻE I ZNANE FIRMY WYKORZYSTUJĄ NASZE ROZWIĄZANIA VR+AR, TAKIE JAK:

SZKOLENIA VR DLA PRZEMYSŁU

industry 4.0 prototypowanie - 5

Interaktywne szkolenia VR dla zakładów produkcyjnych z zakresu bezpieczeństwa, optymalizacji produkcji oraz testowaniu kompetencji nowo przyjmowanych pracowników.

SZKOLENIA MEDYCZNE VR+AR

Szkolenia w wirtualnej rzeczywistości dla branży medycznej oraz studentów. Rozwiązania wspierające pracę lekarzy.

APLIKACJE ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE MIĘKKIE

Szkolenia z kompetencji miękkich, pozwalających rozwijać zdolności interpersonalne, kompetencje menadżerskie i zarządcze.

SZKOLENIA VR HR I ONBOARDING

Szkolenia z zakresu HR, onboardingowe i wspierające wdrażanie pracowników na nowych stanowiskach, oraz testowanie kompetencji potencjalnych przyszłych pracowników.

SZKOLENIA Z PROCESÓW I OPTYMALIZACJI

Narzędzia wspierające optymalizację pracy na różnych stanowiskach w firmach produkcyjnych.

E-LEARNING, LEARNING MANAGEMENT SYSTEMS

SZKOLENIA VR NAUKA JĘZYKÓW

Szkolenia e-learningowe wspierające naukę języków obcych. Inne szkolenia e-learningowe działające w oparciu o tzw. LMS.

ZALETY SZKOLEŃ Z WYKORZYSTANIEM VR+AR

Pełne bezpieczeństwo w wirtualnej rzeczywistości.

Osoby biorące udział w szkoleniach VR są w pełni bezpieczne. Możemy symulować w pełni realistyczne warunki panujące podczas dowolnej produkcji, umieścić w tym środowisku człowieka i bez ryzyka pozwolić mu na popełnianie dowolnej ilości błędów w trakcie procesu edukacji.

Co więcej, już na samym początku szkolenia, bez ryzyka, osoby biorące w nim udział mogą wykonywać najbardziej skomplikowane i niebezpieczne operacje. Dzięki temu, pracownik, który w świecie VR przećwiczy wszelkie niebezpieczne scenariusze, doskonale wie jak się zachować w podobnych okolicznościach w rzeczywistym świecie.

Krótszy czas i wyższa efektywność szkoleń.

Głównym problemem z jakim nasi klienci często borykają się jest ograniczony czas i możliwości percepcyjne osób biorących udział w szkoleniu. Ze względów ekonomicznych oczywiście jest uzasadnione, aby szkolenia praktyczne odbywały się w większych grupach. Jednak poziom skupienia i przyswajalności wiedzy człowieka, który znajduje się w większej grupie jest znacznie bardziej ograniczony niż w przypadku szkoleń indywidualnych.

Optymalizacja kosztów.

Nasze oprogramowanie tworzymy w sposób modułowy. Oznacza to, że w miarę rozwoju procesu szkoleniowego możemy projektować dodatkowe moduły szkoleniowe. Każdy z modułów szkoleniowych projektujemy raz i przekazujemy Państwu nieograniczoną czasowo i terytorialnie możliwość korzystania z niego. Wśród naszych dotychczasowych klientów zazwyczaj po 6-8 miesiącach koszty wyprodukowania aplikacji szkoleniowej VR wyrównują się z kosztami zatrudnienia trenerów i organizacji szkoleń przez ten sam okres czasu. Późniejsze organizowanie szkoleń z wykorzystaniem aplikacji VR staje się znacznie korzystniejsze niż organizowanie szkoleń w tradycyjny sposób.

Akwizycja i analiza szczegółowych danych o uczestniku szkoleń.

W każdym oprogramowaniu szkoleniowym, najmniejszy ruch użytkownika może być analizowany i rejestrowany w systemie. Możemy zatem bardzo szczegółowo, krok po kroku przeanalizować pełen proces szkoleniowy danego uczestnika. Przygotowując odpowiednie scenariusze szkoleniowe, które np. będą symulowały dodatkowe sytuacje niebezpieczne, zagrożenia lub nieprzewidziane zdarzenia, możemy na bieżąco analizować jak dany uczestnik zachowa się w sytuacji silnego stresu i zagrożenia. Wszystkie tego typu scenariusze mogą być wyzwalane losowo lub zdalnie w dowolnym momencie przez osoby kontrolujące szkolenie. Wszelkie dane pozyskane w ten sposób można archiwizować celem późniejszej analizy.

Symulowanie zjawisk niebezpiecznych i zdarzeń losowych.

W wirtualnej rzeczywistości możemy symulować dowolne zdarzenie, niebezpieczeństwo lub ryzyko, na które mogą napotkać pracownicy zakładów produkcyjnych. Zupełnie bez konsekwencji możemy wywoływać wielokrotnie tego typu zagrożenia i badać jak zachowają się uczestnicy szkoleń. W ten sposób możemy podnieść ogólne bezpieczeństwo pracy w zakładzie. Możliwe stanie się przetestowanie obecnie istniejących procedur w warunkach niezwykle realistycznie symulowanego zagrożenia.

Ograniczenie udziału kluczowych pracowników.

Korzystając z wirtualnej rzeczywistości nie musimy angażować instruktora. Jest on na stałe umieszczony w środowisku szkoleniowym i poświęca dokładnie tyle uwagi ile potrzebują tego uczestnicy szkolenia. Każde szkolenie z wykorzystaniem VR jest szkoleniem indywidualnym. Użytkownik ma do dyspozycji dokładnie tyle czasu, możliwości i prób, ile mu potrzeba. Najważniejsze jest by mógł on w pełni opanować wszystkie zagadnienia, zanim pojawi się w hali/zakładzie produkcyjnym. Takie podejście wpływa na znacznie wyższy stopień zapamiętania i przyswojenia treści niż w przypadku tradycyjnych szkoleń.

Wiemy, jak poprawić efektywność w Twojej firmie dzięki szkoleniom VR+AR.

Jeśli szukasz sposobów na podniesienie efektywności oraz optymalizację pracy w Twojej firmie – jesteś w dobrym miejscu. Zaproś nas na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego pokażemy Ci pełny potencjał technologii Wirtualnej Rzeczywistości oraz Rzeczywistości Rozszerzonej.

Wirtualna Rzeczywistość wspiera lepsze przyswajanie wiedzy.

TRADYCYJNY SPOSÓB PRZYSWAJANIA WIEDZY
  • Zapomniane (%)
  • Zapamiętane (%)
WYKORZYSTANIE VR W PROCESIE NAUKI
  • Zapomniane (%)
  • Zapamiętane (%)

13 czerwca 2018 roku naukowcy z University of Maryland opublikowali wyniki jednej z pierwszych w historii, dogłębnych analiz dotyczących tego, jak nauka w świecie wirtualnej rzeczywistości wpływa na poziom zapamiętania treści.

„Dane te są niezwykle ekscytujące, ponieważ udowadniają, że środowiska VR mogą znacznie poprawić wyniki w edukacji i szkoleniach”, mówi Amitabh Varshney, profesor informatyki i dziekan Kolegium Nauk Komputerowych, Matematycznych i Przyrodniczych w UMD.

“Ludzie zawsze używali metod wizualnych, aby pomóc im zapamiętać informacje, niezależnie od tego, czy są to rysunki jaskiniowe, gliniane tabliczki, drukowany tekst i obrazy, czy wideo” – mówi Krokos, który był głównym autorem na papierze. „Chcieliśmy zobaczyć, czy wirtualna rzeczywistość może być kolejnym logicznym krokiem w tym postępie”.

Wyniki wykazały ogólną poprawę dokładności przywoływania o 8,8 procent przy użyciu zestawów VR. Wielu uczestników powiedziało, że wciągająca „obecność” podczas korzystania z VR pozwoliła im lepiej się skupić. Znalazło to odzwierciedlenie w wynikach badań: 40% uczestników uzyskało dużo wyższą zdolność zapamiętywania przy użyciu VR w stosunku do tych samych testów przeprowadzanych na ekranie komputera.

Pierwsza w Polsce Platforma Szkoleniowa VR

Stworzyliśmy pierwszą w Polsce platformę szkoleniową, po to by zrewolucjonizować sposób przyswajania trudnych zagadnień. Rozwiązania VR + AR, które od 2013 roku wdrażamy wśród naszych klientów pomagają ratować ludzkie życie, oszczędzać pieniądze i podnosić kompetencje zarówno miękkie jak i twarde. Poznaj nasze interaktywne szkolenia VR!

Szkolenia VR - Przemysł, Zakłady Produkcyjne, BHP, Prototypowanie

Chcę poznać zalety szkoleń przemysłowych w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

symulator suwnicy 4

Realistyczny Symulator Szkoleniowy Pracy Operatora Suwnicy VR

Wykorzystując rzeczywiste doświadczenia pracowników firm – stworzyliśmy najbardziej zaawansowany (spośród dostępnych na rynku) interaktywny symulator pracy operatora suwnicy w VR. W wirtualnej rzeczywistości odwzorowaliśmy w pełni fizykę zachowania liny. W zależności od ciężaru oraz szybkości pracy suwnicy – lina buja się bardziej lub mniej. W konsekwencji nieumiejętnego operowania – możliwe jest zerwanie ładunku. Użytkownik wykonuje zadania z kabiny suwnicy na różnych wysokościach (10, 20 i 30 m). Poznaj już teraz – najbardziej zaawansowane szkolenie VR dla operatorów suwnic dostępne na rynku.

Szkolenia VR BHP - Immersive Factory

Chcę poznać zalety szkoleń przemysłowych BHP w VR.

VR SZKOLENIE PRZEMYSŁOWE

VR - interaktywny zakład produkcyjny Industry 4.0

Interaktywny Zakład Produkcyjny VR to szkolenie, które przenosi użytkownika do czterech różnych środowisk produkcyjnych. Użytkownik w środowisku VR, przy pomocy gogli VR oraz kontrolerów wykonuje zadania związane z prototypowaniem produkcji, ustawianiem parametrów, obsługą maszyn i BHP. Szkolenie wdrożone jest m.in. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, dla studentów kierunków związanych z Zarządzaniem Automatyzacją Produkcji.

KRAKODLEW VR INDUSTRY 4.0

Szkolenie VR - Symulator Suwnicy i Dźwigu dla Branży Hutniczej

Interaktywny symulator VR suwnicy oraz dźwigu, który odwzorowuje zadania odlewni w hutnictwie. W tym symulatorze VR użytkownik obsługuje suwnicę transportującą płynną stal do kadzi. W drugim module użytkownik obsługuje dźwig przenoszący gotowe odlewy w magazynie. Szkolenie VR wdrożone w odlewni Krakodlew S.A.

Szkolenia VR - Medycyna, Anatomia, Chirurgia

Chcę poznać korzyści z prowadzenia szkoleń medycznych w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

VR MEDICAL TRAINING

Szkolenie VR - Medycyna, Anatomia, Chirurgia

Szkolenie medyczne w Wirtualnej Rzeczywistości znacznie usprawnia naukę medycyny i anatomii. Użytkownik przy pomocy gogli VR oraz kontrolerów może dokładnie zapoznać się jak zbudowane jest ludzkie ciało. Aktualnie wdrażamy moduł pozwalający doskonalić pracę chirurga, ze śledzeniem, rejestracją i analizą każdego ruchu w systemie.

Szkolenia VR - Wdrożenia, Onboarding, Employer Branding

Chcę poznać korzyści z prowadzenia szkoleń wdrożeniowych w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

Szkolenie VR - Wdrożenia, Onboarding

Szkolenia onboardingowe to zazwyczaj produkty “szyte na miarę”. Każde szkolenie wdrożeniowe VR dopasowujemy do specyfiki konkretnej firmy. Szkolimy z zakresu BHP, zapoznania z rozkładem biurowca a także nasze rozwiązania komunikują wartości firmy, misję i cele.

Szkolenia VR - Kompetencje Miękkie, Szkolenia Menedżerskie

Chcę poznać zalety szkoleń menedżerskich w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

SZKOLENIA MENEDŻERSKIE VR

Szkolenia - Kompetencje Miękkie - pracownicy i kadra zarządzająca

Wirtualna Rzeczywistość to doskonałe narzędzie szkoleniowe wspierające rozwój kompetencji miękkich, m.in. asertywność, komunikację w zespole, opiniowanie podwładnych, podejmowanie decyzji w stresie czy komunikację z klientem. Wszystkie szkolenia VR z kompetencji miękkich realizujemy we współpracy z doświadczonymi, licencjonowanymi trenerami.

Szkolenia VR - dla górnictwa i branży wydobywczej

Chcę poznać zalety wykorystania Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości w górnictwie i branży wydobywczej!

szkolenia vr dla gornictwa

Szkolenia VR dla branży górniczej i wydobywczej

Aktualnie pracujemy nad rozbudowanym systemem Wirtualnej Rzeczywistości, który wesprze szkolenia górników w Polsce. Aplikacja VR będzie wykorzystywała połączenie filmów 360 z wirtualnym środowiskiem VR, w którym użytkownicy będą mogli wykonywać niektóre działania dokładnie w taki sam sposób, jak wykonują je górnicy w kopalni.

Szkolenia VR - dla Szkół Podstawowych, Szkół Średnich, Uczelni

Chcę poznać zalety wykorystania Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości w edukacji.

WIRTUALNE SZKOLENIE VR DLA SZKÓŁ

Szkolenia i Edukacja w VR dla szkolnictwa

Realizujemy dedykowane Szkolenia VR dla szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów. Aktualnie rozwijamy projekt wirtualnego lasu, który posłuży do nauki ekosystemów leśnych w VR.

Szkolenia Językowe VR

Chcę poznać korzyści z prowadzenia szkoleń językowych w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

SZKOLENIA VR NAUKA JĘZYKÓW

Szkolenia Językowe VR - nauka języków w Wirtualnej Rzeczywistości

Szkolenie VR w trakcie przygotowania.

Nie ma na liście szkolenia którego szukasz? Chętnie je dla Ciebie stworzymy!

Napisz do nas. Odpowiemy (w dzień roboczy) w ciągu 24h.

Szukasz więcej informacji o możliwościach Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości?

Prowadzimy największy w Polsce BLOG O VR.

SZKOLENIA VR

Nasza główna działalność to tworzenie aplikacji vr oraz tworzenie filmów 360. Równie ważnym aspektem, którym zajmuje się nasza agencja VR jest edukacja. Nie chodzi tu tylko  o ogólną edukację informującą o potencjale VR. Organizujemy również bezpłatne szkolenia VR dla wszystkich chcących wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości w biznesie.

Wirtualna rzeczywistość, choć nie jest nową dziedziną (powstała w latach 50 ubiegłego wieku) dopiero teraz pokazuje nam swój prawdziwy potencjał i możliwości. Współczesny rozwój techniki sprawił, że coraz trudniej nam odróżnić rzeczywistość wirtualną od prawdziwej. Jesteśmy w stanie uwierzyć, że obraz który widzimy jest realny. Co więcej wszystko wskazuje na to, że już za kilka lat w wirtualnej rzeczywistości będziemy się spotykać oraz uprawiać różne aktywności wraz z innymi ludźmi. Założyciel Facebooka – Mark Zuckerberg twierdzi, że już za kilka lat zamiast udostępniania sobie zdjęć czy filmów, za pośrednictwem mediów społecznościowych będziemy udostępniać sobie przeżycia VR.

JAK WYKORZYSTAĆ VR W NASZYM BIZNESIE?

Wirtualna rzeczywistość to olbrzymi potencjał, który dostrzegły już kilka lat temu wielkie koncerny. Facebook, HTC czy Samsung inwestują olbrzymie pieniądze w tworzenie rozwiązań VR. Każdy chce być pionierem nowej dziedziny i zrewolucjonizować sposób, w jaki dotychczas konsumujemy wszelkie treści. Warto wykorzystać szanse jakie daje wirtualna rzeczywistość w swoim biznesie. W świecie VR panuje takie powiedzenie:

„Każdy, kto w pierwszych kilku latach rozwoju wirtualnej rzeczywistości zrobi cokolwiek w tej dziedzinie – za lat kilkanaście będzie uważany za pioniera nowej technologii.”

Rzeczywiście jest to prawda. Branża VR rozwija się w niesamowitym tempie. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe lepsze rozwiązania, a co kilkanaście powstają prawdziwe „kamienie milowe” branży VR które rewolucjonizują dziedzinę.

SZKOLENIA Z WYKORZYSTANIA WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI W BIZNESIE!

Organizując szkolenia VR, które możemy również określić jako szkolenia z wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w biznesie obserwujemy olbrzymie zainteresowanie nową technologią. Rozwiązania VR przyciągają bardzo szerokie grono osób zainteresowanych tym jak wykorzystać VR w biznesie.

Kampanie marketingowe wykorzystujące VR cieszą się bardzo dużą popularnością i przyciągają tłumy. Każdy chce dotknąć gogle VR i sprawdzić czym ten VR jest. Wirtualna rzeczywistość w przeciwieństwie do innych mediów pozwala nam w pełni skupić się na kierowanym do nas przekazie. Dwa najważniejsze zmysły poznawcze – słuch, wzrok – są całkowicie odcięte od bodźców świata zewnętrznego, kiedy przebywamy w rzeczywistości wirtualnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie całkowicie wejść w opowiadaną historię, unikając rozpraszających bodźców zewnętrznych.

Wyobraź sobie, że tworzysz kampanię VR, prezentujesz ją grupie stu osób. Kampania była świetna, więc 100 osób wracając do pracy, domu czy znajomych – opowiada wszystkim o tym jak świetnych doznań w świecie VR doświadczyły, dzięki reklamie Twojej marki. Widzowie stają się Twoimi ambasadorami, namawiając wszystkich, by spróbowali Twojego doświadczenia VR. Oczywiście, jako, że Twoja marka zorganizowała ten świetny pokaz VR – każdy o niej pamięta. Wyobraź sobie jak wiele zyskuje dzięki temu Twoja marka? Jak jest ona kojarzona wśród ludzi? Nie dość, że wyznaczasz trendy i stajesz się pionierem w działaniach marketingowych opartych na vr, to oprócz tego wywołujesz bardzo pozytywne skojarzenia dotyczące wizerunku Twojej marki.

Wiemy jak wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości w biznesie i chętnie Ci o tym opowiemy. Posiadamy szereg narzędzi, które sprawią, że kampania VR będzie niezwyke efektywna, sugestywna i odniesie pożądany efekt.

Organizujemy bezpłatne spotkania podczas których możesz poznać pełen potencjał wirtualnej rzeczywistości. Pokażemy Ci jak możesz wykorzystać wirtualną rzeczywistość w promocji swojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu.

Czytaj również: Salon gier VR | Filmy 360 | wirtualna rzeczywistość | aplikacje VR | Tworzenie filmów 360 | dźwięk binauralny