Szkolenia VR

szkolenia VR

Szkolenia VR

Szkolenia VR

Nasza główna działalność to tworzenie aplikacji vr oraz tworzenie filmów 360. Równie ważnym aspektem, którym zajmuje się nasza agencja VR jest edukacja. Nie chodzi tu tylko  o ogólną edukację informującą o potencjale VR. Organizujemy również bezpłatne szkolenia VR dla wszystkich chcących wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości w biznesie.

Wirtualna rzeczywistość, choć nie jest nową dziedziną (powstała w latach 50 ubiegłego wieku) dopiero teraz pokazuje nam swój prawdziwy potencjał i możliwości. Współczesny rozwój techniki sprawił, że coraz trudniej nam odróżnić rzeczywistość wirtualną od prawdziwej. Jesteśmy w stanie uwierzyć, że obraz który widzimy jest realny. Co więcej wszystko wskazuje na to, że już za kilka lat w wirtualnej rzeczywistości będziemy się spotykać oraz uprawiać różne aktywności wraz z innymi ludźmi. Założyciel Facebooka – Mark Zuckerberg twierdzi, że już za kilka lat zamiast udostępniania sobie zdjęć czy filmów, za pośrednictwem mediów społecznościowych będziemy udostępniać sobie przeżycia VR.

Czytaj także: Przyszłość VR – wirtualne randki i spotkania

Jak wykorzystać VR w naszym biznesie?

Wirtualna rzeczywistość to olbrzymi potencjał, który dostrzegły już kilka lat temu wielkie koncerny. Facebook, HTC czy Samsung inwestują olbrzymie pieniądze w tworzenie rozwiązań VR. Każdy chce być pionierem nowej dziedziny i zrewolucjonizować sposób, w jaki dotychczas konsumujemy wszelkie treści. Warto wykorzystać szanse jakie daje wirtualna rzeczywistość w swoim biznesie. W świecie VR panuje takie powiedzenie:

„Każdy, kto w pierwszych kilku latach rozwoju wirtualnej rzeczywistości zrobi cokolwiek w tej dziedzinie – za lat kilkanaście będzie uważany za pioniera nowej technologii.”

Rzeczywiście jest to prawda. Branża VR rozwija się w niesamowitym tempie. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe lepsze rozwiązania, a co kilkanaście powstają prawdziwe „kamienie milowe” branży VR które rewolucjonizują dziedzinę.

Szkolenia z wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w biznesie

 

Organizując szkolenia VR, które możemy również określić jako szkolenia z wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w biznesie obserwujemy olbrzymie zainteresowanie nową technologią. Rozwiązania VR przyciągają bardzo szerokie grono osób zainteresowanych tym jak wykorzystać VR w biznesie.

Kampanie marketingowe wykorzystujące VR cieszą się bardzo dużą popularnością i przyciągają tłumy. Każdy chce dotknąć gogle VR i sprawdzić czym ten VR jest. Wirtualna rzeczywistość w przeciwieństwie do innych mediów pozwala nam w pełni skupić się na kierowanym do nas przekazie. Dwa najważniejsze zmysły poznawcze – słuch, wzrok – są całkowicie odcięte od bodźców świata zewnętrznego, kiedy przebywamy w rzeczywistości wirtualnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie całkowicie wejść w opowiadaną historię, unikając rozpraszających bodźców zewnętrznych.

Wyobraź sobie, że tworzysz kampanię VR, prezentujesz ją grupie stu osób. Kampania była świetna, więc 100 osób wracając do pracy, domu czy znajomych – opowiada wszystkim o tym jak świetnych doznań w świecie VR doświadczyły, dzięki reklamie Twojej marki. Widzowie stają się Twoimi ambasadorami, namawiając wszystkich, by spróbowali Twojego doświadczenia VR. Oczywiście, jako, że Twoja marka zorganizowała ten świetny pokaz VR – każdy o niej pamięta. Wyobraź sobie jak wiele zyskuje dzięki temu Twoja marka? Jak jest ona kojarzona wśród ludzi? Nie dość, że wyznaczasz trendy i stajesz się pionierem w działaniach marketingowych opartych na vr, to oprócz tego wywołujesz bardzo pozytywne skojarzenia dotyczące wizerunku Twojej marki.

Wiemy jak wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości w biznesie i chętnie Ci o tym opowiemy. Posiadamy szereg narzędzi, które sprawią, że kampania VR będzie niezwyke efektywna, sugestywna i odniesie pożądany efekt.

Organizujemy bezpłatne spotkania podczas których możesz poznać pełen potencjał wirtualnej rzeczywistości. Pokażemy Ci jak możesz wykorzystać wirtualną rzeczywistość w promocji swojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu.

Czytaj również: Salon gier VR | Filmy 360 | wirtualna rzeczywistość | aplikacje VR | Tworzenie filmów 360 | dźwięk binauralny

 

 

Przeczytaj inne:
filmy 360 w turystyce
Filmy 360 w turystyce

Filmy 360 w turystyce Filmy 360 w turystyce to stosunkowo nowe zagadnienie. W zasadzie kilka lat temu mało kto na...

Zamknij