Spotkania VR

Innowacyjna aplikacja VR, która pozwoli przenieść zdalne spotkania zdalne i telekonferencje na wyższy poziom.
W dobie szybko rozprzestrzeniających się wirusów i konieczności coraz częstszej pracy zdalnej, trudniej organizować spotkania i telekonferencje, które będą dorównywały swoją skutecznością – spotkaniom w rzeczywistości.
Wierzymy, że wirtualna rzeczywistość równie skutecznie może zastąpić „rzeczywisty, offline’owy” kontakt pracowników ze sobą. Tworzone przez nas rozwiązanie pozwala odbywać spotkania w świecie wirtualnym z zachowaniem wszystkich cech takich spotkań w rzeczywistym świecie.

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Nasze rozwiązanie jest w pełni bezpieczne i komfortowe dla użytkownika. Zastosowaliśmy mechanizmy, dzięki którym przebywanie w wirtualnej rzeczywistości i korzystanie z niej nie jest męczące dla użytkownika. Użytkownicy potwierdzają, że nie wywołuje nieprzyjemnych odczuć związanych z tzw. chorobą lokomocyjną VR nawet przy dłuższym korzystaniu.
Wszelkie dane wrażliwe są odpowiednio zabezpieczone i chronione przed dostępem osób niepowołanych.

Innowacyjność rozwiązania

Dotychczas wykorzystywane przez firmy, popularne rozwiązania bazują wyłącznie na obrazie i dźwięku przekazywanym na żywo z kamery komputera. Oczywiście są to skuteczne narzędzia, jednak pozbywają nas aspektów fizyczności. Takie spotkanie online również znacznie mniej angażuje uczestniczące w nim osoby.  W przypadku gogli VR dwa najważniejsze nasze zmysły – wzrok i słuch są całkowicie przeniesione do wirtualnego świata VR. Dzięki temu w pełni skupiamy się na obrazie jaki do nas dociera i znacznie silniej angażujemy się w wirtualne spotkanie. Dokładnie tak jak ma to miejsce podczas rzeczywistych spotkań.
W świecie wirtualnym, nasze rozwiązanie umożliwi (aktualnie aplikacja jest w fazie rozwoju) łatwe i szybkie prototypowanie modeli 3d. Dzięki temu możliwe będzie tworzenie modeli 3d „w locie” i oglądanie wyniku na bieżąco, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów np. na wydruk 3d, czy stworzenie fizycznego prototypu. Ponadto coraz częściej z powodu nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak szybko rozprzestrzeniające się choroby i wirusy – coraz częściej musimy pracować zdalnie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, takich jak wirtualna rzeczywistość, zdalne odbywanie spotkań i rozmów nie będzie niczym różniło się od rzeczywistych spotkań.

Sprzęt VR zapewniony w pakiecie

Konkurencyjne rozwiązania oferują jedynie dostęp do aplikacji VR, zapominając o konieczności dostarczenia w pełni skonfigurowanego i działającego sprzętu, po to, by móc z aplikacji VR korzystać. Nasze rozwiązanie obejmuje zarówno dostarczenie aplikacji VR do spotkań jak i skonfigurowanych gogli VR, w których po kliknięciu trzech przycisków, od razu przenosimy się do naszej aplikacji. Rozwiązanie jest niezwykle wygodne i łatwe w użytkowaniu.

Jedna stała miesięczna opłata obejmuje zarówno licencję na użytkowanie oprogramowania jak i na dostawę odpowiedniej ilości gogli VR.

Oferujemy również serwis i wsparcie techniczne 24/7 w razie wystąpienia jakichkolwiek trudności ze sprzętem czy oprogramowaniem.

Sprawdź nasze portfolio

Z Epic Meetings VR zorganizujesz:

Szkolenia

Spotkania zdalne

Posiedzenia zarządu

Premiery produktów

Zdalne prezentacje

Warsztaty

Zajęcia szkolne

Konferencje prasowe

Prelekcje naukowe

Prosta, intuicyjna i bezpieczna aplikacja VR dla:

Firm pracujących zdalnie

które muszą regularnie się komunikować, organizować spotkania wewnętrzne czy telekonferencje z klientami

Zespołów kreatywnych i projektowych

których członkowie na co dzień pracują zdalnie, w różnych częściach kraju i świata

Organizatorów eventów, konferencji i wydarzeń

które z przyczyn losowych musiały zostać przeniesione ze świata rzeczywistego do świata Online

Szkół i uczelni wyższych

wyposażając wykładowców i nauczycieli w nowe, skuteczne narzędzia edukacyjne

Organizatorów targów i seminariów

wirtualna rzeczywistość pozwoli zorganizować odwołane wydarzenia w zdalny i bezpieczny sposób

Ciebie

przetestuj bezpłatnie, a przekonasz się jak łatwe w obsłudze i użyteczne są nasze narzędzia

Wirtualna rzeczywistość wspiera lepsze przyswajanie wiedzy

13 czerwca 2018 roku naukowcy z University of Maryland opublikowali wyniki jednej z pierwszych w historii, dogłębnych analiz dotyczących tego, jak nauka w świecie wirtualnej rzeczywistości wpływa na poziom zapamiętania treści.
„Dane te są niezwykle ekscytujące, ponieważ udowadniają, że środowiska VR mogą znacznie poprawić wyniki w edukacji i szkoleniach”, mówi Amitabh Varshney, profesor informatyki i dziekan Kolegium Nauk Komputerowych, Matematycznych i Przyrodniczych w UMD.
“Ludzie zawsze używali metod wizualnych, aby pomóc im zapamiętać informacje, niezależnie od tego, czy są to rysunki jaskiniowe, gliniane tabliczki, drukowany tekst i obrazy, czy wideo” – mówi Krokos, który był głównym autorem na papierze. „Chcieliśmy zobaczyć, czy wirtualna rzeczywistość może być kolejnym logicznym krokiem w tym postępie”.
Wyniki wykazały ogólną poprawę dokładności przywoływania o 8,8 procent przy użyciu zestawów VR. Wielu uczestników powiedziało, że wciągająca „obecność” podczas korzystania z VR pozwoliła im lepiej się skupić. Znalazło to odzwierciedlenie w wynikach badań: 40% uczestników uzyskało dużo wyższą zdolność zapamiętywania przy użyciu VR w stosunku do tych samych testów przeprowadzanych na ekranie komputera.

Wykorzystanie AR/VR w procesie nauki poprawia efektywność zapamiętywania informacji o średnio

10%

Epic Meetings VR umożliwi Ci

Przebywanie w sali konferencyjnej, biurze czy na evencie

W momencie, kiedy Ty i Twój zespół pracujecie zdalnie. Nasze rozwiązanie daje Ci w pełni realistyczne wrażenie fizycznej obecności w przestrzeni biurowej, konferencyjnej czy eventowej – bez konieczności wychodzenia z domu. Przenieś pracę zdalną Twojego zespołu na wyższy poziom.

Swobodną komunikację głosową

Pomiędzy wszystkimi użytkownikami znajdującymi się w przestrzeni. Możliwa jest aktywacja trybu: prezentera (wszyscy słyszą tylko prezentera), czatu głosowego (wszyscy słyszą siebie, niezależnie od odległości), rozmowy (tylko osoby, które są blisko siebie się słyszą).

Wybór awatara

Możesz konfigurować swój awatar. Inni uczestnicy zobaczą Twoje imię nad postacią Twojego awatara w świecie VR.

Obsługę różnych formatów danych

Możliwość wyświetlania: zdjęć JPG, prezentacji PDF, rysowania na flipcharcie, wyświetlania arkuszy kalkulacyjnych, odtwarzania plików dźwiękowych i filmowych.

Pełna kontrola spotkań

Możliwość wyciszania użytkowników, i przydzielania uprawnień poszczególnym gościom konferencji. Możliwość nagrywania sesji. Możliwość uczestniczenia w spotkaniu z komputera PC, bez konieczności posiadania gogli VR (w przyszłości).

Tworzenie rysunków 3D

Ułatwienie pracy koncepcyjnej poprzez rysowanie w przestrzeni 3d oraz dodawanie predefiniowanych elementów z dostępnej bazy.

Tworzenie osobistych notatek

Tworzenie zrzutów ekranu bezpośrednio w aplikacji, rysowanie a także wpisywanie tekstu z wygodnej klawiatury VR. W przyszłości: zamiana mowy na tekst.

Spełnienie Twoich potrzeb

Nie ma na liście funkcjonalności, która Cię interesuje? Napisz do nas.

Modelowanie 3D (wkrótce)

Pracujemy nad funkcjonalnością, która da CI możliwość tworzenia i edytowania modeli 3d (przydatne zwłaszcza w zespołach projektowych i firmach przemysłowych.

Wiemy, jak poprawić efektywność zdalnej pracy w Twojej firmie dzięki naszej aplikacji do spotkań w VR