Metaverse

Immersyjna i uniwersalna przestrzeń dla każdego. Świat nieskończonych możliwości i przyszłość tego w jaki sposób postrzegamy internet.

Chciałbyś zmienić sposób pracy w twojej firmie? Może chciałbym uprzedzić konkurencję lub zdobyć więcej klientów? Jeśli nie wiesz gdzie zacząć nie martw się. Pomożemy we wszystkim! Poznaj wirtualny wszechświat z EpicVR.
Chciałbyś wskoczyć do świata Metaverse i lepiej go poznać? – skontaktuj się z nami.

Czym jest Metaverse?

Metaverse jest koncepcją ogromnej, wspólnej cyberprzestrzeni. Zupełnie innej niż ta, z której korzystamy na co dzień. Jest formą interaktywnego obcowania ze światem wirtualnym z wykorzystaniem technologii VR. Aktualnie wiele przedsiębiorstw zajmuję się tworzeniem wspólnego ekosystemu platform 3D w celu budowy Metaverse.
Wiele wskazuję na to, że będzie to nowe uosobienie internetu. Wirtualny wszechświat 3D, zbudowany dla i z myślą o użytkownikach. Platforma dająca nowe możliwości designerskie, biznesowe i kulturowe. Kolejny krok w drodzę do cyfryzacji świata rzeczywistego.

Dlaczego miałbyś się nim zainteresować?

Jest wiele sposobów, na wykorzystanie potencjału tego medium w twoim biznesie. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że twoja konkurencja już się nim interesuje. W końcu z danych serwisu Statista wynika, że przewidywana wartość światowego przychodu Metaverse w 2030 roku będzie wynosić średnio 678.8 miliarda dolarów. Aktualnie wiele światowych marek już dziś wykorzystuję ten potencjał reklamując swoje produkty w świecie wirtualnym. W prosty sposób możesz dołączyć do nich i stać się jedną z nich.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zapomnij odwiedzić naszego bloga.

Znaj z nami VR

Rewolucja Metaverse. Co czeka nas wkrótce w branży VR?

Z czym wiąże się tworzenie aplikacji VR?

Metaverse w biznesie.

– Przeniesienie firmy do Metaverse zwiększy bazę potencjalnych odbiorców twojej marki
– Wprowadzenie produktów twojej marki do Metaverse pozwoli ci rozwinąć sprzedaż o nową przestrzeń komercyjną
– Wprowadzenie zdigitalizowanych produktów marki, pozwoli ograniczyć koszty związane z dystrybucją i produkcją o 100%
– W pełni uniwersalna przestrzeń Metaverse może stać się doskonałym miejscem twoich przyszłych spotkań biznesowych z potencjalnymi inwestorami, czy pracownikami twojej firmy
– Pojawienie się twojej marki w Metaverse pozwoli twoim potencjalnym klientom obcować bezpośrednio z twoich produktem na co dzień i sprawi, że będzie się z nim łatwiej utożsamić
– Przestrzeń wirtualna Metaverse, dzięki swojej immeryswności może również stać się świetnym miejscem do prowadzenia szkoleń kadry pracowniczej (i nie tylko)

Korzyści z dołączenia do Metaverse jako firma.

– Możliwość otworzenia sklepu w przestrzeni Metaverse
– Możliwość zarabiania pieniędzy ze sprzedaży produktów firmy w wirtualnym środowisku Metaverse
– Budowanie pozytywnego obrazu twojej marki
– Zwiększenie pozycji marketingowej na rynku
– Wprowadzenie systemów gamifikacyjnych wokół twojego biznesu
– Wykorzystanie przestrzeni Metaverse do pracy, w celu zwiększenia efektywności przeprowadzanych spotkań.
– Lepsza rozpoznawalności Twojej marki

Jak dołączyć do Metaverse?

Możesz spróbować zbudować własną platformę Metaverse od zera, lub spróbować dołączyć się już do tych istniejących. EpicVr oferuję zarówno budowę własnej platformy Metaverse jak i możliwość podłączenia twojej firmy pod tą wybraną przez Ciebie.

Wykorzystanie istniejących platform

Istnieje naprawdę wiele możliwości jeśli chodzi o wybór odpowiedniej platformy. Gotowe Metaświaty takie jak Decentraland, Roblox, Sandbox etc… oferują przede wszystkim wysokie zasięgi, związane z rozbudowaną bazą odbiorców. Są one zapełnione użytkownikami, stąd przyciągnięcie nowych klientów przy korzystaniu z tego rozwiązania powinno być prostsze niż w przypadku budowaniu własnej bazy odbiorców od zera. Wykorzystanie istniejących platform Metaversowych z pewnością pozwoli tobie również zaoszczędzić czas związany z procesem rozwoju własnej platformy i przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności twojej marki na świecie.

Tworzenie nowej platformy

Tworzenie własnej platformy daje najwięcej możliwości związanych z rozwojem własnej koncepcji. Dołączanie do istniejących platform, ogranicza nam możliwości aktualizacji oraz stawia bariery technologiczne narzucone przez daną platformę. Dodatkowo wiąże się z pobieraniem opłat za transakcje, jak i usługi dodatkowe. Budowa własnej platformy pozwala nam wyzbyć się tych ograniczeń i daje możliwość zbudowania wymarzonej przestrzeni bez narzucania nam technologii, szaty graficznej i zbędnych opłat. Zwiększa również możliwości wprowadzania ewentualnych zmian i aktualizacji. Budowanie własnej platformy, pozwala nam lepiej dostosować finalny produkt do potrzeb klienta, jednak proces deweloperski jest zdecydowanie bardziej rozbudowany, niż w przypadku dołączania do gotowych platform.

Nie wiesz od czego zacząć? Wypełnij poniższy formularz.