Filmy 360 warszawa

Filmy 360 Warszawa.

EPICVR to agencja VR, której główną specjalizacją jest tworzenie filmów 360. Filmy 360, które tworzymy pozwalają użytkownikom doznać pojęcia zwanego: immersja. Immersja to w skrócie rzecz biorąc całkowite zanurzenie się widza w świat wirtualny. Filmy 360 Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław Gdańsk. Tworzymy na terenie całej Polski.

 

Wirtualna rzeczywistość coraz częściej wykorzystywana jest w rożnych branżach. Nasze doświadczenie biznesowe jednoznacznie wskazuje, że rozwiązania VR, a zwłaszcza filmy 360 realnie przekładają się na zwiększenie sprzedaży.

Filmy 360 VR Warszawa

Pisząc w tytule filmy 360 Warszawa, mamy nadzieję, że na ten artykuł natrafią ludzie szukający studia produkcji filmów 360 z Warszawy. Nie zamykamy się jednak na ten rejon Polski. Pracujemy w całej Europie. Mamy na swoim koncie realizacje filmów 360 dla klientów w Holandii czy Austrii.

Warto wiedzieć, że oferujemy filmy 360 VR w najwyższej możliwie rozdzielczości dostępnej na rynku. Do ich rejestracji wykorzystujemy wieloobiektywowe kamery 360, które umożliwiają nam nagranie niezależnych obrazów z 6-ciu obiektywów. Każdy z nich pozwala na zapis wideo w rozdzielczości 4K. Finalnie przekłada się to na 24K. Ze względu na aspekty techniczne związane z kodowaniem filmów, oraz z ograniczeniami ze strony producentów gogli VR – aktualnie (listopad 2018) jesteśmy w stanie wyświetlać filmy w rozdzielczości 8K, przy czym na goglach Oculus Go maksymalnie 6K.

Niewątpliwie jednak, tworząc materiał 360 dla każdego klienta, zawsze zachowujemy źródłowe pliki 360 z kamery. Dzięki temu w przyszłości, wraz z rozwojem technologii możliwe będzie dostarczenie Państwu pliku z gotowym filmem w wyższej rozdzielczości.

Filmy 360 3d Warszawa i cała Polska

Zrealizowaliśmy wiele filmów 360 w technologii VR. Więcej o oferowanej przez nas jakości, oraz o tym dlaczego warto nas wybrać – dowiesz się tu: Filmy 360 – jak tworzymy filmy sferyczne i dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego filmy 360?

Najważniejsze zalety płynące z wykorzystania filmów 360 i filmów VR w biznesie:

  • Możliwość przeniesienia widza/użytkownika w miejsca, w których nigdy by się nie znalazł, lub byłoby to trudne lub niebezpieczne. Jako przykład warto zobaczyć jeden z serii 12 filmów 360 zrealizowanych dla firmy Final S.A., w którym większość ujęć 360 zrealizowaliśmy we wnętrzu maszyn produkcyjnych. Możemy obserwować produkcję praktycznie z punktu widzenia produktu i komponentów:

  • Filmy 360 to obecnie najsilniej angażujące medium. Badania naukowe jednoznacznie wskazują, że stopień zapamiętywalności treści zaprezentowanej przy użyciu wirtualnej rzeczywistości jest przynajmniej o 70% wyższy niż w przypadku tradycyjnych treści komunikowanych za pomocą TV lub internetu. Nasze badania nad percepcją i postrzeganiem filmów 360 również potwierdzają ten fakt.
  • Filmy 360 świetnie nadają się do wszelkich zastosowań targowych. Zrealizowaliśmy sporo rozwiązań VR w postaci interaktywnych filmów 360, w których nasz klient wybierał się na zagraniczne targi. Firma produkcyjna z Wrocławia dzięki naszym rozwiązaniom, na targach w RPA mogła w jednej chwili przenieść użytkowników do wnętrza swojego zakładu.

  • Za pomocą interaktywnych filmów 360 dajemy użytkownikom możliwość wpływania na dalszy przebieg akcji filmu. Zakładając na głowę gogle VR, to użytkownik niejako staje się reżyserem oglądanego widowiska.

Filmy 360 Warszawa. Szukasz doświadczonej agencji VR? Studia specjalizującego się w produkcji filmów 360 w Warszawie? Poznaj nasze możliwości już dziś.

Zobacz kim jesteśmy i co robimy:

 

Realizujemy nie tylko filmy 360, ale w pełni angażujący content VR. Treści VR są dziś niezwykle pożądaną formą marketingu. Za pomocą filmu 360 czy aplikacji VR można stworzyć znacznie skuteczniejszy przekaz reklamowy niż w przypadku tradycyjnych nośników reklamowych.

 

https://youtu.be/PSCHwdHvoVE

 

EPICVR.pl – jesteśmy kreatywną agencją VR specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości filmów 360 dla szeroko rozumianego biznesu. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże, międzynarodowe spółki, jak i mniejsze lokalne firmy. Niezależnie od skali działalności klienta – dla każdego jesteśmy w stanie przygotować optymalną budżetowo realizację na najwyższym poziomie

Zobacz na jakie platformy tworzymy rozwiązania VR.

Filmy 360 Warszawa – skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy:

Czytaj także: szkolenia VR | salon VR | film 360 | Tworzenie filmów 360 | wideo 360Dźwięk binauralny | immersja | Content VR | filmy 360 | filmy VR | aplikacje 360 | aplikacje VR

 

Podaj dalej