O nas

EPICVR to kreatywna agencja VR i najbardziej doświadczony VR Software House i Startup VR w Polsce. Wykorzystujemy nowoczesne technologie w służbie opowiadania historii. Największą wagę przykładamy do tego, by realizacje, które tworzymy cechowała najwyższa jakość oraz intuicyjność w obsłudze. Zależy nam na tym by końcowy użytkownik miał jak największą radość w korzystaniu z rozwiązań, które stworzymy dla Twojej firmy. Głęboko wierzymy, że świetna kampania marketingowa połączona z najwyższej jakości rozwiązaniami technologicznymi w oparciu o doskonały content VR, wzniosą Twój biznes na wyżyny, pozostawiając innych daleko w tyle – dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania VR! Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji filmowej. Od lat tworzymy również jedną z najszybciej rozwijających się agencji filmowych: CreativeStudio.com.pl

Wartości i cele EpicVR

Dbamy o to aby nasze produkty spełniały w pełni wymagania naszych klientów, ale jednocześnie nie zapominamy o innych wartościach, które są dla nas równie ważne.

Środowisko

Wykorzystując nowoczesne technologie w kreowaniu naszych rozwiązań, dajemy naszym klientom możliwość uczestnictwa w tworzeniu alternatywy do aktualnych sposób komunikacji, organizowania spotkań, szkoleń i prowadzenia biznesu. Wykorzystując zaawansowaną technologię, możemy wspólnie przyczynić się do zmniejszenia emisji CO2 na naszej planecie, ograniczając potrzeby związane transportem, logistyką i podróżą. Dzięki VR, kreujesz nową, wspólną i bezpieczną rzeczywistość.

Społeczna odpowiedzialność

Zdajemy sobie w pełni sprawę z potencjału osób znajdujących się w naszym zespole, dlatego zawsze dbamy aby zapewnić im jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju umiejętności. Oferujemy elastyczne godziny pracy oraz kursy poszerzające ich kompetencje, aby czuli się zawsze komfortowo w swoich zadaniach w pracy i poza nią.
Wiemy również jak ważna jest transparentność w biznesie. Dbamy o to, aby nasze oferty były przedstawiane w jak najbardziej zrozumiały dla klienta sposób. Cenimy sobie dobrą współpracę z naszymi partnerami.
Jesteśmy świadomi naszej misji i wartości, które reprezentujemy jak firma. Nasze rozwiązania pomogły już naprawdę wielu, a realizacja naszych projektów, otworzyła zupełnie nowe możliwości podmiotom, z którymi współpracowaliśmy i współpracujemy.
Zajmujemy się m.in projektowaniem szkoleń w środowisku wirtualnym, tworzeniem symulacji, programów rehabilitacyjnych, zajmujemy się również organizacją spotkań firmowych, jak i tworzeniem przestrzeni stricte na potrzeby klienta. Poprzez realizację naszych usług przyczyniamy się do zwiększenia potencjału nowoczesnych technologii w biznesie, zwiększając przy tym dostępności programów społecznych związanych z nauką, rozwojem prowadzeniem leczenia, rehabilitacji i kompetencji miękkich.

Ład korporacyjny

Progresywnie ulepszamy sposoby zarządzania w naszej firmie. Intensywnie powiększamy nasz zespół o nowych członków, stąd też wymaga to od nas elastycznego podejścia do zarządzania. Staramy się dostrzegać potencjał w nowych technologiach, szukać nowych rozwiązań i wprowadzać odpowiednią rutynę systematyzującą naszą pracę i jej efektywność. Prowadzimy regularnie scrumy, spotkania zarządu, przeprowadzamy ankiety dotyczące nowych projektów i pomysłów na rozwój przedsiębiorstwa. Prowadzimy testy, analizy aplikacji i mechanik, które mogą przyczynić się do poprawienia komfortu użytkownika w naszych projektach. Staramy się wyciągać wnioski z błędów popełnionych przez innych i przekuwać ich niepowodzenia w zupełnie nowe, wyjątkowe doświadczenia. Tworzymy przestrzeń pracy, w której każdy może czuć się swobodnie. Każdego dnia dążymy to do rozwoju i usprawniania metod zarządzania w naszej firmie.

Nasz zespół

Od lat tworzymy zgrany zespół składający się z osób o naprawdę wielu talentach. Dzięki niemu jesteśmy w stanie regularnie dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze zbudowany zespół to fundament owocnej współpracy i sukcesu naszych produktów. Dbamy więc, aby każdy mógł w nim swobodnie wyrażać swoje opinie, realizować swoje pasje, ciągle udoskonalać swoje umiejętności i czuć się w pełni jego integralną częścią.

Akcjonariat

Adrian Łapczyński – Prezes Zarządu – silnie zmotywowany CEO wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami informatycznymi, wdrażania innowacyjnych projektów z zakresu wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, autor koncepcji wielu gier szkoleniowych i edukacyjnych VR
PlayWay S.A. – jeden z największych polskich producentów gier komputerowych, notowany na głównym rynku GPW, spółka z wieloma sukcesami i hitami na koncie
Arts Alliance S.A. – doświadczony partner w dziedzinie bezpośredniej produkcja gier, ich finansowania, wydawania oraz publikowania, oferujący wsparcie inwestorskie dla doświadczonych zespołów deweloperskich

Skontaktuj się z nami

    • 0/2000

…oraz zasubskrybuj nasz inwestorski newsletter