Aplikacje 360

APLIKACJE 360, APLIKACJE VIRTUAL REALITY, KAMPANIE VR

AGENCJA VR

NAJLEPSZYM PLANEM BIZNESOWYM JEST JAKOŚĆ!

APLIKACJE 360

Aplikacje 360 to coraz popularniejsza metoda promocji biznesu. Wirtualna rzeczywistość coraz szybciej wkracza do naszego życia. Dobre jakościowo aplikacje vr możliwe są do odtworzenia na coraz większej liczbie urządzeń – od smartfonów, poprzez konsole do gier aż po super wydajne komputery. Aplikacje 360 to stosunkowo nowy trend w biznesie. Rozwiązania marketingowe oparte na aplikacjach 360 mają dwie najważniejsze zalety.

Po pierwsze wirtualna rzeczywistość to niezwykle sugestywne medium. Żadne inne medium nie jest w stanie równie skutecznie zaabsorbować widza co wirtualna rzeczywistość.

Drugim równie ważnym czynnikiem jest fakt,  że wirtualna rzeczywistość swego rodzaju ciekawostka.

Organizując nasze prezentacje VR zauważamy, że sporo osób przychodzi na nie ze względu na ciekawość. Chcą dotknąć wirtualnej rzeczywistości i na własnej skórze przekonać się czym jest VR.

Dobre jakościowo aplikacje 360 potrafią wciągnąć użytkowników na długi długi czas. Wirtualna rzeczywistość to nie tylko chwilowa moda, czy rozrywka dla nastolatków. Oprócz funkcji typowo rozrywkowych, wirtualna rzeczywistość z powodzeniem odnajduje się np. w edukacji, czy kampaniach społecznych . Przeczytaj artykuł: film 360 w kampanii społecznej.

TWORZYMY APLIKACJE 360

Naszym wyróżnikiem jest kompleksowe podejście do tematu realizacji kampanii VR. Rozpoczynając z Tobą współpracę dokonujemy przede wszystkim dokładnej analizy Twojej firmy. Dzięki analizie jesteśmy w stanie zaproponować najskuteczniejsze rozwiązania vr dla biznesu. Aplikacje 360, które tworzymy cechuje najwyższa jakość.

Każdy biznes może wiele zyskać dzięki udanej kampanii vr. Warunek jest jeden. Musi ona być odpowiednio poprowadzona. Nie chodzi tutaj tylko o samo projektowanie doświadczeń vr. Oprócz aplikacji 360, równie ważnym czynnikiem decydującym o sukcesie kampanii vr jest cała jej otoczka. Zdecydowanie lepsze efekty zapewni np. zbudowanie specjalnej instalacji, z odpowiednią scenografią, w której umieścimy stanowisko vr. Widz, który trafi do takiej scenografii zacznie już doświadczać nowej rzeczywistości przed włożeniem gogli VR. Dzięki temu po założeniu gogli vr w umyśle widza zajdzie jeszcze silniejsza „immersja”. To co widz zobaczy w goglach, przeżywając aplikacje 360 – będzie silniej i skuteczniej na niego oddziaływało, więc zapamięta zdecydowanie lepiej przekaz, który do niego kierujemy.

Czytaj artykuł: skuteczne kampanie VR, w którym omawiamy ważne kwestie związane z tworzeniem kampanii VR.

Tworząc aplikacje 360 stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość doznań. Cenimy sobie aplikacje VR, które dają widzom coś więcej niż tylko chwilową rozrywkę. Naszą ambicją jest tworzyć takie aplikacje 360, które na długo zapadną w pamięć widza oraz skłonią go do refleksji i przemyśleń po pokazie.

Jak wirtualna rzeczywistość może zmienić Twój biznes. Chcesz zarobić więcej dzięki wirtualnej rzeczywistości? Skontaktuj się z nami. Tworzymy najwyższej jakości aplikacje 360.

Chcesz wiedzieć więcej o wirtualnej rzeczywistości? Sprawdź: baza wiedzy o VR | VR expert poleca – co trzeba wiedzieć o wirtualnej rzeczywistości

Szybka wycena!

VR
APLIKACJE 360
Wirtualna rzeczywistość
APLIKACJE 360
Wirtualna rzeczywistość rewolucjonizuje sposób opowiadania historii.
Nasza agencja VR posiada bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji 360. Dostarczamy aplikacje 360 dla biznesu. Organizujemy szkolenia i podpowiadamy jak wykorzystać VR w biznesie. Sprawdź nas!
EPICVR
EPICVRer Name
EPICVR.pl
Publisher Logo