Produkcja filmów 360, filmy vr

Produkcja filmów 360, filmy VR, tworzenie filmów 360.

Filmy 360 to kolejna ewolucja w opowiadaniu historii. Dzięki filmom 360 jesteśmy w stanie przenieść widza w sam środek akcji i dać mu poczucie przeżywania fabuły filmu jako główny bohater. Immersja – znane z wirtualnej rzeczywistości powiedzenie, to całkowite przeniesienie widza w nowy świat. Nasze filmy 360 dostarczają widzom pełnię wrażeń w nowym medium jakim jest wirtualna rzeczywistość.

W przeciwieństwie do tradycyjnych filmów 2d – produkcja filmów 360 rozwija się w niesamowitym tempie. Filmy 360 dają możliwość odcięcia widza całkowicie od bodźców zewnętrznych. Oglądając tradycyjny film, na małym wycinku ekranu, np. na telewizorze bądź laptopie – stale musimy walczyć o uwagę widza, która bardzo łatwo może zostać rozproszona.

Zakładając gogle vr na głowę, mamy pewność, że nasz widz oglądający produkcję filmową 360 nie będzie rozpraszany przez nic innego. W goglach vr filmy 360 wypełniają całe pole widzenia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że przekaz, który kierujemy do widza tworząc filmy 360 dużo skuteczniej zapadnie mu w pamięć.

Wirtualna rzeczywistość, a wraz z nią filmy 360 to skuteczne narzędzie do angażowania uwagi konsumentów. Kampania reklamowa realizowana w oparciu o filmy 360 gwarantuje aktywne zaangażowanie widza, a więc może się przełożyć również na jego pozytywne decyzje zakupowe.

Tworzymy filmy 360, aplikacje augumented reality, teledyski vr oraz różnego rodzaju inne treści dostępne na gogle vr. Produkcja filmów 360, które angażują widza od pierwszej do ostatniej sekundy to nasza specjalność.

 

Czytaj również: Percepcja filmów 360, jak tworzyć dobre filmy 360 | Tworzenie komfortowych aplikacji VR | Montaż filmów 360, postprodukcja VR

Podaj dalej