Jak oglądać filmy 360

Jak oglądać filmy 360?

Jak oglądać filmy 360? Przy użyciu gogli VR. Skąd je zdobyć? Najłatwiejszą i najtańszą metodą jest zaopatrzenie się w gogle typu Cardboard. W 2013 roku firma google zaprezentowała ciekawe rozwiązanie umożliwiające doświadczenie wirtualnej rzeczywistości każdemu, za niewielkie pieniądze. Na stronie firmy zaprezentowano szablon gogli VR z kartonu, do samodzielnego wycięcia. Po zakupieniu dodatkowych soczewek i magnesu, każdy mógł wyciąć kształt, złożyć go i włożyć w niego telefon, otrzymując pełnowartościowe gogle VR. Ich jakość co prawda nie zwalała z nóg, jednak można było przekonać się jak działa i czym jest wirtualna rzeczywistość. Później rynek vr zalała prawdziwa masa tekturowych okularów, o różnych wzorach dostępnych dla każdego za kilkanaście złotych.

Dzięki temu rozwiązaniu filmy cardboard mocno się rozpowszechniły. Każdy wrzucony na youtube film (nie tylko w 360 stopniach) można oglądać poprzez gogle VRcardboard. Filmy cardboard to powszechna i najtańsza możliwość oglądania filmów 360. Jak oglądać filmy 360 poprzez gogle cardboard? Przede wszystkim najważniejszym czynnikiem jest tutaj odpowiedni telefon z żyroskopem oraz dostęp do Sklepu Play. W Sklepie Play znajdują się nie tylko filmy cardboard, ale i mnóstwo różnych aplikacji VR.

Jak oglądać filmy 360 w wysokiej jakości?

Jak oglądać filmy 360 przy pomocy pełnowartościowych gogli VR? Tutaj sprawa robi się nieco bardziej skomplikowana. Gogle VR takie jak np. HTC Vive czy Oculus Rift do swojego działania wymagają podłączenia do komputera o wysokiej mocy obliczeniowej. Komputer musi być wyposażony w specjalny player VR – odtwarzacz filmów VR, który umożliwi odtworzenie ich na goglach VR.

Jak oglądać filmy 360 i w pełni ich doświadczać?

Produkowane przez nas filmy 360 gwarantują wysokiej jakości przeżycia VR. Zawsze dbamy o to by widzowie doświadczali ich na sprzęcie wysokiej klasy. Gdy ktoś pyta nas “jak oglądać filmy 360” naszej produkcji w wysokiej jakości – zapraszamy go na nasze pokazy VR. Nasza agencja VR – EPICVR organizuje regularnie wydarzenia, których głównym założeniem jest prezentacja filmów 360. Wydarzenia VR organizowane pod różnymi nazwami: KRK VR, krakowskie spotkania z wirtualną rzeczywistością czy prezentacja filmów 360 przyciągają sporą publiczność. Każda prezentacja filmów 360 jest darmowa i dostępna dla każdej obecnej na niej osoby. Jak oglądać filmy 360? Skontaktuj się z nami!

EPICVR: filmy cardboard, prezentacja filmów 360, jak oglądać filmy 360.

Czytaj także: szkolenia VR | salon VR | film 360 | Tworzenie filmów 360 | wideo 360Dźwięk binauralny | immersja | Content VR | filmy 360

https://epicvr.pl/pl/portfolio-realizacji-vr/

Podaj dalej