Filmy Oculus Rift

Filmy Oculus Rift i Oculus Go

Firma Oculus Rift to obecnie jeden z wiodących producentów gogli VR. Zajmujemy się tworzeniem filmów 360. W naszym portfolio znajdziesz promocyjne filmy 360, fabularne filmy VR oraz wiele innych przykładów wykorzystania filmów 360 w biznesie. Tworzymy filmy Oculus Rift. Rozwiązania VR, które oferujemy dostępne są na wielu różnych rodzajach gogli VR.

Zobacz: Aplikacje VR – Oculus, Cardboard, Gear VR, HTC Vive

Filmy Oculus Rift to świetny przykład wykorzystania VR w biznesie. Tworząc filmy na Oculus Rift starannie podchodzimy do każdego aspektu ich realizacji. Od przygotowań i stworzenia koncepcji poprzez okres realizacji materiału wideo 360 aż do przekazania finalnego materiału – klient w każdym momencie ma wgląd w postępy naszych prac.

Oprócz tego, że tworzymy filmy Oculus Rift, pracujemy również na innych platformach. Filmy cardboard oraz filmy HTC Vive to również szeroko rozwinięte obszary naszego działania. Tworząc unikalny content VR wysokiej jakości jesteśmy w stanie dopasować go do wymagań różnych rodzajów gogli VR. Współcześnie wirtualna rzeczywistość oferuje szerokie spektrum rozwiązań VR, które dają niesamowite wrażenia.

Jesteśmy również autorami świetnego playera VR (odtwarzacz filmów 360), który stworzyliśmy ok. 2 lata temu. Ówczesny rynek tego typu rozwiązań nie oferował odtwarzacza, który w spełniałby wszystkie nasze potrzeby. Postanowiliśmy zatem stworzyć swój własny odtwarzacz. Niebawem planujemy udostępnić jego odświeżoną wersję.

Dlaczego filmy Oculus Rift?

Zarówno filmy Oculus Rift jak i wszystkie filmy 360 mają niezwykle wielką siłę oddziaływania. Śmiało mogę przyznać, że nie ma drugiego aż tak sugestywnego medium jak VR. Wirtualna rzeczywistość obecnie potrafi zaangażować praktycznie wszystkie zmysły człowieka w przeżywanie opowiadanej historii. Nie ważne czy gramy w prostą grę VR czy oglądamy skomplikowany, drogi film 360 – w każdym momencie przeżywania tego doświadczenia jesteśmy w nie w pełni zaangażowani. Co najważniejsze z pomocą wirtualnej rzeczywistości jesteśmy  w stanie wcielać się w postaci i wykonywać działania, które normalnie w świecie rzeczywistym nie byłyby możliwe. Tworzenie filmów 360 jak i produkcja rozwiązań VR, gier VR i aplikacji VR to dla nas chleb powszedni. Oprócz tworzenia contentu VR niezwykle ważne dla naszej firmy jest regularne prowadzenie badań dotyczących tego jak treści VR są odbierane przez widzów.

W wyniku tych badań udało nam się wysnuć całkiem ciekawe wnioski dotyczące konsumpcji treści VR przez człowieka:

EPICVR – filmy Oculus Rift

| filmy 360 | filmy VR | aplikacje 360 | aplikacje VR

Podaj dalej