Jak zarobić dzięki wirtualnej rzeczywistości

Jak skutecznie zaangażować – wykorzystaj potencjał wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość to technologia, która rewolucjonizuje świat. Sięga po nią nie tylko branża rozrywkowa, czy naukowa, ale przede wszystkim biznes. Jakie czynniki stoją za sukcesem tej technologii?

Możliwość skutecznego zaangażowania, która przekłada się na realne zyski finansowe. Rynek rzeczywistości wirtualnej rozwija się w dynamicznym tempie. Z miesiąca na miesiąc powstają coraz lepsze rozwiązania, które sprawiają, że granica między tym co realne a wirtualne zaciera się szybko. Wykorzystując wirtualną rzeczywistość w biznesie warto wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników Opisujemy je szerzej tutaj:

Jak wykorzystać aplikacje VR w biznesie?

Skuteczne cechy kampanii wykorzystującej VR.

 

VR a sprzedaż – sprzedaż dzięki wykorzystaniu technologii VR

Badając efekty zrealizowanych przez nas rozwiązań VR w ostatnich 3 latach, widzimy wyraźnie, że ponad 70% z nich przełożyło się na wzrost realnych wyników biznesowych naszych klientów. Zobacz najciekawsze przyłady wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w biznesie.

EPICVR – rozwiązania VR  – Case studies naszych klientów

Nasivin VR Experience – rozwiązanie VR, które wdrożyliśmy dla firmy MERCK (obecnie P&G) wspierające sprzedaż produktów firmy. Kampania została zrealizowana w oparciu o wysokiej jakości animacje VR 360 przeznaczone na przenośne gogle VR.

https://epicvr.pl/pl/medicine-vr-experience-animacja-vr-360-merck-group/

Abu Dhabi Smart City VR – interaktywna aplikacja VR przeznaczona na gogle HTC VIVE\VIVE PRO, prezentująca interaktywne rozwiązania Smart City miasta Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

https://epicvr.pl/pl/smart-city-vr-abu-dhabi/

Industry 4.0 Prototyping VR – interaktywna aplikacja VR dedykowana zakładom produkyjnym. Umożliwa pełne prototypowanie i projektowanie produkcji.

https://epicvr.pl/pl/industry-4-0-vr-prototypowanie-produkcji-inteligentny-system-vr/

Krakodlew S.A. VR training – szkoleniowy symulator VR odwzorowujący warunki jakie panują w odlewni jednej ze spółek znajdujących się na terenie Arcelor Mittal Kraków.

https://epicvr.pl/pl/industry-4-0-szkolenie-vr-virtual-reality-krakodlew/

 

 

Dalsza część artykułu jest kontynuacją tematu: Jak zarobić na wirtualnej rzeczywistości.

Jak zarobić dzięki wirtualnej rzeczywistości – pierwszy krok – koncepcja

Koncepcja aplikacji VR czy filmu 360 to kluczowa kwestia. Zanim zadamy sobie pytanie jak zarobić dzięki wirtualnej rzeczywistości, powinniśmy znać odpowiedź na pytanie – co chcemy zakomunikować widzowi przy użyciu VR. Współczesny rynek wirtualnej rzeczywistości oferuje gigantyczne możliwości. Mamy ruchome bieżnie, które pozwalają nam przenieść ruch całego naszego ciała do świata VR. Mamy kontrolery rąk, mamy śledzenie wzroku i wiele innych rozwiązań, które sprawiają, że doświadczenia w świecie VR są bardzo realistyczne. Kluczem do wszystkiego jest jednak ogólna idea, która powinna przyświecać całemu projektowi. Jak wykorzystać wszystkie dostępne zabawki, po to by dać użytkownikom frajdę czy impuls do działania, który przełoży się na zyski. W tych kwestiach pomagają agencje VR. Doświadczona agencja VR z pewnością pokaże jak zarobić dzięki wirtualnej rzeczywistości.

Nasza agencja VR – EPICVR – podchodzi do każdego projektu w pełni kompleksowo. W pierwszej kolejności dokładnie badamy firmę klienta i jego potrzeby, natomiast później opracowujemy kilka koncepcji zawierających odpowiednie rozwiązania. Jest to najważniejszy proces, do którego niektórzy czasem podchodzą na zbyt dużym luzie. Wiemy doskonale, że dobrze wykonana robota na początku współpracy i wspólny wysiłek włożony w przygotowanie genialnych koncepcji, ułatwia znacznie pracę na późniejszych etapach. Dzięki takiemu podejściu do sprawy nasze rozwiązania są niezwykle skuteczne, a klienci współpracujący z nami wracają po więcej ?

Jak zarobić dzięki wirtualnej rzeczywistości? Technologia przyszłości.

Rzeczywistość wirtualna stale się rozwija. Z roku na rok możliwości technologiczne ludzkości rosną. Uważa się, że za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat człowiek w ogóle nie będzie musiał korzystać z ekranów, interfejsów i wyświetlaczy w swoim życiu. Wszystkie informacje będą transmitowane bezpośrednio do mózgu. Wtedy również zadamy sobie pytanie: jak zarobić dzięki wirtualnej rzeczywistości? Kto na niej zarobi? Przede wszystkim firmy, które będą reklamować się za pomocą VR. Jeśli rzeczywiście przewidywania rynku potwierdzą się i zrezygnujemy ze wszelkich ekranów i wyświetlaczy – rozwiązania VR i AR będą jedyną możliwością dotarcia z reklamą do widza. W tej grze zwycięży ten, kto będzie oferował atrakcyjniejszy przekaz. A jak sprawić by przekaz ten był rzeczywiście atrakcyjny? Skorzystać z doświadczenia agencji VR. Oczywiście wcześniejsze zdanie brzmi jak oklepany frazes z prymitywnej reklamy zagnieżdżonej na blogu, jednak jest w nim sporo prawdy. Firma, która ma nie tylko bogate doświadczenie w realizacji aplikacji VR i filmów 360, ale i również bada doświadczenia użytkowników korzystających z tych aplikacji jest w stanie przygotować kompleksową obsługę VR dającą świetne rezultaty. Skontaktuj się z nami i już dziś przekonaj się jak zarobić dzięki wirtualnej rzeczywistości!

Tworzymy skuteczne kampanie VR, aplikacje VR, aplikacje AR, aplikacje 360, filmy VR, filmy 360. Jesteśmy doświadczoną na rynku agencją pracującą dla wielkich klientów. Podpowiadamy jak zarobić dzięki wirtualnej rzeczywistości.

Realizujemy: filmy 360 | filmy VR | filmy virtual reality aplikacje 360 | aplikacje VR 

 

Podaj dalej