Prezentacje VR

Prezentacje VR, prezentacje technologii wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualna rzeczywistość jest stosunkowo nową branżą. Choć pierwsze rozwiązania VR pojawiały się już w latach 60. ubiegłego wieku, to dopiero współczesny świat technologiczny był w stanie przygotować narzędzia umożliwiające cieszenie się doznaniami VR w wysokiej jakości.

Jak każda nowa technologia, tak i wirtualna rzeczywistość wymaga odpowiednich narzędzi umożliwiających wdrożenie rozwiązań VR w biznesie, nauce, szkoleniach i wielu innych branżach. Naszą misją jest popularyzowanie i tworzenie skutecznych rozwiązań VR, które dają naszym klientom zysk lub pozwalają wprowadzać znaczące oszczędności.

W związku z realizacją naszej misji zdajemy sobie sprawę, że aby w pełni wykorzystać potencjał VR, należy najpierw poznać wszystkie możliwości, jakie oferuje ta technologia.

Organizujemy bezpłatne spotkania prezentacyjne, demonstrujące najbardziej zaawansowane możliwości technologii wirtualnej rzeczywistości oraz rzeczywistości rozszerzonej.

Wirtualna rzeczywistość to technologia, która już teraz rewolucjonizuje wiele branż. Wiemy doskonale jak skutecznie wykorzystać ją w wielu dziedzinach biznesu, nauki i sztuki. Zawsze jednak w pierwszej kolejności wsłuchujemy się w potrzeby klienta i badamy jego oczekiwania co do tej technologii. Organizując prezentacje VR dajemy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań VR, najnowszych gogli VR oraz najlepszych doznań w świecie aplikacji VR, aplikacji AR, filmów 360 i gier VR.

Organizując regularnie prezentacje VR w ciągu roku rozmawiamy z kilkudziesięcioma dużymi firmami. Dzięki temu mamy szczegółowe informacje pokazujące jak technologia wirtualnej rzeczywistości jest postrzegana przez świat biznesu. Jesteśmy w stanie wychwycić jej mocne strony jak i słabe punkty. Każda prezentacja VR to dla nas nieocenione doświadczenie.

Jeśli:

– interesuje Cię wykorzystanie VR w Twoim biznesie,

– szukasz narzędzi do skutecznej sprzedaży usług i produktów,

– nie wiesz jak wykorzystać potencjał filmów 360 w reklamie

– chcesz stworzyć skuteczną aplikację VR i AR

Umów się na bezpłatną prezentację już dziś, w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie. Chętnie podzielimy się z Tobą i Twoim zespołem wypracowaną przez wiele lat wiedzą. Wiedzę tą zdobywaliśmy często setkami godzin spędzonymi przed komputerem, potem, długimi rozmowami i wyjazdami na zagraniczne konferencje. Przejdź do zakładki kontakt i umów się na prezentację VR.

Prezentacje VR

Tworzymy aplikacje VR, filmy 360 i aplilacje 360. Organizujemy prezentacje VR oraz Szkolenia VR dotyczące wykorzystania VR w biznesie.

https://epicvr.pl/pl/filmy-360-jak-tworzymy-filmy-sferyczne-warto-nas-wybrac/

https://epicvr.pl/pl/aplikacje-vr/

Uczestniczymy również często w innych wydarzeniach na których pojawia się szeroko pojęta branżaVR. Prezentacje VR, w związku z szybkim rozwojem wirtualnej rzeczywistości cieszą się obecnie olbrzymią popularnością. 8 października w Łodzi po raz drugi odbył się prawdziwy festiwal wirtualnej rzeczywistości – UNIT9 VR Challenge. Organizatorem wydarzenia był polski oddział firmy UNIT9. Unit9 VR Challenge to nie tylko proste prezentacje VR. To prawdziwe święto dla wszystkich miłośników dziedziny jaką jest wirtualna rzeczywistość. Nie zabrakło możliwości przetestowania wszelkich nowinek technicznych umożliwiających wejście w rzeczywistość wirtualną. Oprócz najnowszej wersji Oculus Rift, uczestnicy mogli przetestować również gry i aplikacje dostępne na HTC Vive, czy Samsung Gear VR.

Prawdziwą atrakcją była również możliwość spędzenia czasu w rzeczywistości rozszerzonej (augumented reality) za sprawą Microsoft Hololens.

VR rozwija się z niesamowitą szybkością. Rok wcześniej na UNIT 9 VR Challenge mogliśmy wejść w wirtualna rzeczywistość głównie za pomocą gogli Oculus Rift DK2. W tym roku mogliśmy już korzystać z Oculus Rift CV 1 (pierwszej konsumenckiej wersji Oculus Rifta), HTC Vive czy Samsung Gear VR. Wirtualna rzeczywistość fascynuje, angażuje i przyciąga bardzo duże pieniądze. Widać to chociażby po rozmachu z jakim organizowana była impreza oraz po sponsorach, których udało się przyciągnąć organizatorom.
Wirtualna rzeczywistość to nie tylko gry. Równie mocną stroną VRfilmy 360. Widać to było doskonale podczas konferencji, której jednym z głównych tematów była produkcja filmów 360 (filmów virtual reality). Panele dyskusyjne oraz prelekcje z udziałem osób aktywnie pracujących w branży realizacji filmów 360 cieszyły się dużą popularnością.
Tworzenie filmów 360 to tylko jeden z wielu interesujących tematów VR Challenge 2016. Bardzo popularne były również nie tylko prezetnacje VR, ale wszelkiego rodzaju tematy związane z zastosowaniem VR w biznesie.
Głównym wnioskiem płynącym z Unit9 VR Challenge 2016 jest kwestia tworzenia szeroko rozumianego contentu vr. Wszyscy prelegenci zgodnie twierdzili, iż najważniejsza jest treść oraz przede wszystkim jej jakość. Na początkowym etapie, kiedy wirtualna rzeczywistość dopiero zaczyna powoli wkradać się do świadomości społeczeństwa, bardzo łatwo można zniechęcić ludzi do korzystania z VR. Marnej jakości treść virtual reality zaprezentowana komuś, kto po raz pierwszy ma styczność z tym tematem może sprawić, że osoba łatwo zrazi się do tematu. Tworząc treści VR – wszyscy musimy o tym pamiętać, ponieważ wszyscy jesteśmy ambasadorami wirtualnej rzeczywistości. Od tego jakie treści zaserwujemy naszym odbiorcom – poniekąd zależy przyszłość wirtualnej rzeczywistości.

 

 

Czytaj także: dźwięk binauralny | aplikacje rozszerzonej rzeczywistości | immersja | aplikacje vr | filmy 360

Podaj dalej