FILMY 360 STOPNI

TWORZYMY FILMY 360 STOPNI, FILMY VR, FILMY VIRTUAL REALITY, FILMY BIZNESOWE 360, TWORZENIE FILMÓW 360

FILMY 360 STOPNI

NAJLEPSZYM PLANEM BIZNESOWYM JEST JAKOŚĆ!

Filmy 360 stopni
Naszym wyróżnikiem jest najwyższa jakość doznań VR płynąca z oglądania naszych filmów 360.

Tworząc filmy 360 stopni doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby zaangażować w pełni uwagę widza – musimy dać mu coś więcej niż tylko składnie opowiedziana historia. Widz oglądający film 360 stopni podobnie jak widz filmu fabularnego musi mieć poczucie uczestniczenia w centrum akcji. Tradycyjne filmy dwuwymiarowe oglądamy i postrzegamy zupełnie inaczej niż filmy 360 stopni. Mając do dyspozycji nowy środek wyrazu jakim jest opowiadanie historii w 360 stopniach jesteśmy w stanie skuteczniej wpływać na emocje widza i jeszcze lepiej zaangażować jego uwagę w przeżywanie historii.

Tworząc filmy 360 stopni stosujemy kilka różnych rozwiązań. Jednym z nich jest np. angażowanie widza w akcję, poprzez działania innych bohaterów filmu. Zwracają się oni bezpośrednio do widza wymuszając jego interakcję ze światem filmu 360. Kolejnym sposobem jest nowe podejście do realizacji dźwięku. Filmy 360 głównie słuchane są na słuchawkach, zatem wielką wagę przykładamy do tego aby nasze filmy 360 stopni miały taką jakość dźwięku, dzięki której widz zapomni, że słyszy dźwięk przez słuchawki. Filmy 360 stopni z dobrym dźwiękiem zdecydowanie skuteczniej oddziałują na naszą percepcję, dając nam możliwość tzw. całkowitej immersji. Mózg ludzki o wiele lepiej odbiera wyraźne, czyste dźwięki, które docierają do uszu. Dźwięk niewyraźny, niskiej jakości zwraca uwagę powoduje wybicie widza z rytmu oglądania historii. Dobry dźwięk to połowa sukcesu udanego filmu 360.

Jak filmy 360 mogą zrewolucjonizować Twój biznes? Filmy 360 to nowe bardzo angażujące medium. Widzowie oglądający filmy 360 w goglach VR są całkowicie odcięci od bodźców świata zewnętrznego. Zmysł wzroku jest całkowicie pochłonięty przez wyświetlany mu w goglach VR obraz. Słuch również odbiera wyłącznie dźwięki ze świata VR. Tworząc filmy 360 naszym nadrzędnym celem powinno być zapewnienie widzom świetnej, dobrze opowiedzianej, wywołującej emocje historii. Musimy dążyć do tego by widz całkowicie zanurzył się w świecie VR. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że jego umysł w pełni skupia się na przekazie, który do niego kierujemy. Odpowiednio przygotowany przekaz może skutecznie skłonić widza do podjęcia odpowiednich działań. Jeśli reklamujemy produkt, możemy stworzyć film 360, który wywoła w widzach takie przeżycia, że od razu zapragną go mieć. Możemy stworzyć dyskretny komunikat, który precyzyjnie trafi do podświadomości widza filmu 360 i wywoła w nim określone zachowania.

Filmy 360 stopni to doskonałe medium do tworzenia reklam, filmów promocyjnych czy wizerunkowych Twojej firmy. Wirtualna rzeczywistość przyciąga uwagę. Pozwól przyciągnąć uwagę klientów do Twojego biznesu. Poznaj VR już dziś!

Chcesz wiedzieć więcej o wirtualnej rzeczywistości? Sprawdź: baza wiedzy o VR | VR expert poleca – co trzeba wiedzieć o wirtualnej rzeczywistości

www.epicvr.pl – filmy 360