ZAUFALI NAM NAJLEPSI. DOŁĄCZ DO TEGO GRONA JUŻ TERAZ!

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ VR + AR JUŻ TERAZ!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

OFFICE@EPICVR.PL

+48 663 575 492

MÓWILI O NAS:

epicvr filmy 360

PRODUKUJEMY FILMY 360

EPICVR stworzyliśmy po to, by zrewolucjonizować sposób opowiadania historii. Tworzymy filmy  360 stopni od 2013 roku. Nowe, powstające na naszych oczach medium – wirtualna rzeczywistość – pozwala doświadczać akcji filmu w zupełnie nowy sposób. Tworzymy interaktywne filmy VR (filmy sferyczne 360), filmy 3d VR, wideo 360 – cinematic vr w których jako widz, możesz wejść w sam środek akcji, i w pełni czynnie w niej uczestniczyć oraz wpływać na jej przebieg. Poznaj potencjał tworzonych przez nas filmów 360 już teraz. Wykorzystaj film sferyczny, filmy i animacje 360, interaktywne wideo 360 w marketingu VR swojej firmy. Odkryj film virtual reality, cinematic vr, fotografie 360, szkolenia VR, usługi VR Premium. Nauczymy Cię jak wykorzystać potencjał VR w Twojej branży!

Poznaj potencjał wirtualnej rzeczywistości już teraz. Dowiedz się, jak wykorzystać interaktywne wideo 360 i filmy 360 stopni w Twoim biznesie. Film virtual reality to przyszłość marketingu VR. Zapoznaj się z unikaną, jedyną w Polsce, największą bazą wiedzy o VR:

TWORZYMY APLIKACJE VR

Tworzymy interaktywne aplikacje VR najwyższej jakości, które pomogą osiągnąć zakładane prze Ciebie cele sprzedażowe. Marketing VR to dla nas chleb powszedni. Wiemy doskonale jak prowadzić skuteczne kampanie marketingowe z wykorzystaniem aplikacji wirtualnej rzeczywistości. Nasze realizacje VR to najwyższa światowa półka, wśród immerysjnych doświadczeń w wirtualnej rzeczywistości. Doskonale wiemy i pokażemy Ci, jak wykorzystać VR w Twoim biznesie. Poznaj nasz Startup VR, szkolenia VR, usługi VR Premium. Skontaktuj się z nami – nasz doświadzony Software House VR zrobi wszystko za Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej – umów się na bezpłatną konsultację i prezentację rozwiązań VR już teraz!

epicvr aplikacje vr
epicvr_rozszerzona_rzeczywistosc

REALIZUJEMY APLIKACJE AR

Poznaj interaktywne aplikacje AR. Według niektórych prognoz, już za kilka lat z naszego życia znikną ekrany smartfonów, telewizorów i wszelkiego rodzaju wyświetlacze. Zastąpią je soczewki MR (Mixed Reality – połączenie rzeczywistości wirtualnej z rzeczywistością rozszerzoną), które dostarczą nam informacji bezpośrednio do naszego oka. Wyświetlane obrazy będziemy mogli konsumować jak klasyczną wirtualną rzeczywistość (odcinając się od bodźców świata zewnętrznego) oraz jako rzeczywistość rozszerzoną, która będzie wspomagała nas w codziennym życiu. Dowiedz się jak wykorzystać potencjał rozwiązań AR w Twojej dziedzinie. Skorzystaj z AR VR i MR w marketingu! EPICVR to najbardziej doświadczony VR + AR software house w Polsce! Usługi VR premium i szkolenia VR!

Poznaj potencjał wirtualnej rzeczywistości już teraz. Dowiedz się, jak wykorzystać aplikacje VR, AR i MR oraz filmy 360 stopni w Twoim biznesie. Film virtual reality to przyszłość marketingu VR. Zapoznaj się z unikaną, jedyną w Polsce, największą bazą wiedzy o VR, AR i MR:

ROZWIĄZANIA INDUSTRY 4.0

Rewolucja przemysłowa 4.0 dzieje się na naszych oczach. Coraz częściej klienci chcący usprawnić pracę w zakładzie przemysłowym wykorzystują rozwiązania wirtualnej rzeczywistości lub rzeczywistości rozszerzonej. Potencjał tej technologii w rewolucji przemysłowej Industry 4.0 widać w wielu różych dziedzinach. Od projektowania inteligentnych parków maszynowych, poprzez kontrolę pracy linii produkcyjnej, aż do szkoleń VR i interaktywnych rozwiązań ułatwiających pracę personelu. Wirtualna rzeczywistość i aplikacje AR doskonale wspierają wszystkie wymienione wyżej działania. Skorzystaj z oferty EPICVR – Twój VR softwarehouse!

Poznaj potencjał VR w przemyśle już teraz. Dowiedz się, jak wykorzystać aplikacje VR, AR i MR oraz interaktywne wideo 360 i filmy 360 stopni w Twoim biznesie

industry 4.0 vr
epicvr wiedza o vr

WYKORZYSTUJEMY POTENCJAŁ VR

Choć wirtualna rzeczywistość nie jest nową dziedziną, świat dopiero uczy się odpowiednio wykorzystywać jej potencjał. Dowiedz się jak wykorzystać aplikacje VR, szkolenia VR, filmy 3d VR, filmy 360 stopni, cinematic vr, i marketing VR w Twojej firmie. Jako Startup VR Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szereg przewodników, które krok po kroku poprowadzą Cię przez proces projektowania i wdrażania rozwiązań VR w Twoim biznesie. Poznaj cykl VR EXPERT:

Nasz obszerny blog o wirtualnej rzeczywistości to największy tego typu zbiór artykułów w Polsce. Przygotowaliśmy go specjalnie z myślą o wykorzystaniu VR w Twoim biznesie. Kompleksowo przeprowadzimy Cię od procesu projektowania doświadczeń i rozwiązań VR, poprzez dostarczenie sprzętu VR, aż do kompleksowego wdrożenia. Twórz z nami przyszłość nowego medium jakim jest VR! Poznaj nasze usługi VR premium i szkolenia VR! 

VR + AR SOFTWARE HOUSE

Jesteśmy VR AR SoftwareHouse tworzącym dedykowane rozwiązania VR, AR, MR dla biznesu, z największym w Polsce doświadczeniem. Pierwsze filmy 360, aplikacje Virtual Reality oraz aplikacje AR tworzyliśmy już w 2013 roku.

Nasz doświadczony zespół, który składa się na najlepszy w Polsce VR AR SoftwareHouse, przy pomocy nowoczesnych technologii, daje klientom niespotykane dotąd możliwości tworzenia m.in.:

 

Nasza doświadczona Agencja VR, to sprawdzony zespół pełen pasjonatów w dziedzinach takich jak: tworzenie aplikacji VR, tworzenie filmów 360, szkolenia VR, tworzenie gier VR, projektowanie interaktywnej rozrywki VR, wdrażanie systemów sprzedażowych AR. Kilka lat temu zaczynaliśmy jako startup VR EPICVR.pl. Dziś czasem jesteśmy zapraszani na konferencje startupowe. Jednak mamy na tyle silną i mocną pozycję na rynku, że z powodzeniem wdrażamy zaawansowane projekty AR i VR dla największych firm na rynku. Agencje, które z nami współpracują, tytułują nas często najbardziej doświadczonym w Polsce domem produkcyjnym VR 360 video.

JAK SPRAWIĆ BY TWÓJ PRZEKAZ REKLAMOWY/SZKOLENIOWY/ONBOARDINGOWY BYŁ JESZCZE SKUTECZNIEJSZY?

Jak tworzyć doskonałe kampanie, systemy i aplikacje Wirtualnej Rzeczywistości i Rozszerzonej Rzeczywistości? Adrenalina i emocje pomagają zapamiętać przeżycia. Doskonale pamiętamy momenty z życia, podczas których towarzyszyły nam silne emocje i wysoki poziom adrenaliny. Aplikacje VR oraz filmy 360 gwarantują silne emocje, dając pewność, że widz doskonale zapamięta przekaz, który do niego kierujemy. Interaktywne wideo 360 pozwala w pełni zaangażować widza w podejmowanie decyzji o dalszej akcji filmu. Aplikacje 360, filmy i animacje 360, które tworzymy skutecznie angażują widza już w ciągu pierwszych 8 sekund. Tyle wystarczy by pozostał z nami do końca!

JEŚLI POTRAFISZ SOBIE COŚ WYOBRAZIĆ – POMOŻEMY CI TO ZREALIZOWAĆ!

FILMY 360, APLIKACJE VR, KAMPANIE VR, FILMY 3D VR, INTERAKTYWNE WIDEO 360

Oglądając nasze filmy 360 czy  aplikacje vr – widz może doświadczyć pełnego zanurzenia w historii i poznawać nowe światy. Każdy może stać się głównym bohaterem w wideo 360. Nasze aplikacje virtual reality dają niesamowite możliwości kreacyjne. Ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia. Wirtualna rzeczywistość otwiera przed reklamodawcami nowe niesamowite możliwości. Nasza agencja VR podpowie Ci jak wykorzystać vr w biznesie i realizować najlepsze i w pełni angażujące treści vr. Nasze rozwiązania to VR Premum. Tworzymy aplikacje VR na wszystkie dostępne platformy i systemy! Produkujemy również interaktywne wycieczki wirtualne, tworzymy panoramy sferyczne i fotografie 360.Dowiedz się jak tworzymy aplikacje VR . Tworzymy filmy 360 stopni wykorzystując dźwięk binauralnyZobacz czym są filmy 360 i aplikacje rozszerzonej rzeczywistości. Przekonaj się jak wirtualna rzeczywistość zmieni Twój biznes! Poznaj fotografie 360!EPICVR – kreatywna agencja VR – Aplikacje 360 | Tworzenie filmów 360

 

Nasz VR Software House - Startup VR - to doświadczeni programiści, game developerzy, reżyserzy oraz specjaliści od vfx i posptrodukcji materiałów sferycznych. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji setek projektów wykonanych w tradycyjnej technologii przekładamy na tworzenie interaktywnych, angażujących treści VR. Poznaj nasze aplikacje VR, aplikacje VR, filmy 360, filmy i animacje 360, nagrania 360, fotografie 360, filmy 3d VR, interaktywne wideo 360.

ZAUFALI NAM NAJLEPSI. DOŁĄCZ DO TEGO GRONA JUŻ TERAZ!

FILMY 360, APLIKACJE VR

EPICVR to kreatywna agencja VR i najbardziej doświadczony VR Software House i Startup VR w Polsce tworzący najbardziej skuteczne kampanie vr. Nasz dom produkcyjny VR 360 video tworzy najlepsze filmy 360 w Polsce.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie w służbie opowiadania historii. Największą wagę przykładamy do tego, by nasze realizacje VRfilmy 360 i aplikacje VR, filmy i animacje 360, nagrania 360, aplikacje AR, które tworzymy cechowała najwyższa jakość oraz intuicyjność w obsłudze. Zależy nam na tym by końcowy użytkownik miał jak największą radość w korzystaniu z rozwiązań, które stworzymy dla Twojej firmy. Poznaj nasze filmy 360.

Głęboko wierzymy, że świetna kampania marketingowa połączona z najwyższej jakości rozwiązaniami technologicznymi w oparciu o doskonały content VR, wzniosą Twój biznes na wyżyny, pozostawiając innych daleko w tyle. Niezależnie od tego czy chcesz wykorzystać VR w biznesie, budujesz swój pierwszy salon VR, chcesz wykorzystać realizacje VR w marketingu czy sprzedaży usług Twojej firmy – dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania VR! Przyszłość wirtualnej rzeczywistości jest w Twoich rękach!

Przekonaj się już dziś jak sugestywnym i angażującym medium jest wirtualna rzeczywistość. Poznaj nasze filmy 360 + dźwięk binauralny, filmy VR, aplikacje 360, aplikacje VR, aplikacje AR (aplikacje rozszerzonej rzeczywistości) filmy cardboard, zapewniamy rozwiązania VR na eventy i imprezy firmowe. Zobacz czym jest interaktywne wideo 360, które pozwala w pełni zaangażować widza w podejmowanie decyzji o dalszej akcji filmu. Tworzymy również panoramy sferyczne, zdjęcia 360, wirtualne wycieczki, fotografie 360, filmy i animacje 360, nagrania 360, fotografie 360, cinematic VR, szkolenia VR i usługi VR premium. Twórz z nami przyszłość VR

Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji filmowej. Od ponad 7 lat tworzymy jedną z najszybciej rozwijających się agencji filmowych: CreativeStudio.com.pl

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ, FILMY VIRTUAL REALITY, APLIKACJE WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI, APLIKACJE AR - VR SOFTWARE HOUSE

W EPIC VR doskonale wiemy jak w pełni wykorzystać potencjał realizacji VR w biznesie. Tworzone przez nas aplikacje 360 i filmy VR codziennie usprawniają proces sprzedaży wśród naszych klientów. Dobre aplikacje VR to wysokiej jakości immersyjne doznania. Immersja to całkowite zanurzenie się widza w świat wirtualnej rzeczywistości. Tworzymy kompleksowe kampanie VR, które sprawiają, że wykorzystanie VR w biznesie przynosi prawdziwe zyski. Rzeczywistość wirtualna to niezwykle skuteczne narzędzie wspomagające nie tylko proces sprzedaży, ale przede wszystkim rzeczywistość wirtualna angażuje widzów. Każdy klient, który rozpoczyna z nami współpracę otrzymuje dostęp do bogatej bazy wiedzy o VR. Ponadto stale rozwijamy i tworzymy nasz blog o VR, który skutecznie edukuje wszystkich chcących wykorzystać wirtualną rzeczywistość w biznesie. Nasz dom produkcyjny 360 vr video to studio z największym w Polsce doświadczeniem!

Rzeczywistość wirtualna (VR) to nowe medium, które rewolucjonizuje wiele branż. Filmy VR, fotografie 360, filmy 360, aplikacje AR, aplikacje rozszerzonej rzeczywistości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne. Tworzone przez nasz Startup VR rozwiązania VR cechuje najwyższa jakość. Naszym priorytetem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań VR dla naszych klientów. Niezależnie od tego czy prowadzisz mały biznes, czy stoisz na czele wielkiej międzynarodowej korporacji – wykorzystując wirtualną rzeczywistość skutecznie zaangażujesz Twoich konsumentów w opowieść o Twojej marce. Czym jest realizacje VR? VR umożliwia widzom realistyczne przeniesienie się do innych światów. Korzystając z filmów 360 stopni czy aplikacji VR użytkownicy mogą wcielać się w inne postaci i wykonywać czynności, które w realnym świecie nie byłyby możliwe do wykonania. Interaktywne wideo 360 daje widzom nieograniczone możliwości kreacji dalszej akcji filmu VR. VR sprawdza się nie tylko w marketingu, choć obecnie marketing VR stanowi główny punkt rozwoju rynku VR. VR to także szkolenia (aplikacje szkoleniowe VR), skuteczna nauka (aplikacje naukowe VR), rozwój potencjału militarnego (aplikacje VR w armii), VR w medycynie (aplikacje VR w medycynie). Już teraz VR jest powszechnie wykorzystywany przez wiele dziedzin naszego życia. Z roku na rok przybywa coraz więcej możliwości wykorzystania VR przez wiele branż.

Filmy 360 to skuteczne narzędzie usprawniające storytelling. Filmy 360 prezentujące marki i produkty naszych klientów sprawiają, że oglądający je widzowie zapamiętują znacznie więcej informacji. Oglądając film 360 widz jest całkowicie odcięty od bodźców świata zewnętrznego, co sprawia, że jego mózg w pełni przyswaja przekaz filmu 360. Wideo 360 to obecnie najskuteczniejsze narzędzie w opowiadaniu historii. Filmy sferyczne (filmy 360 stopni) są stosunkowo nowym narzędziem. Choć sam VR ma już kilkadziesiąt lat, to filmy sferyczne narodziły się dopiero kilka lat temu, wraz z wielkim rozwoje współczesnej wirtualnej rzeczywistości. Cinematic VR i filmy sferyczne nagrywane są z wykorzystaniem kamer 360. Filmy i animacje 360 można obecnie z łatwością dystrybuować w internecie. Filmy 360 stopni wspiera m.in. facebook oraz youtube. Aplikacje AR to połączenie rzeczywistości prawdziwej z rozszerzoną. Za pomocą aplikacji AR możemy do fizycznie istniejących obiektów dołożyć pewne funkcjonalności. Dobre aplikacje AR z pewnością za jakiś czas będą często wykorzystywane przez wiele zawodów. Aplikacje AR zwane również aplikacjami rozszerzonej rzeczywistości (aplikacje Augumented reality) są równie chętnie wykorzystywane przez wiele branż. Poznaj z nami potencjał wirtualnej rzeczywistości już dziś! Zobacz nasze realizacje VR Premium.

EPICVR - MAKE YOUR BUSINESS EPIC!

FILMY 360, FILMOWANIE 360, TWORZENIE FILMÓW 360, FILMY VR, FILMY 3D VR, WIDEO 360, DŹWIĘK BINAURALNY

Angażujące filmy 360 i filmy 3d VR, które w pełni przenoszą widza w sam środek opowiadanej historii, dając mu również możliwość wpływania na przebieg ich akcji.

Tworzymy filmy biznesowe 360 oraz filmy vr. Naszą specjalizacją jest również montaż filmów 360 i postprodukcja VR. Wiemy jak tworzyć dobre filmy 360. Prowadzimy również badania nad percepcją filmów 360 cinematic vr. W naszych filmach stosujemy dźwięk binauralny. Tworzymy również fotografie 360.

filmowanie 360, filmy biznesowe 360, kamery 360, montaż filmów 360, tworzenie filmów 360, wideo 360, wynajem kamery 360, filmy cardboard, cinematic vr, fotografie 360

APLIKACJE VR, APLIKACJE VIRTUAL REALITY, APLIKACJE 360, SOFTWARE HOUSE VR

Gry i aplikacje VR, które w pełni wykorzystują możliwości technologiczne i potencjał VR, angażując widza już od pierwszej sekundy.

Tworzymy dobre jakościowo aplikacje VR oraz rozwiązania VR dla biznesu. Nasza pasja to tworzenie aplikacji vr oraz projektowanie doświadczeń VR.
Uczymy jak wykorzystać VR w biznesie. Poznaj już dziś nasze aplikacje VR, aplikacje 360 oraz aplikacje AR (aplikacje rozszerzonej rzeczywistości).

gry i aplikacje virtual reality, aplikacje 360, dobre aplikacje vr, rozwiązania vr dla biznesu, treści vr, tworzenie aplikacji vr, tworzenie treści vr, vr, vr w biznesie, wirtualna rzeczywistość w biznesie, aplikacje cardboard, vr premium

KREATYWNA AGENCJA VR, AGENCJA VIRTUAL REALITY, VR SOFTWARE HOUSE

Jesteśmy kreatywną agencją VR. Nasz VR Software House tworzy realizacje VR, wdrażamy rozwiązania virtual reality (wirtualna rzeczywistość) oraz augumented reality (AR).

Do każdego projektu podchodzimy w pełni kompleksowo, od pełnego wsparcia klienta we wspólnym budowaniu koncepcji, poprzez realizację aż po wdrażanie i nadzorowanie poprawności działań naszych rozwiązań. Tworzymy skuteczne kampanie VR. Wiemy jak wykorzystać VR w biznesie. Przyszłość VR jest w Twoich rękach!

ciekawe kampanie vr, kampanie vr, kampanie virtual reality, przyszłość vr, aplikacje ar, aplikacje rozszerzonej rzeczywistości, aplikacje cardboard, aplikacje htc vive, aplikacje oculus rift

CHCESZ ZAROBIĆ WIĘCEJ DZIĘKI WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI?

Prześlij do nas krótki brief opisujący Twoją firmę lub Twój produkt.
Powiedz nam czym się zajmujesz. Chętnie przeprowadzimy analizę Twojej firmy pod kątem potrzeb aplikacji VR/AR.
Chcemy poznać Cię bliżej i dowiedzieć się czego potrzebujesz.

Odpowiemy w ciągu 24h.