FILMY 360, APLIKACJE VR, KAMPANIE VR

EPICVR to kreatywna agencja VR tworząca skuteczne kampanie vr.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie w służbie opowiadania historii. Największą wagę przykładamy do tego, by filmy 360 i aplikacje VR, które tworzymy cechowała najwyższa jakość oraz intuicyjność w obsłudze. Zależy nam na tym by końcowy użytkownik miał jak największą radość w korzystaniu z rozwiązań, które stworzymy dla Twojej firmy. Poznaj nasze filmy 360.

Głęboko wierzymy, że świetna kampania marketingowa połączona z najwyższej jakości rozwiązaniami technologicznymi w oparciu o doskonały content VR, wzniosą Twój biznes na wyżyny, pozostawiając innych daleko w tyle. Niezależnie od tego czy chcesz wykorzystać VR w biznesie, budujesz swój pierwszy salon VR, chcesz wykorzystać VR w marketingu czy sprzedaży usług Twojej firmy – dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania VR! Przyszłość wirtualnej rzeczywistości jest w Twoich rękach!

Przekonaj się już dziś jak sugestywnym i angażującym medium jest wirtualna rzeczywistość. Poznaj nasze filmy 360 + dźwięk binauralny, filmy VR, aplikacje 360, aplikacje VR, aplikacje AR (aplikacje rozszerzonej rzeczywistości) filmy cardboard. Twórz z nami przyszłość VR!

Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji filmowej. Od ponad 7 lat tworzymy jedną z najszybciej rozwijających się agencji filmowych: CreativeStudio.com.pl

EPICVR - MAKE YOUR BUSINESS EPIC!

FILMY 360, FILMOWANIE 360, TWORZENIE FILMÓW 360, FILMY VR, DŹWIĘK BINAURALNY
Angażujące filmy 360, które w pełni przenoszą widza w sam środek opowiadanej historii, dając mu również możliwość wpływania na przebieg ich akcji.

Tworzymy filmy biznesowe 360 oraz filmy vr. Naszą specjalizacją jest również montaż filmów 360 i postprodukcja VR. Wiemy jak tworzyć dobre filmy 360. Prowadzimy również badania nad percepcja filmów 360. W naszych filmach stosujemy dźwięk binauralny.

filmowanie 360, filmy biznesowe 360, kamery 360, montaż filmów 360, tworzenie filmów 360, wideo 360, wynajem kamery 360, filmy cardboard

APLIKACJE VR, APLIKACJE VIRTUAL REALITY, APLIKACJE 360
Gry i aplikacje VR, które w pełni wykorzystują możliwości technologiczne i potencjał VR, angażując widza już od pierwszej sekundy.

Tworzymy dobre jakościowo aplikacje VR oraz rozwiązania VR dla biznesu. Nasza pasja to tworzenie aplikacji vr oraz projektowanie doświadczeń VR.
Uczymy jak wykorzystać VR w biznesie. Poznaj już dziś nasze aplikacje VR, aplikacje 360 oraz aplikacje AR (aplikacje rozszerzonej rzeczywistości).

gry i aplikacje virtual reality, aplikacje 360, dobre aplikacje vr, rozwiązania vr dla biznesu, treści vr, tworzenie aplikacji vr, tworzenie treści vr, vr, vr w biznesie, wirtualna rzeczywistość w biznesie, aplikacje cardboard
KREATYWNA AGENCJA VR, AGENCJA VIRTUAL REALITY
Jesteśmy kreatywną agencją VR. Tworzymy i wdrażamy rozwiązania virtual reality (wirtualna rzeczywistość) oraz augumented reality (AR).

Do każdego projektu podchodzimy w pełni kompleksowo, od pełnego wsparcia klienta we wspólnym budowaniu koncepcji, poprzez realizację aż po wdrażanie i nadzorowanie poprawności działań naszych rozwiązań. Tworzymy skuteczne kampanie VR. Wiemy jak wykorzystać VR w biznesie. Przyszłość VR jest w Twoich rękach!

ciekawe kampanie vr, kampanie vr, kampanie virtual reality, przyszłość vr, aplikacje ar, aplikacje rozszerzonej rzeczywistości, aplikacje cardboard, aplikacje htc vive, aplikacje oculus rift

O NAS

Tworzymy filmy 360 i aplikacje virtual reality. Nasza agencja VR przy pomocy nowoczesnych technologii daje klientom niespotykane dotąd możliwości tworzenia przekazu reklamowego, który na długo zapada w pamięć. Tworzenie aplikacji vr, tworzenie filmów 360 oraz przede wszystkim tworzenie dobrej, interaktywnej i angażującej treści jest naszą pasją.

SKUTECZNY PRZEKAZ REKLAMOWY

Adrenalina i emocje pomagają zapamiętać przeżycia. Doskonale pamiętamy momenty z życia, podczas których towarzyszyły nam silne emocje i wysoki poziom adrenaliny. Aplikacje vr oraz filmy 360 gwarantują silne emocje, dając pewność, że widz doskonale zapamięta przekaz, który do niego kierujemy. Aplikacje 360, które tworzymy skutecznie angażują widza już od 1 sekundy!

 

Jeśli potrafisz sobie coś wyobrazić – pomożemy Ci to zrealizować!

FILMY 360, APLIKACJE VR, KAMPANIE VR

Oglądając nasze filmy 360 czy  aplikacje vr – widz może doświadczyć pełnego zanurzenia w historii i poznawać nowe światy. Każdy może stać się głównym bohaterem w wideo 360. Nasze aplikacje virtual reality dają niesamowite możliwości kreacyjne. Ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia. Wirtualna rzeczywistość otwiera przed reklamodawcami nowe niesamowite możliwości. Nasza agencja VR podpowie Ci jak wykorzystać vr w biznesie i realizować najlepsze i w pełni angażujące treści vr. Tworzymy aplikacje VR na wszystkie dostępne platformy i systemy!

Dowiedz się jak tworzymy aplikacje VR .
Tworzymy filmy 360 stopni wykorzystując dźwięk binauralny.
Zobacz czym są filmy 360 i aplikacje rozszerzonej rzeczywistości.

 

Przekonaj się jak wirtualna rzeczywistość zmieni Twój biznes!

 

EPICVR – kreatywna agencja VR – Aplikacje 360 | Tworzenie filmów 360

 

PORTFOLIO

KLIENCI

Nasz zespół to doświadczeni programiści, game developerzy, reżyserzy oraz specjaliści od vfx i posptrodukcji materiałów sferycznych. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji setek projektów wykonanych w tradycyjnej technologii przekładamy na tworzenie interaktywnych, angażujących treści VR.

NASZA AGENCJA REGULARNIE PRACUJE DLA:

CHCESZ ZAROBIĆ WIĘCEJ DZIĘKI WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI?

Prześlij do nas krótki brief opisujący Twoją firmę lub Twój produkt.
Powiedz nam czym się zajmujesz. Chętnie przeprowadzimy analizę Twojej firmy pod kątem potrzeb aplikacji VR/AR.
Chcemy poznać Cię bliżej i dowiedzieć się czego potrzebujesz.

Odpowiemy w ciągu 24h.