Aplikacje VR HTC VIVE, VIVE PRO

Aplikacje VR HTC VIVE, VIVE PRO

Tworzymy aplikacje VR na różnego rodzaju gogle VR + AR. Wśród najczęściej dostarczanych przez nas rozwiązań dominują gogle VR:

– HTC VIVE PRO

– HTC VIVE

– Oculus Go

– Oculus Rift

– aplikacje AR na urządzenia Android + iOS

W ciągu ostatnich pięciu lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów VR dla klientów z różnych zakątków świata. Stworzyliśmy wiele zaawansowanych rozwiązań VR dla różnych branż.

– Rozwiązania VR dla przemysłu

Aplikacje VR i filmy 360 dla branży medycznej

– Rozwiązania szkoleniowe wykorzystujące VR + AR

– Aplikacje VR i filmy 360 dla branży marketingowej

Rozwiązania AR dla e-commerce

Architektoniczne projekty VR

– Edukacyjne aplikacje VR i filmy 360

 

Możliwości interaktywnych aplikacji VR

Interaktywne aplikacje VR na HTC Vive pozwalają nam w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w technologii wirtualnej rzeczywistości. Za pomocą kontrolerów, oraz specjalnie do tego przystosowanych Vive Trackerów, możemy w wirtualnej rzeczywistości śledzić ruchy całego ciała użytkownika. Konieczne jest oczywiście odpowiednie rozmieszczenie czujników na ciele gracza oraz stworzenie odpowiedniego oprogramowania. Dzięki temu nasze rozwiązania dają znacznie bardziej immersyjne doznania niż aplikacje VR oferowane przez konkurencyjne firmy. Tworzymy w pełni realistyczne aplikacje VR, które w całości przenoszą użytkownika do świata rzeczywistości wirtualnej.

Tworzymy aplikacje VR na HTC VIVE PRO

Aktualnie najwięcej realizowanych przez nas projektów powstaje na gogle VR HTC Vive Pro. Oferują one bardzo wysoką jakość obrazu oraz świetne parametry jakościowe. Każdy projekt VR, AR jaki realizujemy, to szyte na miarę rozwiązanie dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta. Często odwzorowujemy precyzyjnie 1:1 świat realny w świecie wirtualnym, po to by tworzyć realistyczne symulacje, zwłaszcza w przypadku rozwiązań szkoleniowych czy BHP VR.

W naszej pracy korzystamy z wiodących silników graficznych, które umożliwiają projektowanie zaawansowanych interakcji użytkownika ze światem VR. Jesteśmy w stanie niezwykle precyzyjnie odwzorować fizyczne ruchy człowieka w wirtualnej rzeczywistości, oraz wykonywać bardzo złożone czynności. Co więcej każdy najmniejszy ruch wykonany przez użytkownika możemy śledzić i zapisywać, dzięki temu możliwa jest późniejsza analiza porównawcza zachowań osób uczestniczących w szkoleniach VR.

Poznaj nasze rozwiązania już dziś! Umów się na bezpłatną prezentację.

https://epicvr.pl/pl/portfolio-realizacji-vr/

Podaj dalej