Przyszłość VR - wirtualne randki i spotkania

Przyszłość VR – wirtualne randki i spotkania

Poznaj naszą aplikację do wirtualnych spotkań VR:

Czytaj więcej:

 

Wirtualna rzeczywistość pozwala analizować wiele bardzo ciekawych trendów w ludzkim zachowaniu. Co ciekawe człowiek w wirtualnej rzeczywistości nie tylko chce robić rzeczy niezwykłe i niedostępne w tradycyjnym świecie. Twórcy aplikacji VR coraz częściej przenoszą do świata wirtualnej rzeczywistości zachowania, sytuacje i zajęcia żywcem wyjęte ze świata rzeczywistego.

Virtual reality to nie tylko poznawanie nowego. To również wykonywanie w wirtualnym świecie czynności, które możemy wykonywać w świecie rzeczywistym. Dobre aplikacje VR, cieszące się dużą popularnością to często takie, które np. pozwalają nam pracować lub randkować w świecie vr.

Firma Sony, twórca Playstation VR – zaprezentowała bardzo ciekawą aplikacje VR służącą do randkowania w wirtualnej rzeczywistości. Nie będziemy się rozpisywać. Warto zobaczyć:

Nasuwa nam się tylko jedno pytanie. Kiedy (a nie “czy”) pierwsi ludzie zechcą całkowicie przenieść swoje realne życie do świata wirtualnej rzeczywistości? Jesteśmy pewni, że taki dzień wkrótce nadejdzie….

Czytaj również: Vr w biznesie | Tworzenie aplikacji VR | Aplikacje virtual reality, wirtualna rzeczywistość w biznesie

Przeczytaj inne:
montaz filmow 360 postprodukcja vr
Montaż filmów 360, postprodukcja VR

Montaż filmów 360, postprodukcja VR   Filmy 360 a postprodukcja VR Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy tworzyć filmy...

Zamknij