Film 360 w kampanii społecznej

Film 360 w kampanii społecznej

Film 360 w kampanii społecznej.

Ogólnopolska akcja KarmimyPsiaki.pl stworzyła ciekawą, angażującą kampanię społeczną zrealizowaną w oparciu o technologię virtual reality.

Jako pierwsza organizacja prozwierzęca w Polsce Karmimy Psiaki wykorzystała film 360 w kampanii społecznej, po to aby zmusić nas do myślenia. Oglądając wideo 360 “Jak wygląda życie psa w schronisku” możemy na prawdę poczuć się jak przebywający w schronisku pies.

Film 360 w kampanii społecznej to nie jedyny nowatorski projekt Akcji Karmimy Psiaki. KarmimyPsiaki.pl często stawia na nowe technologie. Jakiś czas temu odbyła się premiera aplikacji „Petsbury”- zrealizowanej wspólnie ze studiem Garmora. Gra pozwala użytkownikom założyć wirtualne schronisko i zajmować się zwierzakami – dbać o nie i szukać im nowych domów.

„Petsbury” to także projekt charytatywny. Część dochodów z gry jest przeznaczona dla prawdziwych schronisk oraz na wsparcie akcji Karmimy Psiaki.

Fundacja Sarigato, twórca akcji Karmimy Psiaki, jest organizacją pożytku publicznego. Działania akcji można wesprzeć, przekazując na jej rzecz 1% podatku. Wystarczy, wypełniając deklarację podatkową, wpisać nr KRS: 0000445475 z dopiskiem „Karmimy Psiaki”.

 

Zobacz nasze portfolio:

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Czytaj również: Tworzenie aplikacji VR | Aplikacje virtual reality – wirtualna rzeczywistość w biznesie | Kreatywna agencja VR – EPICVR