Doradztwo VR, wdrożenia VR

Doradztwo i wdrożenia VR

Rozwiązania wirtualnej rzeczywistości dla biznesu, to główny obszar naszej działalności. Na rynku rozwiązań VR jesteśmy obecni od końcówki 2013 roku. Jako pierwsi w Polsce nakręciliśmy wirtualny horror w formie filmu 360 oraz komedię VR. Od tamtego czasu współpracowaliśmy z kilkunastoma dużymi klientami z Polski i zagranicy. Doskonale wiemy, jak skutecznie wykorzystać VR w biznesie. Naszych klientów przeprowadzamy kompleksowo przez każdy etap tworzenia rozwiązań VR. Od etapu kreacji, poprzez wdrażanie gotowych rozwiązań – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wdrożenia VR – w czym doradzamy?

Jeśli interesuje Cię jakakolwiek forma wykorzystania wirtualnej rzeczywistości, bez względu na to, czy potrzebujesz kilku stanowisk gogli VR na imprezę firmową czy chcesz zrealizować ogólnokrajową, zaawansowaną kampanię VR – naszą ofertę przygotujemy indywidualnie na miarę Twoich potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wirtualna rzeczywistość to nowe medium o niesamowicie wysokim potencjale. Chętnie wdrożymy Cię w każdą możliwość wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w Twoim biznesie.

Projektowanie doświadczeń VR

Tworzymy interaktywne aplikacje VR, wdrażamy rozwiązania AR i VR w przemyśle oraz biznesie, tworzymy interaktywne filmy 360 oraz fabularne filmy VR. Jesteśmy niezwykle doświadczoną firmą, a współpraca z wieloma zadowolonymi markami potwierdza nasze doświadczenie oraz kompetencje. Projektujemy doświadczenia VR oraz AR z myślą o użytkowniku końcowym. Zależy nam przede wszystkim na dostarczaniu usług jakości premium w rozsądnym budżecie. Nie wmawiamy klientom głupot i nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Każdy realizowany przez nas projekt jest dokładnie przemyślany na wiele różnych sposobów.

Doradztwo VR i wdrożenia rozwiązań VR – koszty

Przy każdym projekcie VR, jednym z najistotniejszych elementów jest jego budżet. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że VR jest nowym medium i nie każdy jest w stu procentach przekonany do inwestowania w tą technologię. Niewątpliwie jednak VR i AR rozwija się niezwykle dynamicznie i każdy kto już teraz wejdzie w nową technologię, z pewnością za kilka lat wyprzedzi swoją konkurencję. Zdajemy sobie jednak sprawę, że dla niektórych klientów może to być dość ryzykowne podejście. Aby stworzyć dobrą aplikację VR potrzeba odpowiednich środków. Chcąc zrealizować projekt po kosztach ciężko uzyskać jest zadowalające wyniki. Z drugiej strony koszt realizacji aplikacji VR czy AR jest dużo niższy niż koszt realizacji reklamy TV. Dla naszych klientów oferujemy elastyczne modele rozliczeń. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do potrzeb klienta proponując dwa modele rozliczeń. O szczegółach chętnie opowiemy na spotkaniu w kontekście realizacji konkretnego projektu.

Potencjał wykorzystania rozwiązań VR, AR, MR

Potencjał wykorzystania rozwiązań VR, AR czy MR jest niezwykle szeroki, a z każdym miesiącem rośnie. Coraz to nowsze branże realizują coraz bardziej śmiałe projekty. Bądź częścią rewolucji i wykorzystaj już teraz VR w swoim biznesie.

https://epicvr.pl/pl/platforma-szkoleniowa-vr/

Zobacz nasze portfolio aplikacji VR | dowiedz się jak tworzymy filmy 360 | poznaj nasze aplikacje VR bliżej

 

Podaj dalej