Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym programie pilotażowym “Znaj z nami VR”, który umożliwi ci przetestowanie naszych rozwiązań we własnym domu.

Czym jest “Znaj z nami VR”?

To inicjatywa EpicVR pozwalająca większej ilości odbiorców zaznajomić się z możliwościami technologii wirtualnej rzeczywistości i naszą ofertą. Jest to bezpłatny program, który umożliwi ci wypożyczenie od nas gogli VR na okres 1-2 tygodni w zależności od twoich potrzeb. To na nich znajdować się będą nasze autorskie rozwiązania, których będziesz mógł w pełni doświadczyć.

Skąd pomysł na taką inicjatywę?

Pomimo coraz większej rozpoznawalności i rosnącego zainteresowania sprzętem VR, wciąż nie każdy miał okazję doświadczyć tej technologii na własnej skórze. Wiele osób zgłaszających się do nas, często dopiero zaczynało swoją przygodę z tą technologią. Możliwości VR trudno jest przedstawić komuś, kto wcześniej nie miał okazji z nich korzystać. Realne doświadczenie świata wirtualnego, jest zupełnie czymś innym niż obejrzenie o nim filmów, czy artykułów. Jest to zdecydowanie bardziej głębsze przeżycie, które po prostu trzeba samemu poczuć. “Znaj z nami VR” to umożliwia i pozwala odbiorcom lepiej zrozumieć, czym tak naprawdę jest wirtualna rzeczywistość oraz jakie możliwości otwiera ona przed użytkownikiem tej technologii.

To nic nie kosztuje

Dlaczego warto uczestniczyć w naszym programie?

– Poznasz realne możliwości technologii VR
– Zapoznasz się z autorskimi aplikacjami od EpicVR
– Doświadczysz mechanizmów, które pozwolą Ci lepiej wypracować wizję własnego konceptu
– Otworzysz się na nowe doświadczenia, wykorzystując nowoczesną technologię
– Skorzystasz z darmowego programu pilotażowego, bez dodatkowych zobowiązań i płatności

Jak się zapisać? To proste.

1. Wypełnij formularz
2. Zaproponuj termin i umów się na spotkanie online
3. Podpisz z nami umowę wypożyczenia gogli (z treścią umowy możesz się zapoznać tutaj)