LG Innotek – szkolenie z procesów produkcyjnych VR

LG Innotek – szkolenie z procesów produkcyjnych VR.

 

Dla koreańskiego potentata w dziedzinie produkcji sprzętu elektronicznego – firmy LG – stworzyliśmy interaktywne szkolenie VR obrazujące pewien proces produkcyjny. Ze względu na poufny charakter materiału – nie będziemy udostępniać go na naszej stronie internetowej.

Szkolenia w wirtualnej rzeczywistości pozwalają na przeprowadzanie w pełni realistycznych szkoleń. Użytkownik po założeniu gogli VR ma wrażenie fizycznej obecności w zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu może on zapoznać się dokładnie z procesami zachodzącymi w firmie.

Realizowane przez nas szkolenie dla firmy LG pozwoli przeszkolić osoby, które rozpoczną pracę na nowych stanowiskach. Nasze rozwiązanie wdrożeniowo-onboardingowe VR pozwoli przygotować nowych pracowników do pracy w zakładzie.

Szkolenia VR pozwalają wdrażać nowych ludzi do pracy. Z ich pomocą możemy również zbadać predyspozycje osób, które będą pracowały na danym stanowisku. Dzięki temu już na etapie rekrutacji możemy podjąć precyzyjną decyzję odnośnie tego, kogo zatrudniamy na dane stanowisko.

Poznaj największą w Polsce platformę szkoleniową VR.

https://epicvr.pl/pl/platforma-szkoleniowa-vr/

Zobacz zrealizowane przez nas szkolenia VR.

https://epicvr.pl/pl/portfolio-realizacji-vr/

Podaj dalej