Gogle vr

Gogle vr

W ciagu ostatnich kilku lat Gogle vr rozwinęły się na tyle, że oglądane na nich wirtualne światy do złudzenia przypominają świat realny. Coraz łatwiej zatrzeć granice między wirtualną rzeczywistością, a światem prawdziwym. Branża vr, która swoje początki bierze z lat 50 ubiegłego wieku przeżywa w tym momencie swój złoty wiek. Wielcy gracze rynkowi, zajmujący się produkcją elektroniki wypuszczają coraz to lepsze gogle vr oraz inne rozwiązania umożliwiające wejście do wirtualnej rzeczywistości.

EPICVR to kreatywna agencja VR. Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości treści wirtualnej rzeczywistości na gogle VR. Jesteśmy prężnie działającą agencją marketingową, która ma na koncie wiele sukcesów związanych z produkcją filmową, oraz tworzeniem angażujących kampanii marketingowych. Wirtualna rzeczywistość to nowe medium, dające nam zupełnie nowy sposób opowiadania historii. Gogle VR oraz odpowiednia aplikacja VR lub film 360 to gwarancja skutecznego zaangażowania uwagi widza. Dzięki temu możemy kierować do niego jeszcze precyzyjniejszy komunikat marketingowy. Czy wiesz, że wirtualna rzeczywistość to obecnie najbardziej perspektywiczny nośnik reklamowy? Żadne współcześnie dostępne medium nie odcina uwagi widza od rozpraszających bodźców świata zewnętrznego jak aplikacje VR.

Branża wirtualnej rzeczywistości rozwija się niezwykle dynamicznie. Głęboko wierzymy w jej potencjał.

Tworzenie treści vr to nasza pasja.

Prześlij do nas krótki brief opisujący Twoją firmę lub Twój produkt. Powiedz nam czym się zajmujesz. Chętnie przeprowadzimy analizę Twojej firmy pod kątem potrzeb aplikacji VR/AR.

Chcemy poznać Cię bliżej i dowiedzieć się czego potrzebujesz.

Tworzymy aplikacje 360 na gogle vr. Aplikacje virtual reality. Tworzenie treści VR.

Czytaj także: Tworzenie filmów 360 | dźwięk binauralny

Podaj dalej