Filmy na okulary VR

Filmy na okulary VR

Jak znaleźć sensowne, dobrej jakości filmy na okulary VR? Jeśli trafiłeś na tą stronę to prawdopodobnie szukasz dobrej jakości filmów na okulary VR. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu, szeregując względem różnych dostawców.

Rzuć okiem na nasze portfolio:

Filmy na okulary VR – EPICVR.pl

EPICVR to polska agencja VR specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości filmów 360 oraz aplikacji VR. Agencja VR EPICVR jako pierwsza w Polsce stworzyła horror VR – „Za Tobą”. Można go obejrzeć tutaj:

https://epicvr.pl/pl/horror-vr/

Drugim filmem na okulary VR stworzonym przez EPICVR jest komedia: „Wehikuł czasu”, w której każdy, kto tylko posiada gogle VR może odbyć podróż w czasie z niecodziennym finałem.

https://epicvr.pl/pl/komedia-vr/

Filmy na okulary VR – Jaunt VR

Jaunt VR: to prawdziwe centrum wymiany filmów 360. Znajdziemy tam filmy na okulary VR cechujące się najwyższą jakością nie tylko obrazu, ale również przede wszystkim świetnymi efektami specjalnymi, grafikami i animacjami. Warto wspomnieć, że firma Jaunt VR zaczynała od budowy własnej kamery 360, a dopiero po jakimś czasie uruchomiła platformę Cinematic VR – Jaunt VR.

Filmy na okulary VR – We Ar VR

Na stronie https://www.wearvr.com/browse/newest?genre=three-hundred-and-sixty znajdziemy wysokiej jakości filmy 360 z całego świata. Platforma oprócz filmów VR oferuje również dostęp do różnego rodzaju aplikacji i gier VR.

Filmy na okulary VR – With.in

https://with.in/ – na tej stronie znajdziemy przede wszystkim wiele świetnych filmów dokumentalnych zrealizowanych w technologii VR. Wszystkie filmy cechuje wysoka jakość oraz wysoki komfort użytkowania.

https://epicvr.pl/pl/filmy-360-jak-tworzymy-filmy-sferyczne-warto-nas-wybrac/

Filmy na okulary VR od Discovery Channel

Chyba każdy kto kiedykolwiek miał w domu kablówkę kojarzy Discovery Channel. Kilka miesięcy temu Discovery uruchomiło własną platformę, w której publikuje filmy 360 wyłącznie swojego autorstwa. Warto zobaczyć:

Z miesiąca na miesiąc filmów na okulary VR przybywa. Technologia wirtualnej rzeczywistości wciąż dynamicznie się rozwija, dając twórcom filmowym coraz lepsze możliwości. Jednak wraz z rozwojem sprzętu do nagrywania filmów 360, obniża się również bariera wejścia na ten rynek. Niegdyś sprzęt do kręcenia filmów 360 zarezerwowany był jedynie dla specjalistów, a dziś praktycznie każdy za kilkaset dolarów może kupić prostą kamerę 360. Dlatego też youtube czy facebook są wręcz zalewane amatorskimi filmami 360 niskiej jakości. Wystrzegajmy się takiej treści. Powyższe zestawienie przygotowaliśmy z myślą o prawdziwych koneserach, którzy szukają filmów na okulary VR najwyższej jakości.

Czytaj także: filmy VR | filmy 360 | aplikacje VR

Podaj dalej