Strona główna

Metaverse Company

Innowacyjne samouczące narzędzie ułatwiające projektowanie trybu multiplayer w aplikacjach VR

Nasze usługi

Gry

Szkolenia

Rewolucja przemysłowa 4.0 – widać ją w wielu różnych dziedzinach. Od projektowania inteligentnych parków maszynowych, poprzez kontrolę pracy linii produkcyjnej, aż do szkoleń VR i interaktywnych rozwiązań ułatwiających pracę personelu.

Nie kupuj w ciemno. Sprawdź darmową ofertę już dziś.
Tworzymy interaktywne aplikacje VR najwyższej jakości, które pomogą osiągnąć zakładane prze Ciebie cele sprzedażowe. Marketing VR to dla nas chleb powszedni. Wiemy doskonale jak prowadzić skuteczne kampanie marketingowe z wykorzystaniem aplikacji wirtualnej rzeczywistości.

Aplikacje AR

Poznaj interaktywne aplikacje AR. Według niektórych prognoz, już za kilka lat z naszego życia znikną ekrany smartfonów, telewizorów i wszelkiego rodzaju wyświetlacze. Zastąpią je soczewki MR (Mixed Reality – połączenie rzeczywistości wirtualnej z rzeczywistością rozszerzoną), które dostarczą nam informacji bezpośrednio do naszego oka.

Filmy 360

EPICVR stworzyliśmy po to, by zrewolucjonizować sposób opowiadania historii. Tworzymy filmy  360 stopni od 2013 roku. Nowe, powstające na naszych oczach medium – wirtualna rzeczywistość – pozwala doświadczać akcji filmu w zupełnie nowy sposób.

Oni już nam zaufali, a Ty?

Zróbmy razem coś fajnego!

Dlaczego my?

Nasz doświadczony zespół, który składa się na najlepszy w Polsce VR AR SoftwareHouse, przy pomocy nowoczesnych technologii, daje klientom niespotykane dotąd możliwości tworzenia m.in.:

  • skuteczne narzędzia marketingowe VR + AR,
  • rozwiązania w rozszerzonej rzeczywistości wspierające sprzedaż,
  • usługi Premium VR i VRpremium,
  • interaktywne filmy 360 i Cinematic VR,
  • zaawansowane systemy szkoleniowe VR,
  • rozbudowane interaktywne symulatory VR AR,
  • zaawansowane systemy multiplayer VR,
  • wiele innych sposobów wykorzystania technologii immersyjnych.

Wybrane projekty

Plasmatic

Velvet – przezbrojenie linii produkcyjnej

Szkolenia BHP

Zapisz się do naszego newslettera

FILMY 360, APLIKACJE VR, KAMPANIE VR, FILMY 3D VR, INTERAKTYWNE WIDEO 360

Doświadczenie zdobyte podczas realizacji setek projektów filmowych wykonanych w tradycyjnej technologii filmowej, postanowiliśmy poszerzyć o tworzenie interaktywnych, angażujących treści VR oraz aplikacji AR budując najszybciej rozwijający się startup VR w Polsce.
Nasze filmy wykonane w technologii tradycyjnej zdobyły ponad 40 nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Tą wiedzę wykorzystujemy tworząc filmy 360, filmy 3d vr, interaktywne wideo 360, aplikacje VR, aplikacje AR (aplikacje rozszerzonej rzeczywistości), wirtualne wycieczki, panoramy sferyczne, fotografie 360. Razem tworzymy przyszłość wirtualnej rzeczywistości! Poznaj najbardziej doświadczony dom produkcyjny VR 360 video w Polsce. Zobacz jak tworzymy najbardziej zaawansowane rozwiązania VR, oraz dla jakich klientów pracujemy.

JAK SPRAWIĆ BY TWÓJ PRZEKAZ REKLAMOWY / SZKOLENIOWY / ONBOARDINGOWY BYŁ JESZCZE SKUTECZNIEJSZY?

Jak tworzyć doskonałe kampanie, systemy i aplikacje Wirtualnej Rzeczywistości i Rozszerzonej Rzeczywistości? Adrenalina i emocje pomagają zapamiętać przeżycia. Doskonale pamiętamy momenty z życia, podczas których towarzyszyły nam silne emocje i wysoki poziom adrenaliny. Aplikacje VR oraz filmy 360 gwarantują silne emocje, dając pewność, że widz doskonale zapamięta przekaz, który do niego kierujemy. Interaktywne wideo 360 pozwala w pełni zaangażować widza w podejmowanie decyzji o dalszej akcji filmu. Aplikacje 360, filmy i animacje 360, które tworzymy skutecznie angażują widza już w ciągu pierwszych 8 sekund. Tyle wystarczy by pozostał z nami do końca! Nasz VR Software House – Startup VR – to doświadczeni programiści, game developerzy, reżyserzy oraz specjaliści od vfx i posptrodukcji materiałów sferycznych. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji setek projektów wykonanych w tradycyjnej technologii przekładamy na tworzenie interaktywnych, angażujących treści VR. Poznaj nasze aplikacje VR, aplikacje VR, filmy 360, filmy i animacje 360, nagrania 360, fotografie 360, filmy 3d VR, interaktywne wideo 360.

FILMY 360, APLIKACJE VR

EPICVR to kreatywna agencja VR i najbardziej doświadczony VR Software House i Startup VR w Polsce tworzący najbardziej skuteczne kampanie vr. Nasz dom produkcyjny VR 360 video tworzy najlepsze filmy 360 w Polsce.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie w służbie opowiadania historii. Największą wagę przykładamy do tego, by nasze realizacje VRfilmy 360 i aplikacje VR, filmy i animacje 360, nagrania 360, aplikacje AR, które tworzymy cechowała najwyższa jakość oraz intuicyjność w obsłudze. Zależy nam na tym by końcowy użytkownik miał jak największą radość w korzystaniu z rozwiązań, które stworzymy dla Twojej firmy. Poznaj nasze filmy 360.

Głęboko wierzymy, że świetna kampania marketingowa połączona z najwyższej jakości rozwiązaniami technologicznymi w oparciu o doskonały content VR, wzniosą Twój biznes na wyżyny, pozostawiając innych daleko w tyle. Niezależnie od tego czy chcesz wykorzystać VR w biznesie, budujesz swój pierwszy salon VRchcesz wykorzystać realizacje VR w marketingu czy sprzedaży usług Twojej firmy – dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania VRPrzyszłość wirtualnej rzeczywistości jest w Twoich rękach!

Przekonaj się już dziś jak sugestywnym i angażującym medium jest wirtualna rzeczywistość. Poznaj nasze filmy 360 + dźwięk binauralnyfilmy VRaplikacje 360, aplikacje VRaplikacje AR (aplikacje rozszerzonej rzeczywistościfilmy cardboard, zapewniamy rozwiązania VR na eventy i imprezy firmowe. Zobacz czym jest interaktywne wideo 360, które pozwala w pełni zaangażować widza w podejmowanie decyzji o dalszej akcji filmu. Tworzymy również panoramy sferyczne, zdjęcia 360, wirtualne wycieczki, fotografie 360, filmy i animacje 360, nagrania 360, fotografie 360, cinematic VR, szkolenia VR i usługi VR premium. Twórz z nami przyszłość VR

Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji filmowej. Od ponad 7 lat tworzymy jedną z najszybciej rozwijających się agencji filmowychCreativeStudio.com.pl

FILMY 360, FILMOWANIE 360, TWORZENIE FILMÓW 360, FILMY VR, FILMY 3D VR, WIDEO 360, DŹWIĘK BINAURALNY

Tworzymy filmy biznesowe 360 oraz filmy vr. Naszą specjalizacją jest również montaż filmów 360 i postprodukcja VR. Wiemy jak tworzyć dobre filmy 360. Prowadzimy również badania nad percepcją filmów 360 cinematic vr. W naszych filmach stosujemy dźwięk binauralny. Tworzymy również fotografie 360. 

APLIKACJE VR, APLIKACJE VIRTUAL REALITY, APLIKACJE 360, SOFTWARE HOUSE VR

Tworzymy dobre jakościowo aplikacje VR oraz rozwiązania VR dla biznesu. Nasza pasja to tworzenie aplikacji vr oraz projektowanie doświadczeń VR.
Uczymy jak wykorzystać VR w biznesie. Poznaj już dziś nasze aplikacje VR, aplikacje 360 oraz aplikacje AR (aplikacje rozszerzonej rzeczywistości).

KREATYWNA AGENCJA VR, AGENCJA VIRTUAL REALITY, VR SOFTWARE HOUSE

Do każdego projektu podchodzimy w pełni kompleksowo, od pełnego wsparcia klienta we wspólnym budowaniu koncepcji, poprzez realizację aż po wdrażanie i nadzorowanie poprawności działań naszych rozwiązań. Tworzymy skuteczne kampanie VR. Wiemy jak wykorzystać VR w biznesie. Przyszłość VR jest w Twoich rękach! 

EPICVR sp. z o. o. – kim jesteśmy

Od 2013 roku nieprzerwanie dostarczamy najbardziej zaawansowane rozwiązania VR (wirtualna rzeczywistość) + AR (rozszerzona rzeczywistość) dla różnych branż. Otwieramy się na projekty gamingowe, by dać graczom nieograniczony potencjał rozgrywki oraz rozrywkę na najwyższym możliwym poziomie. Pomagamy firmom wizualizować przyszłość za pomocą nowych, immersyjnych narzędzi. Wiemy jak skutecznie wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie badań nad percepcją wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości wśród różnych grup docelowych.