EPICVR – Technologia VR i jej wykorzystanie

technologia vr i jej wykorzystanie

EPICVR – Technologia VR i jej wykorzystanie

Technologia VR i jej wykorzystanie

Wirtualna rzeczywistość rozwija się obecnie w niesamowitym tempie. Z miesiąca na miesiąc twórcy sprzętu i oprogramowania zaskakują nas coraz to nowszymi rozwiązaniami. Już 18 stycznia będziemy mieli okazję porozmawiać o wirtualnej rzeczywistości podczas „IV Kawiarenki Nowych Mediów” https://www.facebook.com/events/227480601038605/ . Temat wydarzenia: Technologia VR i jej wykorzystanie.

Zaczynamy w Krakowie o godzinie 16.10 krótką prelekcją opowiadającą o tworzeniu angażujących filmów 360. Spotkanie odbędzie się w Klubie Dziennikarzy “Pod Gruszką”, przy ul. Szczepańskiej 1 w Krakowie. Podczas spotkania zaprezentujemy również nasze filmy 360. Poruszymy również temat precepcji filmów 360. Opowiemy także o tym , co zrobić by w pełni zaangażować widza w akcję filmu 360.

Zachęcamy gorąco do udziału w wydarzeniu IV Kawiarenka Nowych Mediów – Technologia VR i jej wykorzystanie.

EPICVR – tworzymy filmy i aplikacje vr. Realizacja doświadczeń virtual reality oraz tworzenie doznań w wirtualnej rzeczywistości. Nasze przeżycia w wirtualnej rzeczywistości angażują widzów od pierwszej do ostatniej sekundy.

www.epicvr.pl

Przeczytaj inne:
KRK VR, pokaz filmów 360, pokazy VR
KRK VR, pokaz filmów 360, pokazy VR

EPICVR.pl to nie tylko kreatywna agencja VR. Naszą mocną stroną jest również edukacja VR. Rozwiązania wirtualnej rzeczywistości prezentujemy nie tylko...

Zamknij