filmy

Filmy

Filmy wirtualnej rzeczywistości

EPICVR to zespół doświadczonych fachowców wywodzących się z branży filmowej. Od blisko 10 lat skutecznie realizujemy swoje pomysły w produkcji filmowej. Doświadczenie z tradycyjnej produkcji filmów 2d postanowiliśmy przenieść na nowy dające niesamowite możliwości rynek. Rynek rozwiązań vr. Tworzenie filmów 360 to zupełnie nowa perspektywa w opowiadaniu historii. W przeciwieństwie do tradycyjnej kinematografii, filmy 360 są w pełni immersyjnym doświadczeniem. Oznacza to, że oglądając wideo 360 w pełni go doświadczamy i mamy wrażenie przebywania w samym środku akcji.

To marzenie człowiek zrealizował dopiero po 120 latach od powstania filmu. Przed nadejściem ery wirtualnej rzeczywistości wszystkie filmy oglądaliśmy na mniejszym lub większym wycinku ekranu. Niezależnie od tego czy był to ekran w kinie, czy mały ekranik telewizora, zawsze był to mniejszy lub większy wycinek płaskiej powierzchni. Dziś za sprawą wirtualnej rzeczywistości ekran praktycznie nie istnieje. Zakładając gogle vr wchodzimy w sam środek akcji i uczestniczymy w niej tak jakbyśmy byli jednym z jej bohaterów. Dobrze zrealizowane filmy 360 są w stanie wyzwolić w nas dużo większy ładunek emocjonalny niż tradycyjne historie opowiadane w 2d.

 

Realizując filmy 360 największym naszym priorytetem jest jakość doznań. Wiemy, że jeśli nie dostarczymy użytkownikowi filmu dynamicznej rozrywki już od pierwszych sekund, szybko się on znudzi i zdejmie gogle. Dlatego do każdego projektu podchodzimy w pełni profesjonalnie z największą starannością. Praktyki wypracowane podczas realizacji setek reklam i filmów krótkometrażowych skutecznie przenosimy na rynek rozwiązań VR. Wiemy, że przyszłość rynku VR to dobrej jakości filmy 360. Tworzymy je najlepiej na rynku.

Wiemy jak bardzo popularną dziedziną są dziś filmy. Duża część naszego społeczeństwa regularnie ogląda telewizję, filmy fabularne czy seriale. Również branża reklamowa z każdej strony co chwilę atakuje nas reklamami w formie filmów. Film na dobre zagościł już w naszym życiu i prędko nie zostanie wyparty. Co najwyżej możliwa jest ewolucja w sposobie opowiadania historii. Taką właśnie ewolucję zapewniają filmy 360, Za ich pomocą twórcy filmów otrzymują zupełnie nowe środki wyrazu, które skutecznie oddziałują na psychikę widza skłaniając go do określonych zachowań, również zakupowych. Doskonale o tym wiemy dlatego też realizując filmy reklamowe 360 wykorzystujemy wnioski płynące z analizy percepcji filmów 360. Posiadamy szerokie doświadczenie w badaniu zachowania widzów oglądających filmy 360.

Wirtualna rzeczywistość rewolucjonizuje wiele branż. Rewolucja w filmach rozpoczęła się na dobre. Jesteśmy jej częścią. Realizujemy filmy biznesowe 360, filmy wizerunkowe 360, filmy virtual reality, rozrywkowe filmy 360.

Skontaktuj się z nami.

Czytaj również: film virtual reality | aplikacje Oculus Rift | filmy cardboard | salon gier VR | aplikacje cardboard | filmy 360 | filmy VR | aplikacje 360 | aplikacje VR| aplikacje virtual reality | aplikacje AR, aplikacje rozszerzonej rzeczywistości