VR expert

VR EXPERT

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Aplikacje AR
Aplikacje VR
Filmy 360
Gry VR
Marketing VR
Medycyna w VR
Szkolenia VR
Uncategorized
VR Expert
Wirtualna Rzeczywistość
Wirtualne Wycieczki

Cykl VR Expert to prawdziwe kompendium wiedzy dotyczące wykorzystania rozwiązań VR w biznesie. VR expert to zwięzła dawka merytorycznej wiedzy w formie tekstu i filmów przygotowana przez prawdziwego experta w dziedzinie rozwiązań wirtualnej rzeczywistości – firmę EPICVR.

EPICVR to agencja VR specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań wirtualnej rzeczywistości dla biznesu oraz klientów indywidualnych.

Nasze realizacje VR to wysokiej jakości filmy 360, aplikacje VR, aplikacje rozszerzonej rzeczywistości. Edukujemy naszych klientów. Organizujemy spotkania z VR, prezentacje VR oraz bezpłatne konsultacje. Wiemy o tym, że wirtualna rzeczywistość już za kilka lat zmieni sposób w jaki ludzkość odbiera i przekazuje sobie treści. Wirtualna rzeczywistość to rewolucja na miarę powstania Internetu. Bądź częścią tej rewolucji już dziś.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco. Z cyklu VR expert dowiesz się m.in.

 

Tworząc cykl VR Expert chcieliśmy w jednym miejscu zebrać kompletny, ogólnodostępny poradnik pokazujący wszystkie najważniejsze aspekty wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w firmie. Za VR Expert stoi nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i dostarczaniu różnego rodzaju rozwiązań wirtualnej rzeczywistości.

Sprawdź już dziś. Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco.