VR expert

VR EXPERT

Cykl VR Expert to prawdziwe kompendium wiedzy dotyczące wykorzystania rozwiązań VR w biznesie. VR expert to zwięzła dawka merytorycznej wiedzy w formie tekstu i filmów przygotowana przez prawdziwego experta w dziedzinie rozwiązań wirtualnej rzeczywistości – firmę EPICVR.

EPICVR to agencja VR specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań wirtualnej rzeczywistości dla biznesu oraz klientów indywidualnych.

Nasze realizacje VR to wysokiej jakości filmy 360, aplikacje VR, aplikacje rozszerzonej rzeczywistości. Edukujemy naszych klientów. Organizujemy spotkania z VR, prezentacje VR oraz bezpłatne konsultacje. Wiemy o tym, że wirtualna rzeczywistość już za kilka lat zmieni sposób w jaki ludzkość odbiera i przekazuje sobie treści. Wirtualna rzeczywistość to rewolucja na miarę powstania Internetu. Bądź częścią tej rewolucji już dziś.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco. Z cyklu VR expert dowiesz się m.in.

 

Tworząc cykl VR Expert chcieliśmy w jednym miejscu zebrać kompletny, ogólnodostępny poradnik pokazujący wszystkie najważniejsze aspekty wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w firmie. Za VR Expert stoi nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i dostarczaniu różnego rodzaju rozwiązań wirtualnej rzeczywistości.

Sprawdź już dziś. Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco.