Pierwsza polska platforma szkoleniowa VR + AR !

Oferujemy intensywne i realistyczne szkolenia VR w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach.

Od kilku lat intensywnie badamy, testujemy i wdrażamy nowe metody uczenia się w biznesie, łącząc różne dziedziny: edukację, medycynę, psychologię i nowoczesną technologię.

Wykorzystujemy Wirtualną i Rozszerzoną Rzeczywistość w szkoleniach pracowników i kadry kierowniczej w różnych branżach.

Wirtualna Rzeczywistość wspiera lepsze przyswajanie wiedzy.

TRADYCYJNY SPOSÓB PRZYSWAJANIA WIEDZY
  • Zapomniane (%)
  • Zapamiętane (%)
WYKORZYSTANIE VR W PROCESIE NAUKI
  • Zapomniane (%)
  • Zapamiętane (%)

13 czerwca 2018 roku naukowcy z University of Maryland opublikowali wyniki jednej z pierwszych w historii, dogłębnych analiz dotyczących tego, jak nauka w świecie wirtualnej rzeczywistości wpływa na poziom zapamiętania treści.

„Dane te są niezwykle ekscytujące, ponieważ udowadniają, że środowiska VR mogą znacznie poprawić wyniki w edukacji i szkoleniach”, mówi Amitabh Varshney, profesor informatyki i dziekan Kolegium Nauk Komputerowych, Matematycznych i Przyrodniczych w UMD.

“Ludzie zawsze używali metod wizualnych, aby pomóc im zapamiętać informacje, niezależnie od tego, czy są to rysunki jaskiniowe, gliniane tabliczki, drukowany tekst i obrazy, czy wideo” – mówi Krokos, który był głównym autorem na papierze. „Chcieliśmy zobaczyć, czy wirtualna rzeczywistość może być kolejnym logicznym krokiem w tym postępie”.

Wyniki wykazały ogólną poprawę dokładności przywoływania o 8,8 procent przy użyciu zestawów VR. Wielu uczestników powiedziało, że wciągająca „obecność” podczas korzystania z VR pozwoliła im lepiej się skupić. Znalazło to odzwierciedlenie w wynikach badań: 40% uczestników uzyskało dużo wyższą zdolność zapamiętywania przy użyciu VR w stosunku do tych samych testów przeprowadzanych na ekranie komputera.

Pierwsza w Polsce Platforma Szkoleniowa VR

Stworzyliśmy pierwszą w Polsce platformę szkoleniową, po to by zrewolucjonizować sposób przyswajania trudnych zagadnień. Rozwiązania VR + AR, które od 2014 roku wdrażamy wśród naszych klientów pomagają ratować ludzkie życie, oszczędzać pieniądze i podnosić kompetencje zarówno miękkie jak i twarde. Poznaj nasze interaktywne szkolenia VR.

Szkolenia VR - Przemysł, Zakłady Produkcyjne, BHP, Prototypowanie

Chcę poznać zalety szkoleń przemysłowych w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

symulator suwnicy 4

Realistyczny Symulator Szkoleniowy Pracy Operatora Suwnicy VR

Wykorzystując rzeczywiste doświadczenia pracowników firm – stworzyliśmy najbardziej zaawansowany (spośród dostępnych na rynku) interaktywny symulator pracy operatora suwnicy w VR. W wirtualnej rzeczywistości odwzorowaliśmy w pełni fizykę zachowania liny. W zależności od ciężaru oraz szybkości pracy suwnicy – lina buja się bardziej lub mniej. W konsekwencji nieumiejętnego operowania – możliwe jest zerwanie ładunku. Użytkownik wykonuje zadania z kabiny suwnicy na różnych wysokościach (10, 20 i 30 m). Poznaj już teraz – najbardziej zaawansowane szkolenie VR dla operatorów suwnic dostępne na rynku.

VR SZKOLENIE PRZEMYSŁOWE

VR - interaktywny zakład produkcyjny Industry 4.0

Interaktywny Zakład Produkcyjny VR to szkolenie, które przenosi użytkownika do czterech różnych środowisk produkcyjnych. Użytkownik w środowisku VR, przy pomocy gogli VR oraz kontrolerów wykonuje zadania związane z prototypowaniem produkcji, ustawianiem parametrów, obsługą maszyn i BHP. Szkolenie wdrożone jest m.in. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, dla studentów kierunków związanych z Automatyzacją Produkcji.

KRAKODLEW VR INDUSTRY 4.0

Szkolenie VR - Symulator Suwnicy i Dźwigu dla Branży Hutniczej

Interaktywny symulator VR suwnicy oraz dźwigu, który odwzorowuje zadania odlewni w hutnictwie. W tym symulatorze VR użytkownik obsługuje suwnicę transportującą płynną stal do kadzi. W drugim module użytkownik obsługuje dźwig przenoszący gotowe odlewy w magazynie. Szkolenie wdrożone w odlewni Krakodlew S.A.

Szkolenia VR - Medycyna, Anatomia, Chirurgia

Chcę poznać korzyści z prowadzenia szkoleń medycznych w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

VR MEDICAL TRAINING

Szkolenie VR - Medycyna, Anatomia, Chirurgia

Szkolenie medyczne w Wirtualnej Rzeczywistości znacznie usprawnia naukę medycyny i anatomii. Użytkownik przy pomocy gogli VR oraz kontrolerów może dokładnie zapoznać się jak zbudowane jest ludzkie ciało. Aktualnie wdrażamy moduł pozwalający doskonalić pracę chirurga, ze śledzeniem, rejestracją i analizą każdego ruchu w systemie.

Szkolenia VR - Wdrożenia, Onboarding, Employer Branding

Chcę poznać korzyści z prowadzenia szkoleń wdrożeniowych w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

Szkolenie VR - Wdrożenia, Onboarding

Szkolenia onboardingowe to zazwyczaj produkty “szyte na miarę”. Każde szkolenie wdrożeniowe VR dopasowujemy do specyfiki konkretnej firmy. Szkolimy z zakresu BHP, zapoznania z rozkładem biurowca a także nasze rozwiązania komunikują wartości firmy, misję i cele.

Szkolenia VR - Kompetencje Miękkie, Szkolenia Menedżerskie

Chcę poznać zalety szkoleń menedżerskich w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

SZKOLENIA MENEDŻERSKIE VR

Szkolenia - Kompetencje Miękkie - pracownicy i kadra zarządzająca

Wirtualna Rzeczywistość to doskonałe narzędzie szkoleniowe wspierające rozwój kompetencji miękkich, m.in. asertywność, komunikację w zespole, opiniowanie podwładnych, podejmowanie decyzji w stresie czy komunikację z klientem. Wszystkie szkolenia VR z kompetencji miękkich realizujemy we współpracy z doświadczonymi, licencjonowanymi trenerami.

Szkolenia VR - dla górnictwa i branży wydobywczej

Chcę poznać zalety wykorystania Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości w górnictwie i branży wydobywczej!

szkolenia vr dla gornictwa

Szkolenia VR dla branży górniczej i wydobywczej

Aktualnie pracujemy nad rozbudowanym systemem Wirtualnej Rzeczywistości, który wesprze szkolenia górników w Polsce. Aplikacja VR będzie wykorzystywała połączenie filmów 360 z wirtualnym środowiskiem VR, w którym użytkownicy będą mogli wykonywać niektóre działania dokładnie w taki sam sposób, jak wykonują je górnicy w kopalni.

Szkolenia VR - dla Szkół Podstawowych, Szkół Średnich, Uczelni

Chcę poznać zalety wykorystania Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości w edukacji.

WIRTUALNE SZKOLENIE VR DLA SZKÓŁ

Szkolenia i Edukacja w VR dla szkolnictwa

Realizujemy dedykowane Szkolenia VR dla szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów. Aktualnie rozwijamy projekt wirtualnego lasu, który posłuży do nauki ekosystemów leśnych w VR.

Szkolenia Językowe VR

Chcę poznać korzyści z prowadzenia szkoleń językowych w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości.

SZKOLENIA VR NAUKA JĘZYKÓW

Szkolenia Językowe VR - nauka języków w Wirtualnej Rzeczywistości

Szkolenie VR w trakcie przygotowania.

Nie ma na liście szkolenia którego szukasz? Chętnie je dla Ciebie stworzymy!

Napisz do nas. Odpowiemy (w dzień roboczy) w ciągu 24h.

Szukasz więcej informacji o możliwościach Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości?

Prowadzimy największy w Polsce BLOG O VR.