Interaktywny film 360 – FedEx

fedex 360 interaktywny film 360

Interaktywny film 360 – FedEx

Interaktywny film 360 – FedEx

W ramach współpracy z naszym partnerem, firmą FedEx – globalnym liderem w dostarczaniu przesyłek na całym świecie, zrealizowaliśmy interaktywny film 360. Rozwiązanie, dedykowane na przenośne gogle VR (m.in. Oculus Go) pozwala poznać pracę firmy od środka. W aplikacji wykorzystaliśmy interaktywne filmy 360 pokazujące najważniejsze aspekty pracy firmy.

Rozwiązanie to ma charakter promocyjny oraz onboardingowy. Współpraca z firmą FedEx utwierdziła nas w przekonaniu, że realizując jedną, dobrze przemyślaną aplikację VR – możemy spełnić minimum dwa założenia:

  • Stworzyć doskonałe narzędzie marketingowe, które zaangażuje gości targów i spotkań biznesowych,
  • Stworzyć świetne narzędzie onboardingowe, które pozwoli przyszłym pracownikom poznać realia panujące w naszej firmie i pozwoli im zapoznać się z niektórymi procesami

 

W zrealizowanej przez nas interaktywnej aplikacji VR dla FedEx użytkownik początkowo znajduje się w wirtualnym środowisku 360, w którym towarzyszy mu narracja lektora. Następnie, w dalszej części aplikacji VR może przenieść się do konkretnego miejsca – oglądając dany obszar pracy firmy.

Szczegóły projektu objęte są tajemnicą, dlatego nie możemy nic więcej już o nim napisać. Zobacz więcej interaktywnych filmów 360 zrealizowanych przez nas.

Portfolio Realizacji VR

Chętnie natomiast zaprezentujemy go w Twojej firmie podczas niezobowiązującej prezentacji. Umów się z nami już dziś.

KONTAKT

 

 

Czytaj także:

Marketing VR – FAQ – czyli wszystko co musisz wiedzieć o wykorzystaniu VR w marketingu        

Szkolenie VR – onboarding – Compensa S.A.

Trening VR – wykorzystaj VR + AR w szkoleniach

Przeczytaj inne:
dźwięk binauralny
Dźwięk binauralny

Dźwięk binauralny Tworząc aplikacje VR staramy się dać widzom jak największe poczucie realizmu. Wiemy, że sukces udanej kampanii vr zależy...

Zamknij