epicvr filmy 360

TWORZYMY FILMY 360

EPICVR stworzyliśmy po to, by zrewolucjonizować sposób opowiadania historii. Tworzymy filmy  360 stopni od 2014 roku. Nowe, powstające na naszych oczach medium – wirtualna rzeczywistość – pozwala doświadczać akcji filmu w zupełnie nowy sposób. Tworzymy interaktywne filmy VR (filmy sferyczne 360), w których jako widz, możesz wejść w sam środek akcji, i w pełni czynnie w niej uczestniczyć oraz wpływać na jej przebieg. Poznaj potencjał tworzonych przez nas filmów 360 już teraz. Wykorzystaj film sferyczny w marketingu VR swojej firmy. Odkryj film virtual reality. Nauczymy Cię jak wykorzystać potencjał VR w Twojej branży!
Poznaj potencjał wirtualnej rzeczywistości już teraz. Dowiedz się, jak wykorzystać filmy 360 stopni w Twoim biznesie. Film virtual reality to przyszłość marketingu VR. Zapoznaj się z unikaną, jedyną w Polsce, największą bazą wiedzy o VR:

PRODUKUJEMY APLIKACJE VR

Tworzymy interaktywne aplikacje VR najwyższej jakości, które pomogą osiągnąć zakładane prze Ciebie cele sprzedażowe. Marketing VR to dla nas chleb powszedni. Wiemy doskonale jak prowadzić skuteczne kampanie marketingowe z wykorzystaniem aplikacji wirtualnej rzeczywistości. Nasze realizacje VR to najwyższa światowa półka, wśród immerysjnych doświadczeń w wirtualnej rzeczywistości. Doskonale wiemy i pokażemy Ci, jak wykorzystać VR w Twoim biznesie.
Chcesz wiedzieć więcej – umów się na bezpłatną konsultację i prezentację rozwiązań VR już teraz!
epicvr aplikacje vr
epicvr_rozszerzona_rzeczywistosc

REALIZUJEMY APLIKACJE AR

Według niektórych prognoz, już za kilka lat z naszego życia znikną ekrany smartfonów, telewizorów i wszelkiego rodzaju wyświetlacze. Zastąpią je soczewki MR (Mixed Reality – połączenie rzeczywistości wirtualnej z rzeczywistością rozszerzoną), które dostarczą nam informacji bezpośrednio do naszego oka. Wyświetlane obrazy będziemy mogli konsumować jak klasyczną wirtualną rzeczywistość (odcinając się od bodźców świata zewnętrznego) oraz jako rzeczywistość rozszerzoną, która będzie wspomagała nas w codziennym życiu. Dowiedz się jak wykorzystać potencjał rozwiązań AR w Twojej dziedzinie. Skorzystaj z AR VR i MR w marketingu!
Poznaj potencjał wirtualnej rzeczywistości już teraz. Dowiedz się, jak wykorzystać aplikacje VR, AR i MR oraz filmy 360 stopni w Twoim biznesie. Film virtual reality to przyszłość marketingu VR. Zapoznaj się z unikaną, jedyną w Polsce, największą bazą wiedzy o VR, AR i MR:

ROZWIĄZANIA INDUSTRY 4.0

Rewolucja przemysłowa 4.0 dzieje się na naszych oczach. Coraz częściej klienci chcący usprawnić pracę w zakładzie przemysłowym wykorzystują rozwiązania wirtualnej rzeczywistości lub rzeczywistości rozszerzonej. Potencjał tej technologii w rewolucji przemysłowej Industry 4.0 widać w wielu różych dziedzinach. Od projektowania inteligentnych parków maszynowych, poprzez kontrolę pracy linii produkcyjnej, aż do szkoleń i interaktywnych rozwiązań ułatwiających pracę personelu. Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość doskonale wspiera wszystkie wymienione wyżej działania.
Poznaj potencjał VR w przemyśle już teraz. Dowiedz się, jak wykorzystać aplikacje VR, AR i MR oraz filmy 360 stopni w Twoim biznesie
industry 4.0 vr
epicvr wiedza o vr

WYKORZYSTUJEMY POTENCJAŁ VR

Choć wirtualna rzeczywistość nie jest nową dziedziną, świat dopiero uczy się odpowiednio wykorzystywać jej potencjał. Dowiedz się jak wykorzystać aplikacje VR, filmy 360 stopni i marketing VR w Twojej firmie. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szereg przewodników, które krok po kroku poprowadzą Cię przez proces projektowania i wdrażania rozwiązań VR w Twoim biznesie. Poznaj cykl VR EXPERT:
Nasz obszerny blog o wirtualnej rzeczywistości to największy tego typu zbiór artykułów w Polsce. Przygotowaliśmy go specjalnie z myślą o wykorzystaniu VR w Twoim biznesie. Kompleksowo przeprowadzimy Cię od procesu projektowania doświadczeń i rozwiązań VR, poprzez dostarczenie sprzętu VR, aż do kompleksowego wdrożenia. Twórz z nami przyszłość nowego medium jakim jest VR!

MERCK VR - LOT W KOSMOS

Doświadczenie VR, które zrealizowaliśmy dla firmy Merck Group zabiera użytkownika w przestrzeń kosmiczną. Rozwiązanie VR zrealizowane jest na zasadzie animacji 360  VR. Jest to kolejna realizacja VR, którą wykonaliśmy dla firmy z branży medycznej. 

INDUSTRY 4.0. - KRAKODLEW

Na potrzeby wdrażania nowych technologii Industry 4.0 – firma Krakodlew S.A. – specjalizująca się w odlewach wielkogabarytowych powierzyła nam stworzenie interaktywnego symulatora hali produkcyjnej. W efekcie w silniku graficznym VR stworzyliśmy dwa immersyjne doświadczenia, przenoszące użytkownika do zakładu produkcyjnego firmy.
NASIVIN VR

NASIVIN - ZDROWY NOS VR

Po raz pierwszy w historii, znany środek medyczny – NASIVIN, został pokazany w wirtualnej rzeczywistości. Dla firmy Merck Group – klienta z branży medycznej – stworzyliśmy marketingową kampanię VR ukazującą działanie środka Nasivin. Ten projekt udowadnia, że branża medyczna i VR dobrze się uzupełniają.
FACTORY IN VR FINAL

FILMY 360 - FABRYKA FINAL S.A.

Na potrzeby marketingowe firmy Final S.A. stworzyliśmy 12 filmów 360 w wysokiej rozdzielczości 8K. W filmach 360 zrealizowanych w trzech wersjach językowych ukazujemy pracę różnych działów produkcyjnych firmy. Doświadczenie VR przygotowaliśmy specjalnie na targi, w których nasz klient bierze udział.

SMART CITY VR

Aplikacja VR, nad którą aktualnie pracujemy objęta jest umową o poufności. Jednak możemy uchylić rąbka tajemnicy, że jest to projekt VR, dla firmy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który będzie wspierał sprzedaż rozwiązań typu “Smart Cities”. Nasza aplikacja VR pozwoli zdalnie zarządzać najważniejszymi fragmentami infrastruktury miasta.
HOME IN VR

HOUSE IN VR

 Projekt wirtualnego domu dla holenderskiej firmy Vechtdal Bouw b.v. Nasz klient produkujący ekskluzywne domy, powierzył nam stworzenie skutecznego narzędzia do prezentacji i sprzedaży nieruchomości. Chciał czegoś więcej niż stworzenie wirtualnej wycieczki bazującej na panoramach sferycznych i zdjęciach 360. Stworzyliśmy interaktywną aplikację VR, dzięki której każdy – niezależnie od tego w jakiej części świata się znajduje – może przy pomocy gogli VR znaleźć się w środku nieruchomości.
MITSUBISHI VR

MITSUBISHI VR

Mitsubishi VR to jeden z pierwszych w Polsce – interaktywny film VR, który pozwala użytkownikowi doświadczyć realistycznej przejażdżki najnowszym modelem Mitsubishi. Interaktywna aplikacja VR pozwala nam dokładnie obejrzeć pojazd w wirtualnym showroomie. Projekt, wspierający działania sprzedażowe marki, zrealizowaliśmy wspólnie z partnerem – Headtrip sp. z o.o.
POLISH MEDICAL vr

POLISH MEDICAL MARKET

Film 360 zrealizowany przez nas dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, prezentuje potencjał polskiej branży sprzętu medycznego podczas zagranicznych wydarzeń w jakich Polska bierze udział. Film VR był już prezentowany m.in. w Chinach, Australii i Europie Zachodniej. W projekcie połączyliśmy technologię filmu sferycznego wraz z animacjami 360.
TME FILM 360

TME - INDUSTRY 4.0

 Projekt VR Industry 4.0 opierający się na realizacji filmu w technologii virtual reality wykonaliśmy dla firmy TME w rodzielczości 8K. Ze względu na obowiązujące nas umowy oraz na fakt, że część produkcyjna firmy chroniona jest patentami – prezentujemy tylko krótki fragment projektu.

VIGO-ORTHO - FILM 360

Projekt filmu VR, który zrealizowaliśmy dla polskiej, międzynarodowej firmy Vigo-Ortho tworzącej wysokiej jakości protezy i ortezy. Technologia filmu sferycznego pozwala zanurzyć się wgłąb zakładu produkcyjnego firmy i podziwiać pracę najważniejszych jego ogniw. Z pomocą wirtualnej wycieczki wykorzystującej zamiast zdjęć 360 – filmy sferyczne – możemy wejść w specyfikę pracy w firmie.
TRICOMED VR

TRICOMED - FILM VR

Film VR zrealizowany przez nas dla firmy Tricomed. Tworząc to rozwiązanie VR skupiliśmy się przede wszystkim na najwyższej jakości oraz na pokazaniu najważniejszych aspektów pracy firmy w technologii VR. Zbudowaliśmy rozbudowaną wirtualną wycieczkę w której wprowadzamy widza w specyfikę pracy na najważniejszych stanowiskach firmy. Wirtualna rzeczywistość rewolucjonizuje wiele branż i świetnie sprawdza się również w branży medycznej.
VR W BIZNESIE

VR W BIZNESIE

Tworzymy rozwiązania VR od grudnia 2014 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy kilkadziesiąt różnych projektów dla klientów biznesowych. Wiemy doskonale jak wykorzystać VR w Twoim biznesie. Umów się na bezpłatną konsultację – pokażemy Ci wszystkie możliwości.
Compensa film VR

COMPENSA 360

Interaktywny film 360 jaki zrealizowaliśmy dla firmy Compensa S.A. to połączenie filmu VR z dynamicznymi grafikami i animacjami. Ze względu na obowiązujące nas umowy – prezentujemy tylko krótki fragment projektu. Wkrótce opublikujemy film w szerszym wydaniu.

EUROPEJSKI KONGRES SAMORZĄDÓW

IV Europejski Kongres Samorządów, który odbył się w Krakowie 26-27 kwietnia 2018 to niezwykle ważne wydarzenie dotyczące polskich samorządów. Podczas dwudniowego wydarzenia zebraliśmy ogromną ilość materiału 360. Prezentujemy krótki film 360 zrealizowany w rozdzielczości 8K.

WEJDŹ DO VR

Ten film 360 jest świetną pozycją dla osób rozpoczynających przygodę z doświadczaniem treści VR. Narracja wizualna oraz lektorska wprowadza widza w sam środek nowego medium, jakim są filmy sferyczne.

VR EXPERT

Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy cykl artykułów eksperckich VR Expert dotyczących szeroko pojętej tematyki rozwiązań VR, AR i MR. Regularnie uzupełniamy również treści na naszym blogu, dostarczając czytelnikom bogate kompendium wiedzy dotyczące VR, AR i MR
FACTORY IN VR

FACTORY IN VR

Wirtualna rzeczywistość to świetne narzędzie wspierające zakłady produkcyjne i fabryki. Tworząc film 360 dla firmy Sonel S.A. stworzyliśmy skuteczne narzędzie promocyjne, które marka wykorzystuje podczas ekspansji na arenie międzynarodowej. W filmie 360 wykorzystaliśmy także szereg zaawansowanych animacji 360. Zwiedź zakład firmy Sonel poprzez wycieczkę wirtualną bazującą na ujęciach sferycznych.
KOMEDIA VR 360

KOMEDIA VR - FILM 360

To pierwsza w Polsce komedia zrealizowana w technologii 360 stopni. Ten projekt pomógł nam zrozumieć jak widzowie odbierają fabularną narrację w filmach 360. Projekt zrealizowaliśmy na początku 2015 roku, kiedy to wirtualna rzeczywistość dopiero raczkowała. Dziś jednak widzowie oglądają go z równie wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem co 3 lata temu.

HORROR VR - FILM 360

“Za Tobą” – to pierwszy polski horror VR. Realizując ten projekt wiele nauczyliśmy się o tym jak budować napięcie i stopniować akcję w nowym medium jakim jest wirtualna rzeczywistość. Horror za Tobą był jednym z pierwszych w Polsce filmów zrealizowanych w technologii 360. Powstał na przełomie 2014/2015.

APARTMENT IN VR

Aplikacja VR zrealizowana przez naszego partnera – Headtrip sp. z o.o., który pozwala na wirtualne zwiedzanie przy pomocy gogli VR apartamentu zlokalizowanego w Zakopanym. Tego typu rozwiązania stają się obecnie jednymi z najskuteczniejszych narzędzi sprzedażowych w szeroko-pojętej branży architektonicznej oraz w turystyce. Interaktywna aplikacja VR sprawdza się znacznie lepiej niż tradycyjna wycieczka wirtualna bazująca na fotografiach sferycznych.

O NAS

Tworzymy filmy 360 i aplikacje virtual reality. Nasza agencja VR przy pomocy nowoczesnych technologii daje klientom niespotykane dotąd możliwości tworzenia przekazu reklamowego, który na długo zapada w pamięć. Tworzenie aplikacji vr, tworzenie filmów 360 oraz przede wszystkim tworzenie dobrej, interaktywnej i angażującej treści jest naszą pasją.

SKUTECZNY PRZEKAZ REKLAMOWY W KAMPANIACH VR

Adrenalina i emocje pomagają zapamiętać przeżycia. Doskonale pamiętamy momenty z życia, podczas których towarzyszyły nam silne emocje i wysoki poziom adrenaliny. Aplikacje vr oraz filmy 360 gwarantują silne emocje, dając pewność, że widz doskonale zapamięta przekaz, który do niego kierujemy. Aplikacje 360, które tworzymy skutecznie angażują widza już od 1 sekundy!

 

Jeśli potrafisz sobie coś wyobrazić – pomożemy Ci to zrealizować!

FILMY 360, APLIKACJE VR, KAMPANIE VR

Oglądając nasze filmy 360 czy  aplikacje vr – widz może doświadczyć pełnego zanurzenia w historii i poznawać nowe światy. Każdy może stać się głównym bohaterem w wideo 360. Nasze aplikacje virtual reality dają niesamowite możliwości kreacyjne. Ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia. Wirtualna rzeczywistość otwiera przed reklamodawcami nowe niesamowite możliwości. Nasza agencja VR podpowie Ci jak wykorzystać vr w biznesie i realizować najlepsze i w pełni angażujące treści vr. Tworzymy aplikacje VR na wszystkie dostępne platformy i systemy! Produkujemy również interaktywne wycieczki wirtualne, tworzymy panoramy sferyczne i fotografie 360.

Dowiedz się jak tworzymy aplikacje VR .
Tworzymy filmy 360 stopni wykorzystując dźwięk binauralny.
Zobacz czym są filmy 360 i aplikacje rozszerzonej rzeczywistości.

 

Przekonaj się jak wirtualna rzeczywistość zmieni Twój biznes!

 

EPICVR – kreatywna agencja VR – Aplikacje 360 | Tworzenie filmów 360

 

KLIENCI

Nasz zespół to doświadczeni programiści, game developerzy, reżyserzy oraz specjaliści od vfx i posptrodukcji materiałów sferycznych. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji setek projektów wykonanych w tradycyjnej technologii przekładamy na tworzenie interaktywnych, angażujących treści VR.

NASZA AGENCJA REGULARNIE PRACUJE DLA:

klienci VR EPICVR

FILMY 360, APLIKACJE VR

EPICVR to kreatywna agencja VR tworząca skuteczne kampanie vr.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie w służbie opowiadania historii. Największą wagę przykładamy do tego, by nasze realizacje VRfilmy 360 i aplikacje VR, które tworzymy cechowała najwyższa jakość oraz intuicyjność w obsłudze. Zależy nam na tym by końcowy użytkownik miał jak największą radość w korzystaniu z rozwiązań, które stworzymy dla Twojej firmy. Poznaj nasze filmy 360.

Głęboko wierzymy, że świetna kampania marketingowa połączona z najwyższej jakości rozwiązaniami technologicznymi w oparciu o doskonały content VR, wzniosą Twój biznes na wyżyny, pozostawiając innych daleko w tyle. Niezależnie od tego czy chcesz wykorzystać VR w biznesie, budujesz swój pierwszy salon VR, chcesz wykorzystać realizacje VR w marketingu czy sprzedaży usług Twojej firmy – dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania VR! Przyszłość wirtualnej rzeczywistości jest w Twoich rękach!

Przekonaj się już dziś jak sugestywnym i angażującym medium jest wirtualna rzeczywistość. Poznaj nasze filmy 360 + dźwięk binauralny, filmy VR, aplikacje 360, aplikacje VR, aplikacje AR (aplikacje rozszerzonej rzeczywistości) filmy cardboard, zapewniamy rozwiązania VR na eventy i imprezy firmowe. Tworzymy również panoramy sferyczne, zdjęcia 360, wirtualne wycieczki, fotografie 360. Twórz z nami przyszłość VR!

Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji filmowej. Od ponad 7 lat tworzymy jedną z najszybciej rozwijających się agencji filmowych: CreativeStudio.com.pl

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ, FILMY VIRTUAL REALITY, APLIKACJE WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI, APLIKACJE AR

W EPIC VR doskonale wiemy jak w pełni wykorzystać potencjał realizacji VR w biznesie. Tworzone przez nas aplikacje 360 i filmy VR codziennie usprawniają proces sprzedaży wśród naszych klientów. Dobre aplikacje VR to wysokiej jakości immersyjne doznania. Immersja to całkowite zanurzenie się widza w świat wirtualnej rzeczywistości. Tworzymy kompleksowe kampanie VR, które sprawiają, że wykorzystanie VR w biznesie przynosi prawdziwe zyski. Rzeczywistość wirtualna to niezwykle skuteczne narzędzie wspomagające nie tylko proces sprzedaży, ale przede wszystkim rzeczywistość wirtualna angażuje widzów. Każdy klient, który rozpoczyna z nami współpracę otrzymuje dostęp do bogatej bazy wiedzy o VR. Ponadto stale rozwijamy i tworzymy nasz blog o VR, który skutecznie edukuje wszystkich chcących wykorzystać wirtualną rzeczywistość w biznesie.

Rzeczywistość wirtualna (VR) to nowe medium, które rewolucjonizuje wiele branż. Filmy VR, filmy 360, aplikacje AR, aplikacje rozszerzonej rzeczywistości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne. Tworzone przez nas rozwiązania VR cechuje najwyższa jakość. Naszym priorytetem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań VR dla naszych klientów. Niezależnie od tego czy prowadzisz mały biznes, czy stoisz na czele wielkiej międzynarodowej korporacji – wykorzystując wirtualną rzeczywistość skutecznie zaangażujesz Twoich konsumentów w opowieść o Twojej marce. Czym jest realizacje VR? VR umożliwia widzom realistyczne przeniesienie się do innych światów. Korzystając z filmów 360 stopni czy aplikacji VR użytkownicy mogą wcielać się w inne postaci i wykonywać czynności, które w realnym świecie nie byłyby możliwe do wykonania. VR sprawdza się nie tylko w marketingu, choć obecnie marketing VR stanowi główny punkt rozwoju rynku VR. VR to także szkolenia (aplikacje szkoleniowe VR), skuteczna nauka (aplikacje naukowe VR), rozwój potencjału militarnego (aplikacje VR w armii), VR w medycynie (aplikacje VR w medycynie). Już teraz VR jest powszechnie wykorzystywany przez wiele dziedzin naszego życia. Z roku na rok przybywa coraz więcej możliwości wykorzystania VR przez wiele branż.

Filmy 360 to skuteczne narzędzie usprawniające storytelling. Filmy 360 prezentujące marki i produkty naszych klientów sprawiają, że oglądający je widzowie zapamiętują znacznie więcej informacji. Oglądając film 360 widz jest całkowicie odcięty od bodźców świata zewnętrznego, co sprawia, że jego mózg w pełni przyswaja przekaz filmu 360. Filmy 360 to obecnie najskuteczniejsze narzędzie w opowiadaniu historii. Filmy sferyczne (filmy 360 stopni) są stosunkowo nowym narzędziem. Choć sam VR ma już kilkadziesiąt lat, to filmy sferyczne narodziły się dopiero kilka lat temu, wraz z wielkim rozwoje współczesnej wirtualnej rzeczywistości. Filmy sferyczne nagrywane są z wykorzystaniem kamer 360. Filmy sferyczne można obecnie z łatwością dystrybuować w internecie. Filmy 360 stopni wspiera m.in. facebook oraz youtube. Aplikacje AR to połączenie rzeczywistości prawdziwej z rozszerzoną. Za pomocą aplikacji AR możemy do fizycznie istniejących obiektów dołożyć pewne funkcjonalności. Dobre aplikacje AR z pewnością za jakiś czas będą często wykorzystywane przez wiele zawodów. Aplikacje AR zwane również aplikacjami rozszerzonej rzeczywistości (aplikacje Augumented reality) są równie chętnie wykorzystywane przez wiele branż. Poznaj z nami potencjał wirtualnej rzeczywistości już dziś! Zobacz nasze realizacje VR.

EPICVR - MAKE YOUR BUSINESS EPIC!

FILMY 360, FILMOWANIE 360, TWORZENIE FILMÓW 360, FILMY VR, DŹWIĘK BINAURALNY

Angażujące filmy 360, które w pełni przenoszą widza w sam środek opowiadanej historii, dając mu również możliwość wpływania na przebieg ich akcji.

Tworzymy filmy biznesowe 360 oraz filmy vr. Naszą specjalizacją jest również montaż filmów 360 i postprodukcja VR. Wiemy jak tworzyć dobre filmy 360. Prowadzimy również badania nad percepcja filmów 360. W naszych filmach stosujemy dźwięk binauralny.

filmowanie 360, filmy biznesowe 360, kamery 360, montaż filmów 360, tworzenie filmów 360, wideo 360, wynajem kamery 360, filmy cardboard

APLIKACJE VR, APLIKACJE VIRTUAL REALITY, APLIKACJE 360

Gry i aplikacje VR, które w pełni wykorzystują możliwości technologiczne i potencjał VR, angażując widza już od pierwszej sekundy.

Tworzymy dobre jakościowo aplikacje VR oraz rozwiązania VR dla biznesu. Nasza pasja to tworzenie aplikacji vr oraz projektowanie doświadczeń VR.
Uczymy jak wykorzystać VR w biznesie. Poznaj już dziś nasze aplikacje VR, aplikacje 360 oraz aplikacje AR (aplikacje rozszerzonej rzeczywistości).

gry i aplikacje virtual reality, aplikacje 360, dobre aplikacje vr, rozwiązania vr dla biznesu, treści vr, tworzenie aplikacji vr, tworzenie treści vr, vr, vr w biznesie, wirtualna rzeczywistość w biznesie, aplikacje cardboard

KREATYWNA AGENCJA VR, AGENCJA VIRTUAL REALITY

Jesteśmy kreatywną agencją VR. Tworzymy realizacje VR, wdrażamy rozwiązania virtual reality (wirtualna rzeczywistość) oraz augumented reality (AR).

Do każdego projektu podchodzimy w pełni kompleksowo, od pełnego wsparcia klienta we wspólnym budowaniu koncepcji, poprzez realizację aż po wdrażanie i nadzorowanie poprawności działań naszych rozwiązań. Tworzymy skuteczne kampanie VR. Wiemy jak wykorzystać VR w biznesie. Przyszłość VR jest w Twoich rękach!

ciekawe kampanie vr, kampanie vr, kampanie virtual reality, przyszłość vr, aplikacje ar, aplikacje rozszerzonej rzeczywistości, aplikacje cardboard, aplikacje htc vive, aplikacje oculus rift

CHCESZ ZAROBIĆ WIĘCEJ DZIĘKI WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI?

Prześlij do nas krótki brief opisujący Twoją firmę lub Twój produkt.
Powiedz nam czym się zajmujesz. Chętnie przeprowadzimy analizę Twojej firmy pod kątem potrzeb aplikacji VR/AR.
Chcemy poznać Cię bliżej i dowiedzieć się czego potrzebujesz.

Odpowiemy w ciągu 24h.