EPIC MEETINGS VR!

Innowacyjna platforma do spotkań biznesowych online.

Przenieś zdalne spotkania, telekonferencje i wykłady na nowy poziom! Poznaj realizm, o jakim Skype, Zoom czy Cisco Webex mogą tylko pomarzyć 🙂

Twoje profesjonalne i bezpieczne narzędzie VR do organizacji spotkań, telekonferencji, wykładów i prezentacji, nawet do 100 osób jednocześnie.

EPIC MEETINGS VR

Innowacyjna aplikacja VR, która pozwoli przenieść zdalne spotkania zdalne i telekonferencje na wyższy poziom.

W dobie szybko rozprzestrzeniających się wirusów i konieczności coraz częstszej pracy zdalnej, trudniej organizować spotkania i telekonferencje, które będą dorównywały swoją skutecznością – spotkaniom w rzeczywistości.

Wierzymy, że wirtualna rzeczywistość równie skutecznie może zastąpić „rzeczywisty, offlineowy” kontakt pracowników ze sobą. Tworzone przez nas rozwiązanie pozwala odbywać spotkania w świecie wirtualnym z zachowaniem wszystkich cech takich spotkań w rzeczywistym świecie.

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Nasze rozwiązanie jest w pełni bezpieczne i komfortowe dla użytkownika. Zastosowaliśmy mechanizmy, dzięki którym przebywanie w wirtualnej rzeczywistości i korzystanie z niej nie jest męczące dla użytkownika. Użytkownicy potwierdzają, że nie wywołuje nieprzyjemnych odczuć związanych z tzw. chorobą lokomocyjną VR nawet przy dłuższym korzystaniu.

Wszelkie dane wrażliwe są odpowiednio zabezpieczone i chronione przed dostępem osób niepowołanych.

Innowacyjność rozwiązania

Dotychczas wykorzystywane przez firmy, popularne rozwiązania bazują wyłącznie na obrazie i dźwięku przekazywanym na żywo z kamery komputera. Oczywiście są to skuteczne narzędzia, jednak pozbywają nas aspektów fizyczności. Takie spotkanie online również znacznie mniej angażuje uczestniczące w nim osoby.  W przypadku gogli VR dwa najważniejsze nasze zmysły – wzrok i słuch są całkowicie przeniesione do wirtualnego świata VR. Dzięki temu w pełni skupiamy się na obrazie jaki do nas dociera i znacznie silniej angażujemy się w wirtualne spotkanie. Dokładnie tak jak ma to miejsce podczas rzeczywistych spotkań.

W świecie wirtualnym, nasze rozwiązanie umożliwi (aktualnie aplikacja jest w fazie rozwoju) łatwe i szybkie prototypowanie modeli 3d. Dzięki temu możliwe będzie tworzenie modeli 3d „w locie” i oglądanie wyniku na bieżąco, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów np. na wydruk 3d, czy stworzenie fizycznego prototypu. Ponadto coraz częściej z powodu nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak szybko rozprzestrzeniające się choroby i wirusy – coraz częściej musimy pracować zdalnie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, takich jak wirtualna rzeczywistość, zdalne odbywanie spotkań i rozmów nie będzie niczym różniło się od rzeczywistych spotkań.

Zapewnienie sprzętu VR w pakiecie

Konkurencyjne rozwiązania oferują jedynie dostęp do aplikacji VR, zapominając o konieczności dostarczenia w pełni skonfigurowanego i działającego sprzętu, po to, by móc z aplikacji VR korzystać. Nasze rozwiązanie obejmuje zarówno dostarczenie aplikacji VR do spotkań jak i skonfigurowanych gogli VR, w których po kliknięciu trzech przycisków, od razu przenosimy się do naszej aplikacji. Rozwiązanie jest niezwykle wygodne i łatwe w użytkowaniu.

Jedna stała miesięczna opłata obejmuje zarówno licencję na użytkowanie oprogramowania jak i na dostawę odpowiedniej ilości gogli VR.

Oferujemy również serwis i wsparcie techniczne 24/7 w razie wystąpienia jakichkolwiek trudności ze sprzętem czy oprogramowaniem.

Wiemy, jak poprawić efektywność zdalnej pracy w Twojej firmie dzięki naszej aplikacji do spotkań w VR!

W dobie szybko rozprzestrzeniających się wirusów i konieczności coraz częstszej pracy zdalnej, trudniej organizować spotkania i telekonferencje, które będą dorównywały swoją skutecznością – spotkaniom w rzeczywistości. Wirtualna rzeczywistość to możliwość szybkiego “powrotu do normalności” dla wszystkich firm, które nagle musiały przejść na pracę zdalną. Dzięki temu możliwe jest zachowanie ciągłości pracy, w komfortowych warunkach, tak jak robiliśmy to dotychczas, nawet wtedy, gdy nie możemy wychodzić z domu.

W połowie marca 2020 roku świat wstrzymał oddech. Praktycznie z dnia na dzień, praca z biur przeniosła się do domów. Większość pracowników nie była na to przygotowana. Wirtualna rzeczywistość pomaga zachować możliwość normalnej kooperacji i współdziałania zespołów w taki sposób w jaki pracowaliśmy dotychczas w biurach. Nasze rozwiązanie poprawia jakość współpracy, rozszerzając ją o możliwości wykorzystania dodatkowych, niedostępnych w świecie rzeczywistym narzędzi.

Z EPIC MEETINGS VR ZORGANIZUJESZ:

SZKOLENIA

SPOTKANIA ZDALNE

POSIEDZENIA ZARZĄDU

PREMIERY PRODUKTÓW

ZDALNE PREZENTACJE

WARSZTATY

ZAJĘCIA SZKOLNE

KONFERENCJE PRASOWE

PRELEKCJE NAUKOWE

PROSTA, INTUICYJNA I BEZPIECZNA APLIKACJA VR, STWORZONA DLA:

Firm pracujących zdalnie

które muszą regularnie się komunikować, organizować spotkania wewnętrzne czy telekonferencje z klientami…

Zespołów kreatywnych i projektowych

których członkowie na co dzień pracują zdalnie, w różnych częściach kraju i świata.

Organizatorów eventów, konferencji i wydarzeń

które z przyczyn losowych musiały zostać przeniesione ze świata rzeczywistego do świata Online.

Szkół i uczelni wyższych

wyposażając wykładowców i nauczycieli w nowe, skuteczne narzędzia edukacyjne

Organizatorów targów i seminiariów

wirtualna rzeczywistość pozwoli zorganizować odwołane wydarzenia w zdalny i bezpieczny sposób

Ciebie

przetestuj bezpłatnie, a przekonasz się jak łatwe w obsłudze i użyteczne są nasze narzędzia!

Wirtualna Rzeczywistość wspiera lepsze przyswajanie wiedzy.

TRADYCYJNY SPOSÓB PRZYSWAJANIA WIEDZY

  • Zapomniane (%)
  • Zapamiętane (%)

WYKORZYSTANIE VR W PROCESIE NAUKI

  • Zapomniane (%)
  • Zapamiętane (%)

EPIC MEETINGS VR UMOŻLIWI CI:

Przebywanie w sali konferencyjnej, biurze, czy na evencie

W momencie, kiedy Ty i Twój zespół pracujecie zdalnie. Nasze rozwiązanie daje Ci w pełni realistyczne wrażenie fizycznej obecności w przestrzeni biurowej, konferencyjnej czy eventowej – bez konieczności wychodzenia z domu. Przenieś pracę zdalną Twojego zespołu na wyższy poziom!

Swobodną komunikację głosową

Pomiędzy wszystkimi użytkownikami znajdującymi się w przestrzeni. Możliwa jest aktywacja trybu: prezentera (wszyscy słyszą tylko prezentera), czatu głosowego (wszyscy słyszą siebie, niezależnie od odległości), rozmowy (tylko osoby, które są blisko siebie się słyszą).

Wybranie awatara swojej postaci

Możesz konfigurować swój awatar. Inni uczestnicy zobaczą Twoje imię nad postacią Twojego awatara w świecie VR.

Obsługę różnych formatów danych

Możliwość wyświetlania: zdjęć JPG, prezentacji PDF, rysowania na flipcharcie, wyświetlania arkuszy kalkulacyjnych, odtwarzania plików dźwiękowych i filmowych

 

Pełna kontrola spotkań

Możliwość wyciszania użytkowników, i przydzielania uprawnień poszczególnym gościom konferencji. Możliwość nagrywania sesji. Możliwość uczestniczenia w spotkaniu z komputera PC, bez konieczności posiadania gogli VR (w przyszłości)

Tworzenie rysunków 3d

Ułatwienie pracy koncepcyjnej poprzez rysowanie w przestrzeni 3d oraz dodawanie predefiniowanych elementów z dostępnej bazy

Tworzenie osobistych notatek

Tworzenie zrzutów ekranu bezpośrednio w aplikacji, rysowanie a także wpisywanie tekstu z wygodnej klawiatury VR. W przyszłości: zamiana mowy na tekst.

Spełnienie Twoich potrzeb!

Nie ma na liście funkcjonalności, która Cię interesuje? Napisz do nas

Modelowanie 3d (w przyszłości)

Pracujemy nad funkcjonalnością, która da CI możliwość tworzenia i edytowania modeli 3d (przydatne zwłaszcza w zespołach projektowych i firmach przemysłowych.

 

DEMO

CHCĘ PRZETESTOWAĆ APLIKACJĘ BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Podaj swój e-mail. Niebawem otrzymasz od nas link do pobrania wersji demo.

AKTUALNIE DOSTĘPNE PLATFORMY:

CENNIK:

1-5 PAR GOGLI

Docelowe opłaty za poszczególne licencje nie są jeszcze określone. Wciąż pracujemy nad finalną wersją aplikacji. Skorzystaj z wersji demo!

5-15 PAR GOGLI

Docelowe opłaty za poszczególne licencje nie są jeszcze określone. Wciąż pracujemy nad finalną wersją aplikacji. Skorzystaj z wersji demo!

POWYŻEJ 15 PAR GOGLI

Docelowe opłaty za poszczególne licencje nie są jeszcze określone. Wciąż pracujemy nad finalną wersją aplikacji. Skorzystaj z wersji demo!

F.A.Q. - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZYM JEST EPIC MEETINGS VR?

Jest to interaktywna aplikacja VR umożlwiająca organizację spotkań, konferencji, wykładów i wydarzeń w wirtualnej rzeczywistości. Stworzyliśmy ją z myślą o klientach biznesowych, do profesjonalnego użytku.

JAKIE FUNKCJONALNOŚCI OFERUJE APLIKACJA VR DO SPOTKAŃ EPIC MEETINGS VR?

  • Przebywanie w wirtualnej przestrzeni wielu użytkowników jednocześnie.
  • Swobodną komunikację głosową pomiędzy wszystkimi użytkownikami znajdującymi się w aplikacji.
  • Wizualizację postaci użytkowników poprzez wirtualne awatary, które poruszają się zgodnie z ruchem naszego ciała w świecie rzeczywistym.
  • Możliwość wyświetlania prezentacji PDF, slajdów i rysowania na wirtualnej tablicy.
  • [w przyszłości] możliwość tworzenia i edytowania modeli 3d w czasie rzeczywistym, wewnątrz aplikacji w świecie VR.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ SKORZYSTAĆ Z APLIKACJI VR?

Aby skorzystać ze stworzonej przez nas aplikacji VR do spotkań, musisz posiadać kompatybilne gogle VR (na ten moment Oculus Go lub Oculus Quest) oraz plik instalacyjny z aplikacją. Na ten moment udostępniamy wersję demo, którą na bieżąco rozwijamy. Gdy aplikacja będzie ukończona, wprowadzimy możliwość zakupu licencji na pełną wersję aplikacji oraz wprowadzimy możliwość wypożyczania gogli VR wraz z aplikacją.

JAK UŻYTKOWNICY POROZUMIEWAJĄ SIĘ PODCZAS SPOTKANIA W VR?

Dokładnie w taki sam sposób jak w świecie rzeczywistym, czyli głównie poprzez mowę.

W naszej aplikacji do spotkań w VR zastosowaliśmy mechanizmy, które pogłębiają wrażenie realizmu, np.: w trybie rozmowy: dobrze słychać głos osoby, która mówi blisko nas. Głosy osób oddalonych od  nas – nie są słyszalne, chyba, że przełączymy się w tryb prezentacji.

JAKIE KORZYŚCI PŁYNĄ Z UŻYTKOWANIA APLIKACJI VR DO SPOTKAŃ EPIC MEETINGS VR?

Skuteczniejsze zaangażowanie użytkowników w spotkania zdalne oraz lepsza komunikacja między nimi. Spotkania w naszej aplikacji to znacznie wyższa efektywność niż tradycyjne metody – np. skype i jednoczesne przeglądanie różnych dokumentów i skrzynki mailowej.

Oszczędność pieniędzy i czasu. Zakładamy gogle i po prostu jesteśmy w biurze, sali konferencyjnej czy w dużej auli podczas wydarzenia kulturalnego. Bez konieczności wychodzenia z domu.

JAKIE SĄ OGRANICZENIA CO DO ILOŚCI OSÓB PODCZAS JEDNEGO SPOTKANIA?

W wersji demo – do 20 osób. Docelowo w aplikacji będzie mogło przebywać nawet 200 osób, ale wyłącznie przy licencjach płatnych.

CZY MOŻLIWA JEST ZMIANA PRZESTRZENI, W KTÓREJ SIĘ SPOTYKAMY?

Tak. Aktualnie oferujemy 3 przestrzenie do wyboru, ale docelowo będzie ich więcej. Przewidujemy również możliwość tworzenia przestrzeni pod konkretne zamówienie/event.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYGENEROWANIA SALI KONFERENCYJNEJ NP. NA 200 OSÓB?

Tak. W tym przypadku nic nas nie ogranicza poza wyobraźnią i… budżetem. Stworzenie przestrzeni, której nie mamy domyślnie w aplikacji będzie możliwe tylko w najdroższym pakiecie licenyjnym.

CZY MOŻLIWA JEST PERSONALIZACJA MOJEGO WIRTUALNEGO AWATARA?

Tak, możesz personalizować różne elementy z jakich składa się Twój wirtualny awatar.

CZY MOŻLIWE JEST ZESKANOWANIE MOJEJ TWARZY I PRZENIESIENIE MOJEGO WYGLĄDU DO APLIKACJI?

Aktualnie nie, ale myślimy o wprowadzeniu takiej funkcjonalności w przyszłości.

CZY POTRZEBUJĘ JAKIEKOLWIEK DODATKOWE OPROGRAMOWANIE BY UŻYWAĆ APLIKACJI?

Wystarczą kompatybilne gogle VR (kliknij i sprawdź które) oraz nasza aplikacja.

W JAKI SPOSÓB WYŚWIETLANA JEST GŁÓWNA PREZENTACJA MERYTORYCZNA?

Prezentacja wyświetlana jest na dużym ekranie na ścianie – wspólnym dla wszystkich. Dodatkowo każdy z użytkowników posiada własny ekran, wyświetlany na ręce, który z bliska pokazuje to co dzieje się na rzutniku.

CZY MUSICIE DOSTAĆ JĄ WCZEŚNIEJ NP. W FORMIE PPT I ZOSTAJE ONA WYŚWIETLONA NA EKRANIE STANOWIĄCYM CZEŚĆ WIRTUALNEGO ŚWIATA?

Użytkownik sam ładuje prezentację do aplikacji w bardzo prosty sposób, zgodnie z naszą instrukcją. Cała operacja jest bardzo prosta, a wszelkie pliki związane ze spotkaniem (w tym również wszystkie slajdy prezentacji) przechowywane są na zabezpieczonym serwerze i dodatkowo są odpowiednio zaszyfrowane.

W JAKI SPOSÓB PRELEGENT STERUJE WYŚWIETLANIEM SWOJEJ PREZENTACJI?

Przy użyciu pilota obsługującego projektor. Dokładnie tak samo jak w świecie rzeczywistym.

KTO MODERUJE CAŁE SPOTKANIE, PRZYDZIELA GŁOS, WŁĄCZA PREZENTACJE ITD…

W trybie prezentacji – prezenter moderuje spotkanie i steruje prezentacją. W trybie telekonferencji, spotkania – ten użytkownik, który aktualnie ma pilota w ręku. Przydzielanie głosu nie jest moderowane, ale indywidualnie, na życzenie możemy wprowadzić taką funkcjonalność pod konkretny event.