CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Jesteśmy niezależną, wielokrotnie nagradzaną, kreatywną agencją reklamową. Inspiruje nas opowiadanie dobrych, angażujących, zapadających w pamięc historii przy użyciu wirtualnej rzeczywistości. Dzięki naszym rozwiązaniom każdy może wejść w sam środek akcji i przeżyć ją z perspektywy głównego bohatera.
1 - NTERAKTYWNE FILMY
service-line
INTERAKTYWNE FILMY 360 VIRTUAL REALITY
Angażujące filmy 360, które w pełni przenoszą widza w sam środek opowiadanej historii, dając mu również możliwość wpływania na przebieg ich akcji.

Dostępne na smartfonach oraz hełmach wirtualnej rzeczywistości (Oculus Rift, Samsung Gear VR, HTV Vive, itp.)

2 - GRY I APLIKACJE
service-line
GRY I APLIKACJE VIRTUAL REALITY (WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ)
Gry i aplikacje VR, które w pełni wykorzystują możliwości technologiczne i potencjał wirtualnej rzeczywistości angażując i wciągając konsumenta już od pierwszej sekundy.
Dostępne na smartfonach oraz hełmach wirtualnej rzeczywistości (Oculus Rift, Samsung Gear VR, HTV Vive, itp.)
3 - AUGUMENTED
service-line
APLIKACJE AUGUMENTED REALITY (ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ)
Aplikacje łączące w sobie świat wirtualny i rzeczywisty.
Dostępne na smartfonach oraz tabletach.

PORTFOLIO

Doświadczenie zdobyte podczas realizacji setek projektów filmowych wykonanych w tradycyjnej technologii filmowej, postanowiliśmy poszerzyć o tworzenie interaktywnych, angażujących treści VR.
Nasze filmy wykonane w technologii tradycyjnej zdobyły ponad 40 nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych.

O NAS

Tworzymy filmy 360 i aplikacje virtual reality. Nasza agencja VR przy pomocy nowoczesnych technologii daje klientom niespotykane dotąd możliwości tworzenia interaktywnego w pełni immersyjnego przekazu reklamowego, który na długo zapada w pamięć. Tworzenie dobrej, interaktywnej i angażującej treści wirtualnej rzeczywistości jest naszą pasją.

SKUTECZNY PRZEKAZ REKLAMOWY

Adrenalina i emocje pomagają zapamiętać przeżycia. Doskonale pamiętamy momenty z życia, podczas których towarzyszyły nam silne emocje i wysoki poziom adrenaliny. Wirtualna rzeczywistość gwarantuje silne emocje, dając pewność, że widz doskonale zapamięta przekaz, który do niego kierujemy.

 

Jeśli potrafisz sobie coś wyobrazić – pomożemy Ci to zrealizować!

FILMY 360, INTERAKTYWNE FILMY VIRTUAL REALITY

Za sprawą naszych filmów 360 widz może doświadczyć pełnego zanurzenia w historii i przeżyć akcję filmu całym sobą. Każdy może wejść w rolę głównego bohatera filmu vr. Nasze aplikacje virtual reality dają widzom możliwość wpływania na dalszą akcję filmu. Wirtualna rzeczywistość otwiera przed twórcami filmów nowe niesamowite możliwości. Z przyjemnością wykorzystujemy je na co dzień realizując coraz lepsze i bardziej angażujące projekty virtual reality.

 

KLIENCI

Nasz zespół to doświadczeni programiści, game developerzy, reżyserzy oraz specjaliści od vfx i posptrodukcji materiałów sferycznych. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji setek projektów wykonanych w tradycyjnej technologii przekładamy na tworzenie interaktywnych, angażujących treści VR.

NASZA AGENCJA REGULARNIE PRACUJE DLA:

LOGOTYPY KLIENTOW do oferty

CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA CIEBIE?

Prześlij do nas krótki brief opisujący Twój projekt. Odpowiemy w ciągu 24h.
E-MAIL ZADZWOŃ