Aplikacje VR

TWORZYMY APLIKACJE VR, APLIKACJE 360, KOMPLEKSOWE KAMPANIE VR.

AGENCJA VR

NAJLEPSZYM PLANEM BIZNESOWYM JEST JAKOŚĆ!

EPIC STOPKA 2017_waska
Naszym wyróżnikiem jest najwyższa jakość doznań VR.

 

Tworząc nasze aplikacje VR największy nacisk kładziemy na jakość doznań oraz na emocje jakie aplikacja wywoła w użytkownikach. Działając przez wiele lat w branży marketingowej doskonale zrozumieliśmy mechanizmy jakimi rządzi się ludzka percepcja. Nasze doświadczenia wykorzystujemy w tworzeniu skutecznych kampanii VR. Do każdego projektu podchodzimy w pełni kompleksowo, wkładając olbrzymi wysiłek w to, by nasze aplikacje vr oraz filmy 360 gwarantowały najwyższą jakość doznań.

Co powinniśmy wiedzieć zanim skorzystamy z usług firmy, która tworzy aplikacje VR?

Przede wszystkim musimy zastanowić się do kogo kierujemy nasz komunikat. Aby tworzyć dobre jakościowo aplikacje VR powinniśmy przede wszystkim pamiętać o użytkowniku. Podobnie jak w produkcji reklam telewizyjnych – to grupa docelowa determinuje nasz przekaz. Zupełnie inne treści będą adekwatne do młodych widzów aplikacji virtual reality, a zupełnie inne np. dla mężczyzny w średnim wieku. Dobre aplikacje VR to nie tylko atrakcyjna treść, ale również i jej otoczka. Poniżej przykład, którego chyba nie trzeba omawiać:

Oczywiście ciekawe kampanie vr nie muszą być bardzo kosztowne.

Aplikacje VR mogą mieć różną jakość, różny poziom skomplikowania a i tak będą sprawiały wielką radość użytkownikom. Najważniejszy jest pomysł. Pamiętajmy, że każda dobrze wydana złotówka na marketing zwraca się z nawiązką.

Rozpoczynając współpracę z Twoją firmą, w pierwszej kolejności wykonujemy szczegółową analizę działalności firmy. Chcemy dobrze Cię poznać, by dobrać najskuteczniejsze metody działania. W pewnych branżach lepiej sprawdzą się aplikacje VR, w jeszcze innych aplikacje AR lub filmy 360. Po wykonaniu szczegółowej analizy Twojej firmy zaproponujemy kilka rozwiązań w różnych wariantach cenowych. Następnie przygotujemy szczegółowe koncepcje wizualne pomysłów i po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji projektu!

Tworzenie komfortowych aplikacji VR to nasza specjalność. Opisz nam krótko swój projekt, a przygotujemy bezpłatnie kilka wariantów scenariusza aplikacji VR wraz z rozsądną wyceną.

www.epicvr.pl